Smrt na cesti!

Status
Not open for further replies.
cobRRa said:
... ili čerat ovce da ne pogaze pšenicu. :LOL: :LOL:

Samo reci di treba   :misli:  :wink:


U takvim se posebni prilikama da svašta dogovorit, ljudi smo.. ne    :mrgreen:            
 
KING RR said:
Samo reci di treba   :misli:  :wink:


U takvim se posebni prilikama da svašta dogovorit, ljudi smo.. ne    :mrgreen:            


vidim da nisi sinoc gledal gruntovcane... ta je spreha bila, oko ovaca sa milicajcima. :LOL: (y)
 
cobRRa said:
moji su sve prosli samnom... i mama dok je bila ziva... mjesec dana bolnice i nekoliko tjedna toplica.

prije 4 godine stari i familija su sjedili u autu na raskrizju kad sam pao sa motora i sve su vidjeli. rascofo sam si glavu izmedju ostalog i bio bez svijesti, a jadan stari je mislil da sam mrtav pa se htel pod auto bacit... :(  kad sam dosao svijesti mislio sam da mi je cura poginula jer mi nisu na moje upite hteli rec di je... nisu znali da je cijelo vrijeme bila samnom na motoru, a ja se nisam sjecao da sam otisao sam na tih SAMO 5min. BEZ KACIGE!!!

prosle godine sam procitao puno clanaka kak je netko poginuo, a cura, ili zena sa prijateljima bi dosla na mjesto nesrece... i kaj je mogla vidjet... pokriveno bezivotno tijelo onog za kog je zivjela.

sad kad sjedam na motor pomislim si kog ostavljam i ko svaki put ocekuje da se vratim.

govorim o stvarima na koje mogu sam utjecat, a ono drugo je vec negdje zapisano.
          Moj frend s ovim si sve rekao ali meni se to više ne dešava,davno je bilo vrijeme kad si došao pred kafić da bi te neka
          cura pogledala sa smješkom na obrazu a ti bez kacige - hebeš sve pretprošle godine jedan dečko iz Zagreba je krenuo
          s plaže u kupaćim gaćama i majici (ni kapi alkohola) moj susjed ulazi sa glavne u sporednu bez žmigavca i dečko pukne u
          njega,odkotrlja se udari u rizol i kasnije nakon stručnog očevida u kojem sam ja govorio policajcu što je što na motoru
          pogledali smo rez od 8 cm na kacigi (jer ju je ipak stavio)  :shock: na dijelu gdje je sljepoočnica je bio rez dužine 2 cm
          ali dubina reza bi svakom ostala u pamćenju,dečko dobio prekršajnu jer je vozio bez opreme!!!!! a moj susjed pod gemištom
          -ništa e sad ne kakam protiv policije nego još uvijek ima nesposobnih prometnih policajaca koje netko vuće a sposobni 
          kadar šalju po Lici da čuvaju ovce kao naš Dudek - Toliko i čuvaj do ljeta Miu i sebe a onda nastavi opet  :wink:
 
papillon said:
dečko dobio prekršajnu jer je vozio bez opreme!!!!!


Pa kako to? Zakonom je definirana samo upotreba kacige...
 
3alfa3 said:
Pa kako to? Zakonom je definirana samo upotreba kacige...
        .........DA a i vožnja sa napuhanih 1.00 od gemišteka  8) zato sam i napisao jer ih obojicu poznam i glavna im je spika bila
        ( PoluPolicajcu i susjedu) kako od ovih motora ne mogu normalno živiti a oba su pod konstantnom dozom alkohola iako
        je i ovaj PoluPolicajac trenutno u Lici ali dolazi opet ljeto a to što ga netko drži zbog raznoraznih veza polupismenog je
        već uobičajena slika kod nas.


        P.S. Dečko nikad nije platio kaznu jer smo pisali žalbu.
 
cijeli dan smo jahali po gradu po vrucini... izmedju auti na semaforima... motor te grije za poludit... skini kacigu, stavi kacigu... vec sam si usi iziritiral od znoja i kacige.
dosli u kvart... napokon se sjeli na pivu i colu i nazove frend 500m dalje, odem do njega(odmah se i rashladim), vracam se i paf... da je barem stal da vidi kaj mi je... ne, zbrisal je. :x

imal sam i groznijih udesa, ali poslije ovog i dan danas se bojim auti... bem ti sve, grdo je to kad se vozis i na svakog ko malo odstupa od normale ti se "trzas".
 
