Scooter exhaust 4t

Fothermucker s said:
I koliko odvajaš mjesečno susjedima za stakla? :LOL:
ma pusti to,vise me brinu kontrole na cesti,ali vidjet cemo kako ce biti,daj malo napisi kako si zadovoljan sa scorpionom...
 
Za sad prezadovoljan.... za 500-tinjak km kaj sam do sad s njim napravio dobio sam kaj sam i htio_Odlično je legao na skut, vizualno misleći(meni bar), osjetim malu razliku u ubrzanjima, jer čini mi se da bolje diše, nije prebučan(sa kilerom) ,a opet ima zvuk i zamijećeniji sam sad na cesti (čuju da nekaj dolazi)...sve u svemu,odličan odabir-preporučam ga...  (y)
 
bilo bi to jos bolje da je stavit malo lakse rolice 0.5 do 1g lakse i tvrde sustice na kvacilo,otvoreni auspuh daje najbolje od sebe kad mu se da okretaja (y)
 
Svidja mi se runner gore, kakvo je to stop svijetlo??
Malagin auspuh mi je lješi (znaci ovaj noviji) ..

Fothermucker s said:
Za sad prezadovoljan.... za 500-tinjak km kaj sam do sad s njim napravio dobio sam kaj sam i htio_Odlično je legao na skut, vizualno misleći(meni bar), osjetim malu razliku u ubrzanjima, jer čini mi se da bolje diše, nije prebučan(sa kilerom) ,a opet ima zvuk i zamijećeniji sam sad na cesti (čuju da nekaj dolazi)...sve u svemu,odličan odabir-preporučam ga...  (y)
(y) lijepo, nadam se da cu ja ovako nesto napisati ako nastekam auspuh  :mrgreen:
 
ovaj serdo vam je onaj koji sam dobio zbog reklamacije kad je moj serdo na x9 izgorio.
 
posto nema nigdje za nabavit leo sbk za nexusa,zvao sve ducane, ima u 2 ducana samo leo 4road za njega,cuo sam par leo 4roada na bevcima i na vxr.u,nekako mi se zvuk cinio onak.."jadan"..neznam dal je to bilo sa killerom..inace sam veliki ljubitelj tog zvuka,cuo sam nexusa sa sbk bez killera to je doslovce ubijalo zvukom,dubinom..cisti sex..e mene sad kopka taj 4road,neda mi se cekat da dode sbk,pitanje kad ce doc,moze doc za mjesec il vise,kak su mi neki rekli.pa da do tad uzmem tog roada?.dal taj 4road ima dobar zvuk kada bi se maknuo killer..dal je onak fino dubok jer volim taj zvuk..jel zna ko kako bi to zvucalo na nexusu 250,dali je itko cuo to ili ga ima??
 
damir_zgb said:
posto nema nigdje za nabavit leo sbk za nexusa,zvao sve ducane, ima u 2 ducana samo leo 4road za njega,cuo sam par leo 4roada na bevcima i na vxr.u,nekako mi se zvuk cinio onak.."jadan"..neznam dal je to bilo sa killerom..inace sam veliki ljubitelj tog zvuka,cuo sam nexusa sa sbk bez killera to je doslovce ubijalo zvukom,dubinom..cisti sex..e mene sad kopka taj 4road,neda mi se cekat da dode sbk,pitanje kad ce doc,moze doc za mjesec il vise,kak su mi neki rekli..dal taj 4road ima dobar zvuk kada bi se maknuo killer..dal je onak fino dubok jer volim taj zvuk..jel zna ko kako bi to zvucalo na nexusu 250,dali je itko cuo to ili ga ima??

koliko sam čitao na runner all up forumu
u dućanu bimoto u puli je navodno moguče kupiti 4road za cca 1600 kn (na popustu je nekih 20% dolje)
pa ako ti to može pomoći (y)
 
ok zvat cu sutra ujutro i pitati,mislim da je u zg-u u jednom ducanu preko 2..mozda kojih 2500kn..
al mene zanima najvise zvuk :mrgreen:
 
ima i 4roada i daleko najbolji zvuk :)
nema onog limenog zvaktanja ko u nekih, ne iritira sve oko tebe kako se dere, a opet ima onaj dubok zvuk, sve tutnji i grmi...glasan bez db kllera a ne iritira....meni se motor od 125ccm čua ko neki v-motor :D
evo ti jedan video
http://www.youtube.com/watch?v=vKV2m5NwBqo
 
hahahahah sta je ovo s brzinomjerom na ovoj apriliji sportcity...  :LOL:
Uglavnom, ja sam danas malo "češljao" njuskalo iz radoznalosti, i eto naisao na 4roada... http://www.njuskalo.hr/motori-dijelovi/leovince-4road-slip-on-top-oglas-1086630

Frend ima na vx-u 4raoda (ima slika u temi za runnere) bez db killera i odlicno se cuje  (y) prva liga
 
dali se uz njega dobije i grana kao i na sbk ili samo top??

i dali uopce postoji 4 road za nexusa 250??

ja se u to nis nekuzim pa mozda i gluposti pitam :mrgreen:

:wink: :D
 
damir_zgb said:
dali se uz njega dobije i grana kao i na sbk ili samo top??

i dali uopce postoji 4 road za nexusa 250??

ja se u to nis nekuzim pa mozda i gluposti pitam :mrgreen:

:wink: :D
Damire, kada sam nabavljao Leo Vince 4road za X8 200 dobio sam u kompletu sa granom i uputama za montažu
 
damir_zgb said:
posto nema nigdje za nabavit leo sbk za nexusa,zvao sve ducane, ima u 2 ducana samo leo 4road za njega,cuo sam par leo 4roada na bevcima i na vxr.u,nekako mi se zvuk cinio onak.."jadan"..neznam dal je to bilo sa killerom..inace sam veliki ljubitelj tog zvuka,cuo sam nexusa sa sbk bez killera to je doslovce ubijalo zvukom,dubinom..cisti sex..e mene sad kopka taj 4road,neda mi se cekat da dode sbk,pitanje kad ce doc,moze doc za mjesec il vise,kak su mi neki rekli.pa da do tad uzmem tog roada?.dal taj 4road ima dobar zvuk kada bi se maknuo killer..dal je onak fino dubok jer volim taj zvuk..jel zna ko kako bi to zvucalo na nexusu 250,dali je itko cuo to ili ga ima??

Probaj zvati i u HP Motori u Puli, znam da su oni dugo imali jedan izlozeni novi 4Road.
http://hpmotori.hr/shop/pregstr.php?id_s=1 (y)
Neznam dali salju pouzecem, raspitaj se. (y)
 
hvala,ima 4roada po zg ducanima..mene samo zanimalo malo detaljnije info o tom auspuhu,dal da ga kupim dok nedode sbk..

kakav bi mu zvuk bio na nexusu 250 bez killera...dal bi bio bar priblizno kao sbk..

dal je zvuk onak dubok,"mocan"  :misli:
 
Koje preinake mi trebaju da stavim sbk s nexusa na beverly? Oba 2 su 500... Nosac ne pase, al jel i grana drukcija?