Scooter exhaust 4t

ista je mašina prema tome dužina grane i top bi trebali biti ista...ako nosač nije isti to znači da možda ni oblik grane nije isti(kod bevrlija je možda postavljen vodoravno  :misli:), vjerovatno bi trebao kriviti granu (možda i ne ako ti paše kut) a top bi se mogao odvojiti od nosača i učvrstiti obručom

mogli bi ti dati precizniji odgovor da daš koju sliku....
 
dobije se sa 4roadom komplet grana, sve vide, brtve, rolice koje se stavljaju s njim, homologacija, garancija, db killer itd.
ima za nexusa 250 mislim
 
mozda ako me ujutro nes pukne pa odem kupit 4roada to jednostavno za zmontirat,mogo bi ja,nema nis specijalno da ga furam u servis??
 
damir_zgb said:
mozda ako me ujutro nes pukne pa odem kupit 4roada to jednostavno za zmontirat,mogo bi ja,nema nis specijalno da ga furam u servis??
nisam pratio sta ste danas pisali,zasto sad zelis 4road? zasto ne sbk? sbk je puno bolji...
 
malaguti said:
nisam pratio sta ste danas pisali,zasto sad zelis 4road? zasto ne sbk? sbk je puno bolji...

znam da je puno bolji,meni najvaznije pogotovo po zvuku,ali sve moguce ducane u zagrebu koje sam zvao nigdje ga nema,nezna se kada ce doc pa sam ja pitao kakav je 4road?cuo sam ih na par vxr-a,beverlya al mi zvuk bio "jadan", valjda to bilo sa killerom..mene zanima kakv je to auspuh,kakav zvuk ima bez killera,dal bar onak malo dubok i "mocan" jer sam ljubitelj toga zvuka pa me zanima..dal da ga kupim dok ne dode sbk..nebi kupovao nikakve domace jer niko neprima kartice a ja gotovine nemam..
 
damir_zgb said:
znam da je puno bolji,meni najvaznije pogotovo po zvuku,ali sve moguce ducane u zagrebu koje sam zvao nigdje ga nema,nezna se kada ce doc pa sam ja pitao kakav je 4road?cuo sam ih na par vxr-a,beverlya al mi zvuk bio "jadan", valjda to bilo sa killerom..mene zanima kakv je to auspuh,kakav zvuk ima bez killera,dal bar onak malo dubok i "mocan" jer sam ljubitelj toga zvuka pa me zanima..dal da ga kupim dok ne dode sbk..nebi kupovao nikakve domace jer niko neprima kartice a ja gotovine nemam..
4road bez db killera nema onako dobar zvuk kao sbk sa ili bez db killera,ne kuzim kako nema nigdje u zagrebu,daj zovi van zagreba pa odi negdje drugdje po auspuh,isplatit ce ti se,sbk je ljepsi,bolji i bolje se cuje...
 
a neznam gdje bih jos mogao zvati van zagreba..sve ducane sam zvao od bencony-a auto billa motormanije do obicnih malih ducana..niko ga nema i niko nezna kad bu doslo..decko iz autobilla mi reko mozda u 4.mj al nije ziher.
 
Pitaj clana Froniusa kojem je spucan nexus, on ga je prije nedavno kupio pa prodao, kaze preglasno se cuo  :mrgreen:
Ako sam pogodio clana, ugl. netko je bio uzeo za nexusa sbk pa prodao zbog previse buke  :wink:
 
damir_zgb said:
a neznam gdje bih jos mogao zvati van zagreba..sve ducane sam zvao od bencony-a auto billa motormanije do obicnih malih ducana..niko ga nema i niko nezna kad bu doslo..decko iz autobilla mi reko mozda u 4.mj al nije ziher.

http://www.njuskalo.hr/skuteri-preko-50/gilera-nexus-250-cm3-oglas-822148

nazovi ovoga i pitaj oce prodat auspuh...nemaš šta izgubit  :neznam:
 
istipa622 said:
http://www.njuskalo.hr/skuteri-preko-50/gilera-nexus-250-cm3-oglas-822148

nazovi ovoga i pitaj oce prodat auspuh...nemaš šta izgubit  :neznam:
problem je sta nema gotovinu za kupit auspuh :wink:
 
istipa622 said:
http://www.njuskalo.hr/skuteri-preko-50/gilera-nexus-250-cm3-oglas-822148

nazovi ovoga i pitaj oce prodat auspuh...nemaš šta izgubit  :neznam:

hvala ti,al zvao sam sve iz oglasa koju prodajeju nexusa sa leom sbk, evo jedino tog nisam jer sam odustao od zivkanja jer ga niko nezeli posebno prodat...
 
malaguti said:
problem je sta nema gotovinu za kupit auspuh :wink:

ma nudim u zamjenu novi mobitel iz ducana il tak nekaj il ak je neki rabljeni skupio bih mozda tu gotovinu kolko trazi,nije to bed,samo ga nemrem nigdje nac..
 
malaguti said:
4road bez db killera nema onako dobar zvuk kao sbk sa ili bez db killera,ne kuzim kako nema nigdje u zagrebu,daj zovi van zagreba pa odi negdje drugdje po auspuh,isplatit ce ti se,sbk je ljepsi,bolji i bolje se cuje...

reko mi je lik iz autobilla da ih nisu bas puno narucivali sa obzirom na vrijeme opcenito i to kaj su malo imali, prodali....

veli da ce mozda dolazit u 4. mj jer nemre narucit samo jednog nego bar par komada pa se boji da mu nestoje bzvz,kolko sam ja skuzio..vidit cu..za kojih mjesec dana..iz benconya koji su cini mi se uvoznici lea kaze da nezna kada ce dolazit.kaze da zovem svako malo pa ak imam srece :mrgreen:
 
damir_zgb said:
reko mi je lik iz autobilla da ih nisu bas puno narucivali sa obzirom na vrijeme opcenito i to kaj su malo imali, prodali....

veli da ce mozda dolazit u 4. mj jer nemre narucit samo jednog nego bar par komada pa se boji da mu nestoje bzvz,kolko sam ja skuzio..vidit cu..za kojih mjesec dana..iz benconya koji su cini mi se uvoznici lea kaze da nezna kada ce dolazit.kaze da zovem svako malo pa ak imam srece :mrgreen:
cekaj i uzmi sbk kad dode (y)
 
DANE~VK said:
šta ste zabrijali za auspuhe kad ce te morat stavljat db kilere i onda vam je skoro isti zvuk ko serijski

db killer ide u ladicu odma :mrgreen:
znam znam, reko bi bilo bi kazne ovo ono al kako za koga :mrgreen: :wink:
 
istipa622 said:
koliko je uopce cijena SBK za nexsus 250??

mislim da je oko 2700kn
 
DANE~VK said:
šta ste zabrijali za auspuhe kad ce te morat stavljat db kilere i onda vam je skoro isti zvuk ko serijski
opet ti pises MORATI? i daj mi molim te reci kako je isti zvuk sa db killerom kao i serijski auspuh?