Smrt na cesti!

Status
Not open for further replies.
Dado ti si pravnik i ti to gledaš iz drugog kuta u odnosu na mene
Ovaj pravnikiz Amerike  je i dobio doživotnu iz razloga što je bio upoznat sa mogučim posljedicama....
Ali recimo da za ponovljeno djelo prekršaja upravljanja vozilom preko 75kw nije novčana kazna nego kazna zatvorom siguran sam da baš i ne bi ponovno upravljali vozilom preko 75kw
 
maxmax said:
U Americi pravnik vračajući se sa božićne zabave pod utjecajem alkohola ubije djevojčicu i sud ga osudi na doživotnu robiju    .........
za prometnu s tragicnim ishodom,a da je vozac pod utjecajem alkohola treba uvesti smrtnu kaznu ili mu odsjeci desnu nogu da vise nikad nemoze stisnit gas!
 
DANE~VK said:
sjecam se ko juce da je bilo,mali Leko,odnosno sin tajkuna starog Leke.čačinim bmw-om zgazio dvije mlade djevojke,ili mladića i djevojku
i stari se bunio sto ga vode u lisicama
ja nebi mogao mirno spavati,znam da je tesko presuditi nekom,al taj covjek bez svog djeteta vise nema zivot

bas se sjecas da je bio Leko?  :LOL:
 
darko_b said:
za prometnu s tragicnim ishodom,a da je vozac pod utjecajem alkohola treba uvesti smrtnu kaznu ili mu odsjeci desnu nogu da vise nikad nemoze stisnit gas!
Potpisujem isto...
Samo se sjetim prizora od prošle godine ispred Konzuma u Vinkovcima
Subota, sunčan dan, čašica više i jebi ga... Za dlaku da nije završilo tragično! :(
Pa ljudi... Ako pijete zamolite nekog da vas odveze doma ili uzmite taxi, jer posljedice mogu biti KATASTROFALNE! :shock:
 
kliker-vk said:
Potpisujem isto...
Samo se sjetim prizora od prošle godine ispred Konzuma u Vinkovcima
Subota, sunčan dan, čašica više i jebi ga... Za dlaku da nije završilo tragično! :(
Pa ljudi... Ako pijete zamolite nekog da vas odveze doma ili uzmite taxi, jer posljedice mogu biti KATASTROFALNE! :shock:
ma da?sta je bilo ispred Konzuma? :misli:
 
maxmax said:
Nakon što je uzrokovao smrt mlade osobe ubivši je terencem na pješačkom prelazu isti osuđen na godinu dana zatvora i rok kušnje od tri godine uvjetne.....plus oduzimanje vozačke dozvole na tri godine.....najvažnije u svemu tome da se roditelji nemaju pravo žaliti na presudu nego je ista konačna :shock:

Koliko sam upamtio isti nakon nezgode u narednoj godini počini još pet prometnih nezgoda, brzina ,neodržavanje potrebitog razmaka i i upravljanje vozilom preko 75 kw i nikome ništa
...
Meni je prvo palo na pamet dok sam sluša oca one cure:
Pa stari moj, sidni i ti u auto, pričekaj ga da izađe iz kuće, zgaziš ga ko pasa.
Na sudu kažeš... a jbg, nešto sam se zamislija, i to je to, olakotna okolnost, dobiješ godinu uvjetno s rokom kušnje na tri godine.
Čiča miča, pravda u Hrvata.
 
DANE~VK said:
Marko Leko
šta je smiješno?  :misli:

Sjecam se jednog s lisicama, ali taj nije bio Leko. Smijesno je da se sjecas svega jer te kao jako
pogodilo, samo se ne sjecas kaj te pogodilo. Smrt dvije cure ili decka i cure.
 
Damn...promakla mi emisija  :cry:
 
Shepa said:
Meni je prvo palo na pamet dok sam sluša oca one cure:
Pa stari moj, sidni i ti u auto, pričekaj ga da izađe iz kuće, zgaziš ga ko pasa.
Na sudu kažeš... a jbg, nešto sam se zamislija, i to je to, olakotna okolnost, dobiješ godinu uvjetno s rokom kušnje na tri godine.
Čiča miča, pravda u Hrvata.

Jako tužno ali trebalo bi tako, ne vidim ovdje u Hrvatskoj da će se promijenit stvari,mnogo je toga u sudstvu trulog, samo kad nekom pukne film i pokrene proces,možda bi tada presude bile drugačije.

Jbg. poznajem neke koji su ubili autom vozeći pijani,čekaju presudu na slobodi ali i dalje piju,a nakon 5 pivi sjedaju u za volan.
 
kao olakotna okolnost uzeto mu je to sto je mlad(iako se to inace racuna samo do 21 god starosti) te da mu je to prvi put... prvi put je ubil pa mu je oprosteno! :shock:

kaj je najbolje klinjober se poslije ispitivanja u stanici s tim istim autom slobodno odvezel dalje... pazeci valjda da ne ubije drugi put jer bi mogel dobit kaznu zaistac... hebenica! (y)
 
DamirK said:
Sjecam se jednog s lisicama, ali taj nije bio Leko. Smijesno je da se sjecas svega jer te kao jako
pogodilo, samo se ne sjecas kaj te pogodilo. Smrt dvije cure ili decka i cure.
nije ni bitno tko je i koliko njih je poginilo,bitna je pozadina price..Da, bio je baš Leko
naravno da se ne sjecam svega   :wink: to je bila kčer od čovjeka koji je bio u crnoj majici sad u tom dokumentarcu..povezao sam se na maxmax-ov post
 
cobRRa said:
kao olakotna okolnost uzeto mu je to sto je mlad(iako se to inace racuna samo do 21 god starosti) te da mu je to prvi put... prvi put je ubil pa mu je oprosteno! :shock:

kaj je najbolje klinjober se poslije ispitivanja u stanici s tim istim autom slobodno odvezel dalje... pazeci valjda da ne ubije drugi put jer bi mogel dobit kaznu zaistac... hebenica! (y)
kaj bi tu trebalo biti cudno kad danas, u 21. stoljecu, stanari Lanista su prisiljeni organizirati civilne straze u kvartu radi reda i mira  :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:
 
maxmax said:
Dado ti si pravnik i ti to gledaš iz drugog kuta u odnosu na mene
Ovaj pravnikiz Amerike  je i dobio doživotnu iz razloga što je bio upoznat sa mogučim posljedicama....Ali recimo da za ponovljeno djelo prekršaja upravljanja vozilom preko 75kw nije novčana kazna nego kazna zatvorom siguran sam da baš i ne bi ponovno upravljali vozilom preko 75kw

Otac koji da sinu auto kojim ovaj nebi smio upravljati isto je upoznat da ćini kazneno djelo.A svatko tko trezan krene autom na nekakvu pijanku zna da će se pijan vraćati doma.Mislim da sigurno nijedan vozač nemisli da je kod nas dozvoljeno upravljati vozilom pod utjecajem alkohola.Za prometnu nesreću koju ućini vozač pod utjecajem alkohola a sa smrtnim posljedicama treba odrapiti najmanje 20godina zatvora. :misli:
 
Zapru said:
kaj bi tu trebalo biti cudno kad danas, u 21. stoljecu, stanari Lanista su prisiljeni organizirati civilne straze u kvartu radi reda i mira  :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:


da vidis kak ja to rijesavam u svojoj ulici?! 8)
 
ajmo bit barem jedanput realni i priznajmo sami sebi. vozim motor kao i svi vi ostali i još nisam doživio da je bajker pored mene krenuo normalnim ubrzanjem nego ga razvalil kaj da ga netko ganja.uvijek če bit onih koji voze normalno i onih koji sami sebi i prije svega ostalima žele nešto dokazati a to je da su bolji i brži od drugih.evo vozim se u subotu onako malo za dušu da umirim sebe jer mi je već pun kufer zatvorenog i hladnog vremena, i kaj doživim u tom danu??? pored mene projuri netko, neznam mu godine niti koliko je sposoban vozač, onako frajerski i digne motor na zadnji dok ispred njega kolona automobila na vukovarskoj. pitam se dali mu takvo što treba i uopče dal je takvo što fora i što je htio time pokazat nama ostalima. meni takve stvari predstavljaju preseravanje i kurčenje. naravno stigao sam ga netom i stao pored njega a on važno klimne glavom. pogledam motor a on sav izgreban i skršen od padova. pa zar je guš sve to i riskirat vlastiti život zbog frajerisanja. NITKO nas neče cjeniti više zbog toga što radimo nego samo zbog onoga šti jesmo a to je  NORMALNI i kulturni vozači.
Isprićavam se svima koje sam uvrijedio i koji su se pronašli u tekstu. (y)
 
Masni said:
ajmo bit barem jedanput realni i priznajmo sami sebi. vozim motor kao i svi vi ostali i još nisam doživio da je bajker pored mene krenuo normalnim ubrzanjem nego ga razvalil kaj da ga netko ganja.uvijek če bit onih koji voze normalno i onih koji sami sebi i prije svega ostalima žele nešto dokazati a to je da su bolji i brži od drugih.evo vozim se u subotu onako malo za dušu da umirim sebe jer mi je već pun kufer zatvorenog i hladnog vremena, i kaj doživim u tom danu??? pored mene projuri netko, neznam mu godine niti koliko je sposoban vozač, onako frajerski i digne motor na zadnji dok ispred njega kolona automobila na vukovarskoj. pitam se dali mu takvo što treba i uopče dal je takvo što fora i što je htio time pokazat nama ostalima. meni takve stvari predstavljaju preseravanje i kurčenje. naravno stigao sam ga netom i stao pored njega a on važno klimne glavom. pogledam motor a on sav izgreban i skršen od padova. pa zar je guš sve to i riskirat vlastiti život zbog frajerisanja. NITKO nas neče cjeniti više zbog toga što radimo nego samo zbog onoga šti jesmo a to je  NORMALNI i kulturni vozači.
Isprićavam se svima koje sam uvrijedio i koji su se pronašli u tekstu. (y)

to je minimalna cjena  (y)
 
hebeš minimalnu cjenu kad si nepokretan i kad ti duša pati zbog odluka koje smo donosili i načinom na koji smo se predstavljali u društvu :(
 
Status
Not open for further replies.