Scooter exhaust 4t

damir_zgb said:
(y)

lijepo od tebe!

hvala,al imam jako dobru vezu za tehnicki tako da..slobodno ako vi imate problema dodite ovdje i sve cemo rijesit :mrgreen:
netreba,hvala  8)
 
dobro hvala robi,ujutro ga zovem pa cu ga pitat dal oce tu zamjenu,tek tolko da mi malo grmi dok nedode sbk
 
koja uopce razlika izmedu 4roada i sbk?

osim u vizuali...
 
DANE~VK said:
pa sama rijec ti kaze 4 road za cestu znaci da je zatvoren a ovaj sbk-znaci trkaci,otvoren grmljavina
sa homologacijom :mrgreen:

btw. cestitam na novoj pili,vidio sam u ninja topicu,meni osobno najljepsa sestica,puno sretnih km (y)
 
malaguti said:
sa homologacijom :mrgreen:

btw. cestitam na novoj pili,vidio sam u ninja topicu,meni osobno najljepsa sestica,puno sretnih km (y)
fala,moram ga jos malo usminkat ali to su slatke brige
 
evo mene sa "sredivanja" motora,gore je leo 4 road,malosi multivar i set nekih federa,nemam pojma,al se razlika jebeno osjeti,bolje vuce,jos bolja meduubrzanja a 4 road bez killera jebeno zvuci tako da je sve to skupa jako dobra kombinacija :wink:
 
damir_zgb said:
evo mene sa "sredivanja" motora,gore je leo 4 road,malosi multivar i set nekih federa,nemam pojma,al se razlika jebeno osjeti,bolje vuce,jos bolja meduubrzanja a 4 road bez killera jebeno zvuci tako da je sve to skupa jako dobra kombinacija :wink:
daj nabaci koju slikicu...
 
sutra,sad nestignem jer sam morao gibat na poso odma,sutra ako ce bit lijepo vrijeme malo cu poslikat i snimit koji video tek tolko da vidite/cujete (y)
 
Da, fotku  (y)
E sry damir, al sta vozis?  :misli:
Koliko si dao za multivar i set federa? jel isplativo na serijalu, mislim dal se osjeti poboljšanje?
Hvala  (y)
 
nexus 250

sve skup me izaslo 4300kn :nervious:

osjeti se (y)
 
evo dvije slikice slikao nabrzinu sad kad dosao s posla,nije mi se dalo naslikavat sa svih strana okinul sam dvije sa mobom tek tolko da se vidi kako 4road stoji na nexusu,po meni je jako lijepo sjeo,meni se svida!

9ritky.jpg



malo losije se vidi zbog sunca


34nl5qt.jpg





nabrzinu sam snimio i filmic tek tolko da se cuje,makar nije to to kao uzivo,sad se uploada pa ak mi uspije,nisam bas neki za komp :mrgreen:

evo i filmica nisam nekaj specijalno snimao nego tek tolko cim sam doso doma samo sam izvadio mob prije nego ga stavljao u garazu

http://www.youtube.com/watch?v=RRqZ_b8LRCo
 
ODlicno stoji, odlican zvuk iako je snimano mobom  (y)
Trebao si stavit na centralnu i slobodno dat gas a ne ovako  (y)
 
odlicni stoji 4road na nexusu,na runneru je katastrofa...
drago mi je da grmis i da si zadovoljan (y)
 
ma uzivo to sve bolje izgleda :wink:
prezadovoljan sam,puuno bolje ide
 
MOONSHIELD said:
mislim da bi serdarević morao razmisliti o davanju garancije na tjedan dana ili 100 km..isplatilo bi mu se
meni sam nije jasno od kojeg kurtza radi te auspuhe, frend je za srad sam napravio auspuh i to radio prvi puta u životu, solidno je izgledalo, a bogami svi smo vozili taj motor i to na svakakve načine i nije imao ni piknjicu pregorenog na sebi..
nebi trebao davat garanciju,naljepnica na auspuhu ti govori sve,ja imam taj auspuh(model tt-3 full otvoren), brutalan zvuk i meni na moj setup na skuteru najvise odgovara tako full otvoren auspuh(imao sam drugi auspuh sa predkomorom)...
 
i jos bi htio dodati da ja taj auspuh smatram tuning dijelom kao sta su mi ostali dijelovi na skuteru ili nekom na motoru,a dobro znamo da se od takvih dijelova ne trazi trajnost...
 
malaguti said:
i jos bi htio dodati da ja taj auspuh smatram tuning dijelom kao sta su mi ostali dijelovi na skuteru ili nekom na motoru,a dobro znamo da se od takvih dijelova ne trazi trajnost...
nitko ne očekuje da će trajat kao serijala ali da tako brzo pokazuje znakove oštećenja  :misli: nije baš normalno
znači posli svake sezonice minjat spuh  :misli: 8)
 
kad bi ga svi kupovali za tu namjenu sumljam da bi se prodalo više od par komada :misli:

ja sam ga ima, proda, ne namjeravam ga više kupovat, zvuk i izgled prva liga...kvalitetom i cijenom me i ne oduševljava...ali svaka roba ima svog kupca (y)

ti me malaguti zadivljuješ, iz posta u post drugo mišljenje, šta se tiče tog auspuha, prvo si ga blatia, smeće, sranje...pa ti je bia dobar, odličan, pa se zakompliciralo oko isporuke pa je bilo drvlje i kamenje...sad je opet divan i krasan...onda je bilo oću zatvoren auspuh, otvorenim se gube performanse, home made su samo za šminkere, pa nakraju motor leti sa njim :LOL: :LOL: :LOL: