Scooter exhaust 4t

ovo sam danas slika leo 4 road na runner i leo sbk na nexus 300

sami procijenite kvalitetu talijanskih auspuha (al šta se crni)  (y)
 
SBK mi puno ljepše stoji.. i ljepši je i sam auspuh..
off. dobra guma na runneru  :mrgreen: takva ce i moja uskoro biti  :skriven:
 
banley said:
ovo sam danas slika leo 4 road na runner i leo sbk na nexus 300

sami procijenite kvalitetu talijanskih auspuha (al šta se crni)  (y)
hoces reci da nisu kvalitetni?
 
Fothermucker s said:
Stavio kilere na zvučnike i čekam!!
:bojimse:
evo sutra cu snimit,danas necu stici,samo neznam kako ce se cuti snimajuci sa mobitelom :misli:
 
malaguti said:
hoces reci da nisu kvalitetni?
slika govori 1000 riječi o kvaliteti auspuha (y)

pa niko ne stavlja se auspuh zbog performansi(koje su zanemarive na standardnom skuteru) nego zbog izgleda i zvuka  :wink:  (y)
 
biker4life said:
To sto su malo crni oko samog izlaza ne znaci nista.
Pa ne izlaze bomboni van, nego sagorjela smjesa goriva.
Glavno da nisu nagorili/poplavili na plastu, sto bi moglo znaciti da je vuna pri kraju, makar je i to potrosni materijal.
al  to crnilo izgleda ružno  :wink: a dal  tebi na termigoni ima takvo crnilo?  (y)
i dal si to vidio na Akrapu ili yoshimuri  (y)
 
normalno da ima crnilo na svima,ajde ti lijepo zabi prst u svoj serijski auspuh koji ima katalizator i sva ostala sranja da bude zagusen toliko da nemoze biti vise i vidjet ces kako ce ti biti crn prst,samo je serijski auspuh crn pa se ne vidi za razliku od ovih leovince ili nekih drugi auspuha,na serijskom auspuhu imas crnilo a da nece biti na tako otvorenim auspusima,sta bi trebalo biti ruzicasto?
 
banley said:
al  to crnilo izgleda ružno  :wink: a dal  tebi na termigoni ima takvo crnilo?  (y)
i dal si to vidio na Akrapu ili yoshimuri  (y)

Normalno da je na samom izlazu iz auspuha malo musavo, pa je tako i na mom Termiju, pogotovo kada nema db-killera. (y)
I sve se to da obrisati jednim prolaskom krpe.
Big deal. :jesus:
 
Fothermucker s said:
Stavio kilere na zvučnike i čekam!!
:bojimse:

malaguti said:
evo sutra cu snimit,danas necu stici,samo neznam kako ce se cuti snimajuci sa mobitelom :misli:

hmmm rekao sam danas snimit ali kisa pada,vidjet cemo kako ce biti poslje pa mozda odem dir i snimim,ne zelim ga vadit iz garaze samo da bi turirao :?
 
prekjucer poslao mail motobencony-u pitajuci dal mozda dosao sbk il dal mozda imaju kakve informacije kada bi mogao doc..
danas dosao s posla,prosetam psa i reko idem se provozat do bencony-a da vidim sta kaze,cak sam bio spreman i uzet 4 roada jer znam da njega imaju na stanju..i taman meni stize mail da sbk dolazi u roku 20 dana,odma sam im dao broj moba da mi jave cim dode,odma idem po njega.. :skocko: :wink:
 
damir_zgb said:
prekjucer poslao mail motobencony-u pitajuci dal mozda dosao sbk il dal mozda imaju kakve informacije kada bi mogao doc..
danas dosao s posla,prosetam psa i reko idem se provozat do bencony-a da vidim sta kaze,cak sam bio spreman i uzet 4 roada jer znam da njega imaju na stanju..i taman meni stize mail da sbk dolazi u roku 20 dana,odma sam im dao broj moba da mi jave cim dode,odma idem po njega.. :skocko: :wink:
(y) (y)
 
malaguti said:
hmmm rekao sam danas snimit ali kisa pada,vidjet cemo kako ce biti poslje pa mozda odem dir i snimim,ne zelim ga vadit iz garaze samo da bi turirao :?

Tko ima dobor izgovor i u crkvi smije prdnut.... :LOL:

Čekam :kisa:
 
Fothermucker s said:
Tko ima dobor izgovor i u crkvi smije prdnut.... :LOL:

Čekam :kisa:
haha,bez brige snimit cu,ali sutra radim cijeli dan :mrgreen: :mrgreen: evo u petak 100% pa slusaj koliko hoces :mrgreen:
 
Fothermucker s said:
Tko ima dobor izgovor i u crkvi smije prdnut.... :LOL:

Čekam :kisa:
evo bar nesto,nemoze se to sa mobitelom snimati,nema to veze sa pravim zvukom...

http://www.youtube.com/v/1H4_1sfcQQg&hl=en_US&fs=1&color1=0x3a3a3a&color2=0x999999