Scooter exhaust 4t

mrcina said:
nemoj brzati jer bi moglo nešto upasti samo da dogovorim  test i ako se spuhovi pokažu ok možda i napravimo dil sa proizvođačem.

top + dbkiller za cijenu manju od deaka gdje dbkiller moraš dokupiti.
sta se ceka? oce bit sta od toga? vise se ne javljaju na forum :misli:
 
malaguti said:
isao bi za 1000 sigurno,ovo je dobra prilika ako bi ti odgovarao i ako imas novce (y)

imam lovu da, taman za to  :mrgreen:
@mrcina ma sta ce mi db killer ima da me se cuje  :mrgreen:  8)
 
Robi_PU said:
imam lovu da, taman za to  :mrgreen:
@mrcina ma sta ce mi db killer ima da me se cuje  :mrgreen:  8)
a onda vidi ako ti stari dopusti,pa posalji onom tipu pp da ti rece ulazni fi...
 
malaguti said:
a onda vidi ako ti stari dopusti,pa posalji onom tipu pp da ti rece ulazni fi...

ok tnx  (y)

mrcina said:
nemoj brzati jer bi moglo nešto upasti samo da dogovorim  test i ako se spuhovi pokažu ok možda i napravimo dil sa proizvođačem.

top + dbkiller za cijenu manju od deaka gdje dbkiller moraš dokupiti.

to na deak auspuhe mislis?  :misli: ne kuzim bas  :mrgreen:
 
evo poslao sam mu malo opširniji PM vezano uz to pa pričekaj da vidimo odgovor.

mislim ako uspije možemo otvoriti mini  shop na forumu.
 
Ma lako za to, evo tata dobio bitku, ne popusta nikako, jer imam susjeda koji ima neki "čoper" pa ga upali u ulici i zagrijava ga, pa zatvara vrata zgrade i tako 15 min, svi lude  :LOL:
I ne zeli da tako i ja  :palacdolje: bzvz.. Inace hvala na info svima
Prelijep aupsuh i super cijena
 
Robi_PU said:
Ma lako za to, evo tata dobio bitku, ne popusta nikako, jer imam susjeda koji ima neki "čoper" pa ga upali u ulici i zagrijava ga, pa zatvara vrata zgrade i tako 15 min, svi lude  :LOL:
I ne zeli da tako i ja  :palacdolje: bzvz.. Inace hvala na info svima
Prelijep aupsuh i super cijena
snizio je cijenu na 1000kn :D
 
pozdrav, relativno sam novi clan ovdje pa imam jedno pitanje, kupio sam kucelj auspuh i montirao ga na vx-a 125, izgubio sam puno na performansama, zanima me koliko grama lakse rolice bi trebao staviti, da bih ga uspio koliko toliko ustelat, na motoru je jos malossi multivar u kojem su sada 9,5g rolice......negdje sam procitao da uz 4road idu 5,3g rolice u serijski variomat sto je 2g lakse od serijskih......

popuni profil :wink:
 
Mislav031 said:
pozdrav, relativno sam novi clan ovdje pa imam jedno pitanje, kupio sam kucelj auspuh i montirao ga na vx-a 125, izgubio sam puno na performansama, zanima me koliko grama lakse rolice bi trebao staviti, da bih ga uspio koliko toliko ustelat, na motoru je jos malossi multivar u kojem su sada 9,5g rolice......negdje sam procitao da uz 4road idu 5,3g rolice u serijski variomat sto je 2g lakse od serijskih......

popuni profil :wink:

kak si to izveo  :misli:
 
Phobocaster said:
kak si to izveo  :misli:
opce poznato da uz ove nase homemade ispusne sustave na manjim kubikazama se samo izgubi na performansama, preotvoren je auspuh ali ima nas koji nemozemo odoliti zvuku, iako se koliko toliko moze ustimati i vratiti na nulu....
 
full otvoren auspuh kao i vecina nasih homemade,takav auspuh trazi okretaje koje serijski skuter nema,a pogotovo 125ccm tako da idu pola grama do gram lakse rolice i tvrde sustice na kvacilo(malossi crvene ili polini plave)da bar malo zivne...
 
Mislav031 said:
pozdrav, relativno sam novi clan ovdje pa imam jedno pitanje, kupio sam kucelj auspuh i montirao ga na vx-a 125, izgubio sam puno na performansama, zanima me koliko grama lakse rolice bi trebao staviti, da bih ga uspio koliko toliko ustelat, na motoru je jos malossi multivar u kojem su sada 9,5g rolice......negdje sam procitao da uz 4road idu 5,3g rolice u serijski variomat sto je 2g lakse od serijskih......

popuni profil :wink:

imaš li kakve predkomore  u topu ili je samo otvorena cijev?

jer znam da kad bi momci iz kucelja izvadili tu predkomoru motor bi ok išao, to ga je baš gušilo....

i ovo što je malaguti rekao,tvrđi federi i malo lakše kuglice
 
josko said:
imaš li kakve predkomore  u topu ili je samo otvorena cijev?

jer znam da kad bi momci iz kucelja izvadili tu predkomoru motor bi ok išao, to ga je baš gušilo....

i ovo što je malaguti rekao,tvrđi federi i malo lakše kuglice
nemam nikakve pregrade, otvoren skroz bez db killera, po meni 7,5-8g rolice u multivar trebaju a za vxr 12-12,5g u multivar jer 2g lakse idu ako uzmemo u obzir da uz leovince 4road za vx dobijes 5,3g a serijske su 7,3g rolice.....mislio sam da ima ovdje ljudi sa iskustvom pa da mi kazu iz prve ruke....ovo za opruge, centralni je sve jasno....
 
Mislav031 said:
nemam nikakve pregrade, otvoren skroz bez db killera, po meni 7,5-8g rolice u multivar trebaju a za vxr 12-12,5g u multivar jer 2g lakse idu ako uzmemo u obzir da uz leovince 4road za vx dobijes 5,3g a serijske su 7,3g rolice.....mislio sam da ima ovdje ljudi sa iskustvom pa da mi kazu iz prve ruke....ovo za opruge, centralni je sve jasno....

nisu isti leovince i kucelj!
nitko ti točno nemože reći koje kuglice da staviš,trebao bi probati , ali pošto imaš multivar(serijske 9,5 grama)  ja bih na tvom mjestu stavio 8,5-9 grama , mislim da ti ispod toga neće biti potrebno....
 
josko said:
nisu isti leovince i kucelj!
nitko ti točno nemože reći koje kuglice da staviš,trebao bi probati , ali pošto imaš multivar(serijske 9,5 grama)  ja bih na tvom mjestu stavio 8,5-9 grama , mislim da ti ispod toga neće biti potrebno....
znam da nisu isti, dajem samo kao primjer, prema sada sudecim minimalno gram lakse ak ne i vise....jbg morat cu sam pogadat...
 
opa odlicno izgleda (y) daj mi reci koliko bi me dosla grana fi40 i prerada ulaza na topu za tu granu(sad je tt3 na serijskoj grani fi32)?moze na pp...