Mozda to i je najgore istina je da ima i nas svakakvih , ali vecina slucaja biva da je kriv netko drugi , a ne ovaj satro opaki ludi bajker na zadnjem, prednjem ..... jer ja koga god znam da vozi motor i da je imao prometnu , nije bio kriv
 
DANE~VK said:
pa nije bitno ime i prezime te djevojke ili jeli bila sama ili netko s njom
nego to što je tatin sin u tatinom autu koji nesmije voziti po neznam koji put napravio ogroman prekršaj,ovaj puta je to završilo tragicno i on nije dobio kaznu za to. naravno tatica ga je spasio,a roditelji zavijenu u crno.to je bitno. i primjer koji daje ostalima funkcioniranje pravne države etc. neda mi se dalje,ako nisi skuzio sta sam htio reci jbga  

Daj mi još, molim te, malo pojasni. U čemu je konkretno razlika između mene, tebe, masnog, polumasnog i Leke.
Osim tate, naravno  8)

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,148505.msg2570395.html#msg2570395

P.S. ne branim tatine sinove, ali glupo mi je pljuvati po njima kad sam i sam napravio hrpu sranja u životu. Politika i sudovi su druga priča, nećemo offati  :mrgreen:
 
DamirK said:
Daj mi još, molim te, malo pojasni. U čemu je konkretno razlika između mene, tebe, masnog, polumasnog i Leke.
Osim tate, naravno  8)

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,148505.msg2570395.html#msg2570395

P.S. ne branim tatine sinove, ali glupo mi je pljuvati po njima kad sam i sam napravio hrpu sranja u životu. Politika i sudovi su druga priča, nećemo offati  :mrgreen:
:LOL: :LOL: kako si ovo iskopo iz naftalina svaka ti cast  (y) (y)
pa da,vrana vrani oči ne kopa...eo slazemo se bar u jednom necemo vise offat
 
Evo jedna vrijedna snimka sa kamere sa nikakvim posljedicama ali ipak ružno izgleda a tko je kriv,hebi ga,život ide dalje  :wink:

        http://www.youtube.com/watch?v=qJTw5k31Ok4&feature=player_embedded
 
emisija je bila ispod očekivanja :palacdolje:
by the way, komentiram tek sad jer sam se tek sad uspio ulogirati na forum, neznam kaj je bilo s forumom tj sa stranicom www.motori ? :shock:
 
maxmax said:
Dado ti si pravnik i ti to gledaš iz drugog kuta u odnosu na mene
Ovaj pravnikiz Amerike  je i dobio doživotnu iz razloga što je bio upoznat sa mogučim posljedicama....
Ali recimo da za ponovljeno djelo prekršaja upravljanja vozilom preko 75kw nije novčana kazna nego kazna zatvorom siguran sam da baš i ne bi ponovno upravljali vozilom preko 75kw
ovo nema veze sa strukom, svi su jednaki pred zakonom, pa mogel je biti i doktor, policajac ili šljaker na dizalici i dobil bi isto, jer da ga osude teže zbog toga što je znao, takvu kaznu bi jednostavnom žalbom smanjili, nisu u US kao ovi u HR, gdje ako imaš veze nema kazne, kao što sam napisao emisija je ispod očekivanja :mrgreen:
 
a zasto cim se spomene brza voznja odma uz nju vezete i rijec dokazivanje? Kaj nikom nije palo na pamet da je takva voznja moj nacin uzivanja u motoru? I da to ne radimo za publiku i maloljetnice nego zato sto kad dodem doma imam osmjeh na licu od uha do uha. Sta sam ja manje vrijedan i manji biker nego onaj ko fura kofer od 150l na repu i vozi se po ogranicenju?
 
Iber said:
a zasto cim se spomene brza voznja odma uz nju vezete i rijec dokazivanje? Kaj nikom nije palo na pamet da je takva voznja moj nacin uzivanja u motoru? I da to ne radimo za publiku i maloljetnice nego zato sto kad dodem doma imam osmjeh na licu od uha do uha. Sta sam ja manje vrijedan i manji biker nego onaj ko fura kofer od 150l na repu i vozi se po ogranicenju?

a zamisli kad bi sad svi rekli da si u pravu i poceli vozit tako kao ti  :misli:
motore,aute,kamione,tramvaje i djecja kolica....ili se samo s motorima ima osmjeh oko glave ?
 
loudpipes said:
a zamisli kad bi sad svi rekli da si u pravu i poceli vozit tako kao ti  :misli:
motore,aute,kamione,tramvaje i djecja kolica....ili se samo s motorima ima osmjeh oko glave ?


ne ocekujem da se to podrzava, ali isto tako mi se ne slusaju prozivke vec godinama. a sto se osmjeha tice, vozim utrke sa autom, na poslu sa kamionom, motor je jos uvijek daleko ispred sto se veselja tice  :mrgreen:
 
Status
Not open for further replies.