Scooter exhaust 4t

pajo_patak said:
ti me malaguti zadivljuješ, iz posta u post drugo mišljenje, šta se tiče tog auspuha, prvo si ga blatia, smeće, sranje...pa ti je bia dobar, odličan, pa se zakompliciralo oko isporuke pa je bilo drvlje i kamenje...sad je opet divan i krasan...onda je bilo oću zatvoren auspuh, otvorenim se gube performanse, home made su samo za šminkere, pa nakraju motor leti sa njim :LOL: :LOL: :LOL:
Ovisno o vjetru i vlagi.
 
damir_zgb said:
nabrzinu sam snimio i filmic tek tolko da se cuje,makar nije to to kao uzivo,sad se uploada pa ak mi uspije,nisam bas neki za komp :mrgreen:
evo i filmica nisam nekaj specijalno snimao nego tek tolko cim sam doso doma samo sam izvadio mob prije nego ga stavljao u garazu
http://www.youtube.com/watch?v=RRqZ_b8LRCo

Vidim da ima sljedbenika one krilatice "Loud Pipes Save Lives!!"  (y)
Dobro mu je legla spulja 8)
 
pajo_patak said:
kad bi ga svi kupovali za tu namjenu sumljam da bi se prodalo više od par komada :misli:

ja sam ga ima, proda, ne namjeravam ga više kupovat, zvuk i izgled prva liga...kvalitetom i cijenom me i ne oduševljava...ali svaka roba ima svog kupca (y)

ti me malaguti zadivljuješ, iz posta u post drugo mišljenje, šta se tiče tog auspuha, prvo si ga blatia, smeće, sranje...pa ti je bia dobar, odličan, pa se zakompliciralo oko isporuke pa je bilo drvlje i kamenje...sad je opet divan i krasan...onda je bilo oću zatvoren auspuh, otvorenim se gube performanse, home made su samo za šminkere, pa nakraju motor leti sa njim :LOL: :LOL: :LOL:

ono sta sam pisao o serdarevicu tvrdim i dalje,previse kosta a za tu cijenu ne dobijes nista kvalitetniji auspuh od nasih drugih proizvodaca,jedino sta ljepo izgleda,a isto tako kosta i deak,da imam serijski skuter nebi mi na kraj pameti bilo stavit homemade auspuh i jos tako otvoren,ali za ovakav skuter mi najvise odgovara takav auspuh,nisam napisao da mi serdarevic najvise pase,nego tako otvoren auspuh,bez obzira bio on serdarevic,deak,leovince ili neznam sta...htio sam uzeti kucelja,novi je 1100kn(full otvoren),mislim da je to cijena i vise nego dobra,ali eto dobio sam serdarevica za puno manje...

koma1 said:
nitko ne očekuje da će trajat kao serijala ali da tako brzo pokazuje znakove oštećenja  :misli: nije baš normalno
znači posli svake sezonice minjat spuh  :misli: 8)
vidjet cemo kako ce biti dalje,navodno se nece dalje siriti to "crnilo"
 
sad mi se neda niti ulazit u rasprave, boli me glava već od toga... :LOL:

crnilo će ti se širit, provjereno :jesus:
 
sirilo se i na deaku tako da ocekujem i na serdarevicu :mrgreen: boli me briga koliko traje traje,bitno mi je da potraju ovi drugi dijelovi vise od auspuha :mrgreen:
 
kaj sam ja tak nesposoban il kaj? :|

nek mi neko pojasni kako se stavlja db killer u 4roada... :skriven:  :skocko:

 
damir_zgb said:
kaj sam ja tak nesposoban il kaj? :|

nek mi neko pojasni kako se stavlja db killer u 4roada... :skriven:  :skocko:

Ako me sjecanje dobro drzi... umetnes... pomalo i precizno... imaj strpljenja jer vjerovatno nece bas ici kao podmazano... eventualno stavi MALO WD-a po rubu... i zavidas sa dvije zvjezdaste vide (te su ja mislim po defaultu dolazile s njime)...
 
ude meni on al ne do kraja,fali mi kojih 3-4 cm,kaj trebam jako gurnut il kaj?

lupit ga? :mrgreen:
 
damir_zgb said:
ude meni on al ne do kraja,fali mi kojih 3-4 cm,kaj trebam jako gurnut il kaj?

lupit ga? :mrgreen:

Pripazi da si ga tocno ravno stavio kako ide... eventualno tucni lagano sa gumenim cekicem omotanim u krpu... i stavi, tj. razmazi par kapi WD-a (ne vise, jer ce se zapaliti kad se ugrije ako stavis puno) po vanjskoj stijenki db-killera... ili radije pricekaj da se javi netko tko je to radio nedavno, naime mozda ima kakva caka koje se nesjecam... zadnji put sam killer u 4Road stavljao u ljeto '07... :wink: :mrgreen:
 
Robi_PU said:
Zasto bi ga vratio  :misli:
Preglasan?

meni nikad :mrgreen:

nego mi cist zanima kako zvuci i kak je kad je db killer nutra,posto ga nisam do sad stavljao

evo uspio sam ga stavit,prvi put malo teze ide :mrgreen:
tih 3-4 cm kaj mi je falilo malo sam onak lupio rukom,skoro sam onu membranicu strgao al sve ok,sad je nutra upalio sam ga samo na 10 sekundi u garazi da vidim da nece izletit van :mrgreen:
zaserafio sam ga i to je to

kolko sam cuo dosta je tisi,vidit cu kasnije jos sve kad cu ic na posao (y)


evo malo se prodirao do posla i kolko sam skuzio il mi se cini da bolje ide kad nema killera :misli:
 
vidim da prodajes original auspuh za 650kn,a full88 za 1000kn :shock:

to ako dobijete cca 300kn odmah odite u birtiju popit bar 100kn :mrgreen:

ja sam svog prodavao za 300kn nekoliko mjeseci nitko nije ni greskom pitao :mrgreen:
 
a znam..tvoj je za 400 :mrgreen:
 
Vespaši,pogledajte ovo  :D Posebice srebrnu vespu   (y)

akrap.jpg



Više ovdje:

http://wiki.modernvespa.com/forum/topic43893?highlight=akrapovic
 
discovery said:
Vespaši,pogledajte ovo  :D Posebice srebrnu vespu   (y)

akrap.jpg



Više ovdje:

http://wiki.modernvespa.com/forum/topic43893?highlight=akrapovic
:shock: pre pre jako, zakon su  (y)
 
ima negdje slika unutrasnjosti sbk auspuha i da se vidi fi grane kroz cijelu granu?
 
Novi Arrow Reflex auspusi

Što mislite?  :)


http://arrow.iddirect.it/pubblica/vis_anteprima.aspx?ID=391

redirto_test.aspx


redirto_test.aspx


redirto_test.aspx


 
po meni dizajn je dobar i pomalo podsjeca na 4road...
i da,nedugo sam vidio na runneru jedna arrow sličan tome samo sa žutom naljepnicom  :misli: