Smrt na cesti!

Status
Not open for further replies.
Iber said:
ne ocekujem da se to podrzava, ali isto tako mi se ne slusaju prozivke vec godinama. a sto se osmjeha tice, vozim utrke sa autom, na poslu sa kamionom, motor je jos uvijek daleko ispred sto se veselja tice  :mrgreen:

dobro,necemo podrzavati,ali ajde pomisli kako bi to izgledalo da od sutra svi sve voze
kao da su sami,sa smjeskom od uha do uha....
maknut znakove,zebre,semafore
policiju postaviti na raskrsca da nam daju medalje za najbrzi prolazak,
prednost ima jaci,a u bolnici slabiji....

ali isto tako dozvoli i ocu tako pregazenog djeteta da kresne krivca papovkom iz rata,
jer nije u redu da se krivac smjeska a on ne .....
 
a evo jos jedna zanimljiva informacija.... imao sam jedno desetak padova i mozda je u jednom bila uzrok brzina. ostali su bili ono, normalna voznja i paf. a zasto? kad se polako vozim mi je kao i vecini vozaca koncentracija na minimumu i nastane nesreca koju bi da sam bio koncentriran izbjegao gotovo sigurno. Svi smo se nasli u situaciji da dodemo s posla npr i ne sjecamo se puta uopce.... mislim da je to puno opasnije od ove moje brzine, o alkoholu i slicnim stvarima popularnima danas da i ne pricam, ja sam bar uvijek skroz cist i mozak je u voznji 120%
 
Iber said:
a evo jos jedna zanimljiva informacija.... imao sam jedno desetak padova i mozda je u jednom bila uzrok brzina. ostali su bili ono, normalna voznja i paf. a zasto? kad se polako vozim mi je kao i vecini vozaca koncentracija na minimumu i nastane nesreca koju bi da sam bio koncentriran izbjegao gotovo sigurno. Svi smo se nasli u situaciji da dodemo s posla npr i ne sjecamo se puta uopce.... mislim da je to puno opasnije od ove moje brzine, o alkoholu i slicnim stvarima popularnima danas da i ne pricam, ja sam bar uvijek skroz cist i mozak je u voznji 120%

oprosti,koliko ti imas godina ?
 
loudpipes said:
oprosti,koliko ti imas godina ?

Mogao bi se okladiti da ispod evo recimo 22 :mrgreen:
Je opasnije je kada sporo ideš..u današnje vrijeme me je strah otić pješke do trgovine po kruh i parizer..sjednem na motor, prva i gas.. :LOL:

Edit: Zajeb..+3 banke
 
Iber said:
a evo jos jedna zanimljiva informacija.... imao sam jedno desetak padova i mozda je u jednom bila uzrok brzina. ostali su bili ono, normalna voznja i paf. a zasto? kad se polako vozim mi je kao i vecini vozaca koncentracija na minimumu i nastane nesreca koju bi da sam bio koncentriran izbjegao gotovo sigurno. Svi smo se nasli u situaciji da dodemo s posla npr i ne sjecamo se puta uopce.... mislim da je to puno opasnije od ove moje brzine, o alkoholu i slicnim stvarima popularnima danas da i ne pricam, ja sam bar uvijek skroz cist i mozak je u voznji 120%

mozda bi bilo bolje da vratis vozacku na neko duze vrijeme, dok netko nije stardao  :misli:

mislim i za tebe i za tvoju okolinu
 
imam 25, profi vozac, svaki dan na cesti ko drek, znaci nekog faking iskustva i imam. Motore vozim od 13. i to jednakim stilom, samo kaj je tada bio APN a sad R1. Bas zato sto sam na cesti dosta previse i stojim iza ovoga sto govorim, brzina sama po sebi je jako mali uzrocnik nesreca, pogotovo kada juri netko ko ima nekakvog iskustva. Ono sto ubija je brzina u kombinaciji sa umorom, alkoholom, neiskustvom i hrpom slicnih stvari. Jedino rijesenje tog problema vidim u odlascima na stazu, utrkama.... ali tko si moze priustiti 2 vikenda mjesecno na Grobniku?
 
Iber said:
imam 25, profi vozac, svaki dan na cesti ko drek, znaci nekog faking iskustva i imam. Motore vozim od 13. i to jednakim stilom, samo kaj je tada bio APN a sad R1. Bas zato sto sam na cesti dosta previse i stojim iza ovoga sto govorim, brzina sama po sebi je jako mali uzrocnik nesreca, pogotovo kada juri netko ko ima nekakvog iskustva. Ono sto ubija je brzina u kombinaciji sa umorom, alkoholom, neiskustvom i hrpom slicnih stvari. Jedino rijesenje tog problema vidim u odlascima na stazu, utrkama.... ali tko si moze priustiti 2 vikenda mjesecno na Grobniku?

decec,ono sto ubija su takvi kao ti  :palacdolje:


over and out
 
loudpipes said:
decec,ono sto ubija su takvi kao ti  :palacdolje:


over and out

ono sta ubija u večini slucajeva je nepažnja drugih,alkohol,precjenjenost vlastitih sposobnosti ,neravna cesta puna rupa,nalet na životinje, i u rijettkim slucajevima brzina
 
picolovac said:
ono sta ubija u večini slucajeva je nepažnja drugih,alkohol,precjenjenost vlastitih sposobnosti ,neravna cesta puna rupa,nalet na životinje, i u rijettkim slucajevima brzina


ovo sve je vezano uz brzinu, iliti neprilagodjenu brzinu.
 
Iber said:
Jedino rijesenje tog problema vidim u odlascima na stazu, utrkama.... ali tko si moze priustiti 2 vikenda mjesecno na Grobniku?

I sad bi ostali trebali bit ugrozeni zato kaj nemas dost para da se izdivljas na stazi?  :misli:
 
Iber said:
imam 25, profi vozac, svaki dan na cesti ko drek, znaci nekog faking iskustva i imam. Motore vozim od 13. i to jednakim stilom, samo kaj je tada bio APN a sad R1. Bas zato sto sam na cesti dosta previse i stojim iza ovoga sto govorim, brzina sama po sebi je jako mali uzrocnik nesreca, pogotovo kada juri netko ko ima nekakvog iskustva. Ono sto ubija je brzina u kombinaciji sa umorom, alkoholom, neiskustvom i hrpom slicnih stvari. Jedino rijesenje tog problema vidim u odlascima na stazu, utrkama.... ali tko si moze priustiti 2 vikenda mjesecno na Grobniku?

ubija razlika u brzini, bjerojatnost nesrece je daleko veca kao ti vozis 150 a okolni promet 50,
nego kad ti vozis 60 a okolni promet 50,

imaju i drugi iskustva, i to malo vise, ali to ne znaci da su uvjereni kako znaju sve,

to uglavnom dolazi s godinama, ko pozivi

jbg.
 
loudpipes said:
decec,ono sto ubija su takvi kao ti  :palacdolje:


over and out


ovak se mozes doma sa obitelji razgovarati i sa majmunima koji ti to dopustaju, samnom ne, ok? Imas svoje misljenje, ok, ja imam drugacije misljenje i to je isto ok, ali mene nazivati ubojicom je ipak malo previse. Volim voziti i vozim sa srcem, nisam jednom stao i izvlacio ljude iz olupina na autocesti dok su takvi ko ti ili glavu okrenuli ili slikali s mobom u nadi da ce im 24 sata dati 200kn. Niti znas kako se vozim niti bilosta o meni i ubuduce se suzdrzi idiotnih komentara.
 
sid said:
ubija razlika u brzini, bjerojatnost nesrece je daleko veca kao ti vozis 150 a okolni promet 50,
nego kad ti vozis 60 a okolni promet 50,

imaju i drugi iskustva, i to malo vise, ali to ne znaci da su uvjereni kako znaju sve,

to uglavnom dolazi s godinama, ko pozivi

jbg.


ovo sa godinama isto slusam vec jedno 10 godina pa nikak da mi dode u glavu, pogotovo zato kaj se nerijetko vozim sa ekipom koja je godinama blize mom starom, i jos k tome se dobro oznojim da ih pratim. Evo ti npr. imas ZR7.... moja Yamaha je na 230 okretna i sigurna ko tvoj motor na 130, to je isto jedna od cinjenica koje ekipa na losijim motorima ne kuzi. Na Yamahi mijenjam gume jednom do dva puta u sezoni, ulje u kocnicama dvaput, kontroliram svako malo sve, znaci motor je u savrsenom tehnickom stanju, ne pijem dok vozim apsolutno nikad. E sad, odi na bilokoj moto susret, na jedan takav motor imas 10 onih koji nemogu proci tehnicki a kamoli sigurno sudjelovati u prometu + kaj si vole malo popit.
 
3alfa3 said:
I sad bi ostali trebali bit ugrozeni zato kaj nemas dost para da se izdivljas na stazi?  :misli:


evo kad se netko osjeti ugrozeno slobodno neka mi samarcinu stisne, ako je opravdano, necu vratiti  (y)
 
Mislio sam nekaj nadodat na sve ovo, no izgleda da se sa ovim dečecom neisplati ulaziti u polemiku
On je uvijek u pravu
Over and out !
 
Iber said:
evo kad se netko osjeti ugrozeno slobodno neka mi samarcinu stisne, ako je opravdano, necu vratiti  (y)

Kak kad te ne mogu stic?  :mrgreen:
 
3alfa3 said:
Kak kad te ne mogu stic?  :mrgreen:

a znas da svi na kraju skupa stojimo na semaforu, cak nas i City Express dostigne  :mrgreen:
 
Pazite na sebe pa ćete paziti i na druge a drugi i na vas.
Klokoćete u leru već dugo..........
 
Status
Not open for further replies.