Servis vilice

tokico ekipa napada..
kao što rekoh, desi se eksplozija kliješta i raspadanje diskova
najbolje promijeniti kompletne vilice s kliještima i diskovima, sve ostalo je nesigurno i nepovjerljivo
 
Ma mogu napravit 50km bez da taknem kocnicu, ali ako mi zatreba naglo, mora biti u top formi kakva god da je standardno. Btw, Nissin :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: MOONSHIELD
nissin na kawasakiju i suzukiju je svetogrđe, treba stavit tokico za potpuni dojam :mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: 3alfa3
Ma ljudi, ne curi to toliko puno. Malo stap desni bio masan i to je to. Kakvo curenje po diskovima ili plocicama. Uostalom, kod VZR-a su klijesta ispred vilice pa ni ne moze doci ulje do njih ako vec curi slobodnim padom. Eventualno ako motor stoji sa straznjim kotacem metar i po u zraku, ali tako dobro ne znam voziti :mrgreen:
 
Ma ljudi, ne curi to toliko puno. Malo stap desni bio masan i to je to. Kakvo curenje po diskovima ili plocicama. Uostalom, kod VZR-a su klijesta ispred vilice pa ni ne moze doci ulje do njih ako vec curi slobodnim padom. Eventualno ako motor stoji sa straznjim kotacem metar i po u zraku, ali tako dobro ne znam voziti :mrgreen:

Obicno lijevi dio procuri, kazu jer je motor najcesce na bocnoj nogari pa je pritisak veci na lijevom stapu, ali meni to nema smisla nikako. Ali cinjenica je da je lijevi stap najcesce u pitanju (i kod mene bilo takvo iskustvo iako je motor na stenderima u garazi uvijek), nemrem si objasnit zasto, a u teoriju koju sam naveo ne mogu povjerovat, ako neko moze objasnit, bio bi jako zahvalan :D
 
A meni je na shiveru lijevi procurio, vozio neko vrijeme bez problema, brisao kad bi stao i gas 😆
 
na starim hayabusama je stalno takav osjećaj
sad konačno znamo i zašto
 
Lijevi i kod mene, da. Ne desni. Ne znam zasto sam napisao desni.

Eto, u 5min vec nas trojica, a takve price i inace cujem/citam. Zasto je to tako, bas me zanima? Pa niej valjda da je stvarno do bocne nogare? Ne vidim kako bi to imalo utjecaja da propisa semering, a opet, previse slucajeva da bude koincidencija
 
bojim se da će ovo ostati vječna enigma, nešto kao bermudski trokut ili 83 km/h u naselju
 
  • Haha
Reactions: zrakoplovac
I ovom isto lijevi
 

Attachments

  • 20070722_stoppie_crash_moto.jpg
    20070722_stoppie_crash_moto.jpg
    47.1 KB · Views: 0
Ne bi vjerovali koliko ljudi ne želi mijenjati čistaće (semeringe) bez obzira što su u katastrofalnom stanju ... preskupo im dodatnih 20€ .. ;)
 
  • Wow
Reactions: Octane