Scooter exhaust 4t

Ista stvar se dogodila i frendu samo je imao 5 puta više tih crnim hrlja...neke je uspio ispolirati a neke ne...
tako da ja nevjerujem da onaj R-tech sa prve stranice ima 20 000 km jer izgleda kao nov novcat  :jesus:
 
malaguti,ajmo reći da je to normalno za serdarevića...na mjestu gdje se diraju obuć i top uvijek zagori
 
markookram said:
kako može plašt tako izgoriti   :misli: :misli:
jbg vidis kako moze,tetrijeb je ima taj auspuh i otisao je do grobnika i izgorio je cijeli plast,nakon toga je promijenjena vuna i plast i evo sad opet,nebi ja to ni primijetio da nisam skidao masinu,pa sam morao i auspuh skinuti...taj auspuh je odlican ali kvaliteta je nula,kad prodem sa prstom preko tog dijela onda se osjeti kako je stanjen plast,jos malo ce probit...

btw. pogledaj sta je clan josko napisao...
 
a da si vidia mog na tom mistu nakon par tisuća km...cili udubljen, deformiran, izgreban :LOL:
 
vidim sta je napisao ali nemogu to sa nicim povezati ... zasto bi bas na mjestu selne izgorio ?
jesi probao ckinuti to crno ? ...  nevezano ciji je auspuh , bas me zanima razlog  :misli:
 
markookram said:
vidim sta je napisao ali nemogu to sa nicim povezati ... zasto bi bas na mjestu selne izgorio ?
jesi probao ckinuti to crno ? ...   nevezano ciji je auspuh , bas me zanima razlog  :misli:
jer se previse grije plast,a ispod selne se grije vise,nemoze se nista skinuti,kad prodem sa prstom preko toga onda se osjeti kako je plast stanjen na tom dijelu,jos malo ce probit kako je krenulo...
 
to bi trebala bit kao neka zagorena prljavština koja uđe u strukturu materijala, deformira ga...neide dolje samo polirkom, treba postepeno brusit vodobrusnim do 2000 pa onda polirka...
nema gume između šelne i topa
moj se na tom mistu bia i udubia i na sva 3 kantuna izgleda još jedno 5 puta gore nego taj ;)

da se plašt ispeglat, izdricat i ispolirat to da bude ko novo :)
 
malaguti said:
jer se previse grije plast,a ispod selne se grije vise,nemoze se nista skinuti,kad prodem sa prstom preko toga onda se osjeti kako je plast stanjen na tom dijelu,jos malo ce probit kako je krenulo...

A da ti šelna ne stegne dovoljno top pa uslijed vibracija struže jedno o drugo i prožulja taj dio  :misli:, jer ruku na srce, prvi put čujem da je top progara sa vanjske strane prema unutra  :misli:
 
boh bezveze
nadam se da ćeš sad skinuti naljepnice serdarević sa skuta :wink:
očito ne zaslužuju da ti kite skuter :?
 
Ghostrider-SB said:
A da ti šelna ne stegne dovoljno top pa uslijed vibracija struže jedno o drugo i prožulja taj dio  :misli:, jer ruku na srce, prvi put čujem da je top progara sa vanjske strane prema unutra  :misli:
zuljanjem bi se "polirao" nebi pocrnio,ovo je izgoreno,pregrije se iznutra i na tim mjestima pocrni izvana...uzmi bilo koji auspuh i grebi kljucem po cemu pa javi kakve je boje,brate mili imao sam deaka kojeg sam morao polirati svakih tjedan dana i to sa grubim brusnim papirom pa onda finim vodobrusnim :wink:

ovo sta se dogodilo meni ne smeta ako nece probit do kraja i ako se nece siriti,jer se ne vidi ispod selne,nebi ni skuzio da nisam skidao top i kao sta sam napisao,auspuh izgleda odlicno,zvuk je odlican,bolje su perfomanse i laksi je od serijskoj za skoro 6kg  :mrgreen:
 
mislim da bi serdarević morao razmisliti o davanju garancije na tjedan dana ili 100 km..isplatilo bi mu se
meni sam nije jasno od kojeg kurtza radi te auspuhe, frend je za srad sam napravio auspuh i to radio prvi puta u životu, solidno je izgledalo, a bogami svi smo vozili taj motor i to na svakakve načine i nije imao ni piknjicu pregorenog na sebi..
 
Kod mene sad to ovak izgleda  :D
11s0dpd.jpg

taomdg.jpg