Scooter exhaust 4t

I meni se sviđa, SBK mi se cinio kratak i da ce glupo izgledat na bevu al tek kad sam stavio sam vidio da nije nis kraci od originalnog, al je duplo uzi i bar 3x laksi... Sve u svemu zadovoljan sam jako!
 
jel na nexusu 250 fi 32 grana? :misli:
 
Sviđa mi se SBK, ali ne stoji ti  BM0021 , skini ga i pokloni meni, na mom ce ljepse stajati  :LOL: salim se, svaka cast strpio si s ei dobio sto si zelio  (y)
Viko super je akrap ali mislim da je 7500 ipak pre previse.. Volio bi ga cuti posto kazes da nemas killer  :wink:
NHF  (y)
 
Robi_PU said:
Sviđa mi se SBK, ali ne stoji ti  BM0021 , skini ga i pokloni meni, na mom ce ljepse stajati  :LOL: salim se, svaka cast strpio si s ei dobio sto si zelio  (y)
Viko super je akrap ali mislim da je 7500 ipak pre previse.. Volio bi ga cuti posto kazes da nemas killer  :wink:
NHF  (y)
 :) istina da je stvarno skup ali eto ...bio mo je zelja pa ...
 
damir_zgb said:
jel na nexusu 250 fi 32 grana? :misli:
da,leader i quasar imaju isti fi grane,moj runner je vx i imam serdarevic koji je bio na nexusu 250...
 
On je reko da oce, da bi odmah skinuo svoj.. ako si stvarno zainteresiran dat cu ti broj servisa iz hp-a u Puli, to je njegovo  (y)
Meni steta dat svoj, perfektan je bez crtce, ima 1000 km.. a vrijedi sigurno vise od tog shacala
 
daj malaga ti imas vec spuh,ja ocu taj sakal :mrgreen:
 
na kojem to skuteru bilo?

robi daj reci mu za mene ako oce odma mu na bus saljem orginal spuh a on meni tog sakala
 
vidis da je na runneru novom,dakle pase ti,a ako ti se ne svida uvijek ces ga moci prodati za 500-600kn,a serijski auspuh neces nikad prodati a ako ga prodas onda ces dobit cca 300kn...samo kako ces onda ne tehnicki kad nemas auspuh?

ali ajde dobro to je jednom godisnje,ako treba ja ti posaljem na bus svoj serijski auspuh da prodes tehnicki :mrgreen: :wink:
 
Na slikama je vx/vxr nisam siguran jer nije imao naljepnicu naprijed  :LOL:
a i cuo sma ga uzivo i vidio, taj skuter ima 4 tkm
saljem ti broj servisa hp motori iz pule u pp pa ti zvrcni ako nije bed
I da, tip me cinka starom da divljam po gradu ( sto nije istina  :uzi:  ) a ja mu radim uslugu i namjestam mu da se rijesi auspuha  :palacdolje:
 
malaguti said:
vidis da je na runneru novom,dakle pase ti,a ako ti se ne svida uvijek ces ga moci prodati za 500-600kn,a serijski auspuh neces nikad prodati a ako ga prodas onda ces dobit cca 300kn...samo kako ces onda ne tehnicki kad nemas auspuh?

ali ajde dobro to je jednom godisnje,ako treba ja ti posaljem na bus svoj serijski auspuh da prodes tehnicki :mrgreen: :wink:


(y)

lijepo od tebe!

hvala,al imam jako dobru vezu za tehnicki tako da..slobodno ako vi imate problema dodite ovdje i sve cemo rijesit :mrgreen:

 
Robi_PU said:
Na slikama je vx/vxr nisam siguran jer nije imao naljepnicu naprijed  :LOL:
a i cuo sma ga uzivo i vidio, taj skuter ima 4 tkm
saljem ti broj servisa hp motori iz pule u pp pa ti zvrcni ako nije bed
I da, tip me cinka starom da divljam po gradu ( sto nije istina  :uzi:  ) a ja mu radim uslugu i namjestam mu da se rijesi auspuha  :palacdolje:


daj da mu velim?odi ujutro do njega i reci mu da ako je zainteresiran da to obavimo,na bus si posaljemo spulje i to je to,vec navecer bi kog njega bilo mirno a tu grmljavina :mrgreen: :mrgreen: