Scooter exhaust 4t

Jel se moze kak na serijskom auspuhu na bev500 dobit mrvicu dublji zvuk? Tj. jel ima on neku prigusnicu na spoju s granom il tak nesto sto bi se moglo izvadit? Zapravo mi jedino 4road osim serijskog vizuzualno pase na bev.
 
BM0021, neznam dali si vidio giannelli auspuh,kad sam zvao neke ducane za sebe za sbk,posto nije bilo sbka,ponudili su mi 4 roada i nekog giannellia,sad neam pojma koji je to i kak izgleda al da se malo raspitas ko to zna bolje,mozda ti se i svidi.
mislim da mu je cijena bila nesto vise od 2000kn :neznam:

ja nisam nikad ni vidio ni cuo tog giannellia tako da nisam ni obracao paznju na njega nit me interesiralo kad mi ga ponudio.

mozda ako se odlucis za 4roada,mozda se odlucim i ja,ili ako dode sbk pa cemo zajedno kupit,mozda dobimo kakav popust :mrgreen:
 
Ma meni sbk ne pase bas po izgledu na bev, 4road je puno slicniji originalnom a i sviđa mi se zvuk na vxru.
Vidjet cu kaj je taj giannelli makar se dvoumim dal da uopce mjenjam auspuh, samo da ovaj serijski moze dat malo dublji zvuk bilo bi idealno...
 
BM0021 said:
Ma meni sbk ne pase bas po izgledu na bev, 4road je puno slicniji originalnom a i sviđa mi se zvuk na vxru.
Vidjet cu kaj je taj giannelli makar se dvoumim dal da uopce mjenjam auspuh, samo da ovaj serijski moze dat malo dublji zvuk bilo bi idealno...

znam da tebi nepase sbk,htio sam reci da ako se odlucis na 4roada da kupimo auspuhe u istom ducanu odjednom pa mozda dobimo kakav popust kuzis..

mozda bi i ja uzeo 4roada dok nedode sbk ili mozda dode dok se ne odlucis/ne odlucimo!

u automotosportu su mi rekli za tog giannellia,tamo ima i 4roada!
 
BM0021 said:
Ma meni sbk ne pase bas po izgledu na bev, 4road je puno slicniji originalnom a i sviđa mi se zvuk na vxru.
Vidjet cu kaj je taj giannelli makar se dvoumim dal da uopce mjenjam auspuh, samo da ovaj serijski moze dat malo dublji zvuk bilo bi idealno...
naravno da moze,to ti je sad moderno otvarat serijske topove imas na youtubu sto filimica
 
ima ko iskustva sa deakom??

kakav je zvuk?

more ovo na mog nexija??

http://www.auti.hr/dijelovi_oprema/motocikli/oglas-646493/


:misli: :misli:

:wink:
 
ovisi o širini grane..neznam koji ti je fi ?

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,25668.2725.html - čak imaš taj auspuh u ovoj temi


znači to ti je kraći deak, stariji tip-neznam jeli ima kakve predkomore...malo je isto prekratak ako pogledamo ostale dimenazije (mali debeli  :LOL:)  kad je ovako puno kraći top osjeti se pad performansi na međuubrzanju, gubi okretaje.......



ja imam novog Deaka-hexagonal , i prezadovljan sam(zvuk,završna orada,brzina isporuke,položaj na motoru...ma sve )
 
Jel mogu ja jednostavno prosirit rupu na izlazu? Sad je rupa mozda 2cm promjera...

http://i43.tinypic.com/2ut1etl.jpg
 
trebao bi na internetu naći sliku tog istog topa, ali otvorenog-ja nebi ništa radio napamet...

na tvom mjestu bi kupio 4roada...jer uvijek postoji mogućnost da ćeš ovog uništiti (nemoraš nužno uništiti -ali možd ti nakon bušenja zvuk bude užasan, možda bude prdeckao,možda nešto bude šuškalo ,pad performansi...), upustio bih se u to samo da imam 2 topa
i ako ga uništitš opet moraš kupovati novi top  :mrgreen: , originalni novi su jako skupi, neznam može li se naći polovni.....

 
Nisam bas nasao da je netko to radio na beverlyu... Ha ono, zvuk tak kak je sad mi se ne sviđa, ako zayebem onda cu morat uzet 4road ak bude ok ostaje ovaj, al opet neznam dal da ista radim il da narucim original kofer i ostavim sve tvornicki.

Meni ovo izgleda kao nekakav fiksni db killer tak da se nadam da bi dobio dublji zvuk da se rupa poveca...
 
http://www.youtube.com/watch?v=x4bE3sVneMg&feature=player_embedded

kaj je ovo na auspuhu?? :misli:
 
zastita na auspuhu isto kao sta ima serijski auspuh da se suvozac ili netko druge ne opece na auspuh i da bude ruzno :mrgreen:
 
Mislis ovo sa strane? ili db killer?
Ovo sa strane valjda da ga ne osteti ili mozda opece  :misli:  :LOL:
a db killer, prigusivac  :mrgreen:
 
malaguti said:
zastita na auspuhu isto kao sta ima serijski auspuh da se suvozac ili netko druge ne opece na auspuh i da bude ruzno :mrgreen:

Ko ga j** nek pazi di drzi noge ili nek se ne vozi  :LOL: :LOL:
2. bold  :lolcry: :lolcry: istina
 
brijes da je gore killer??

jer mi se ovak dobro cuje...