Scooter exhaust 4t

Fothermucker s said:
U paketu dobiješ komplet granu, nosač i naravno šelne....
2Robi_PU
Trakice si sam ljepio nije neki bed....15-tak minuta posla, zvuk mi je odličan ,ni preglasan ,ni pretih ,uglavnom čuje se ,dok bez Db killer-a GRMI!! Performanse.....hm, lakše diše i možda maaaalo bolje ubrzava(ali fakat osjetnu sitnicu)
2malaguti
Po meni će trebat ići još jedno 2-3cm nazad
Evo još koja slikica...

Meni je odlican taj tvoj VXR! (y)
I auspuh također. :D
 
josko said:
stvarno je odličan vxr samo stavi tablicu još malo pod rep  :mrgreen: ovako mi se nesviđa
nemoj,ovako ti se nalazi u idealnom polozaju,vide ti se brojevi policija ti nece nista,a lijepo izgleda za razliku od oglasne ploče
 
DANE~VK said:
nemoj,ovako ti se nalazi u idealnom polozaju,vide ti se brojevi policija ti nece nista,a lijepo izgleda za razliku od oglasne ploče

slazem se

koma1 said:
na Rabu ima jedan pljunuti kao od Bikera4život,
jedina razlika - nema alu podnice  :mrgreen:
jel ga znaš ?

Ko, SP?
Ne, ne poznam nikoga sa Raba.
(y)

---

Drzmo se teme. (y)
 
josko said:
stvarno je odličan vxr samo stavi tablicu još malo pod rep  :mrgreen: ovako mi se nesviđa

Hvala na pohvali  :oops:
Za tablicu sam našao po svom sudu, idealan položaj, da paše meni i gospodi zakonodavcima ,jer me ne maltraju i ne uzimaju novce za kazne više...... ili su možda omekšali ne znam.......bilo kako bilo,za sad ostaje tako!
 
Fothermucker s said:
Da vam približim zvuk....... snimano mobom....

http://www.youtube.com/watch?v=Pan0OJZ9Q7k

ima li to killer?
nekako mi se cini dosta tih :mrgreen:
 
damir_zgb said:
ima li to killer?
nekako mi se cini dosta tih :mrgreen:
ima db,ti si imao na runneru serdarevica? jel planiras i na nexusa stavit neki auspuh?
 
da,imao sam serdu
wiu0kx.jpg


planiram,kupujem leo sbk ali niko neprodaje,zvao sve zive ducane u zagrebu,niko ga nema..nekima mozda dode za koji mjesec dana pa cemo vidjet..... (y)
 
takvog serdarevica sad ja imam,tt3,samo je matiran i ima novi tip naljepnice...
jesi probao naci sbk preko ebaya?
 
malaguti said:
takvog serdarevica sad ja imam,tt3,samo je matiran i ima novi tip naljepnice...
jesi probao naci sbk preko ebaya?

nisam jer iskreno nisam nikad ni narucivao nis prek ebaya pa niti prek iceg drugog ili opcenito kupovina prek neta :D
 
damir_zgb said:
nisam jer iskreno nisam nikad ni narucivao nis prek ebaya pa niti prek iceg drugog ili opcenito kupovina prek neta :D
ako budes trazio preko ebaya i nades nesto sta ce te izace sa postarinom do hrvatske po ok cijeni,onda samo javi,sredim ja,dode ti auspuh na kucnu adresu,samo vidis jel ti se isplati cifra auspuha+postarina (y)
 
a ono,mozes mislit,skroz otvoren top od pocetka do kraja+malossi karburator+dna gljiva :D