Spontani izlet u Crnu goru

moover

Active member
Pozdrav!

Danima se nabrijavam na Dolomite, al kažu da će mi tamo trebat lanci, pa eto večeras pala konačna odluka - idem ujutro za Crnu goru...

Sutra ujutro krećem, ostatak ekipe nabavio na crnjaka ispričnice pa vozim sam... Plan je krenuti nakon jutarnje kavice i do navečer starom cestom stići u CG. Petak i subota divljanje po CG, a u nedjelju povratak...

Krećem sad u čitanje ostalih putopisa po CG pa pravim okvirni ratni plan...

Sa slikama i dojmovima se čitamo u ponedjeljak!  (y) Držte fige (da ne završim ko naked_xjr)!    :mrgreen:
 
Baš ti zavidim...  sretan ti put.. uživaj i popij koje tamno Nikšičko i za nas...  :wink:
 
Nemoj razbijat kamenje po crnoj gori radije izmisli gripu da te smjeste u bolnicu i obavezno uslikaj te med.sestre.
Sretno! (y) (y) (y)
 
baajo .... nek ti bude lijepo bar upola kao što je i meni bilo ...  (y)
 
moover said:
Pozdrav!

Danima se nabrijavam na Dolomite, al kažu da će mi tamo trebat lanci, pa eto večeras pala konačna odluka - idem ujutro za Crnu goru...

Sutra ujutro krećem, ostatak ekipe nabavio na crnjaka ispričnice pa vozim sam... Plan je krenuti nakon jutarnje kavice i do navečer starom cestom stići u CG. Petak i subota divljanje po CG, a u nedjelju povratak...

Krećem sad u čitanje ostalih putopisa po CG pa pravim okvirni ratni plan...

Sa slikama i dojmovima se čitamo u ponedjeljak!  (y) Držte fige (da ne završim ko naked_xjr)!    :mrgreen:

:hello: :hello: :hello: :hello:
bez slika se nevraćaj i dakako gajba nikšićkog u koferu samo da probamo :mrgreen:
 
I obavezno stati na putu za Lovćen ..  :mrgreen:

P7191828.jpg


a Nikšićko je najveći gušt popiti u nikšiću ....  (y)

P7181777.jpg


i naavno sve to proći na motoru....  (y)

P7201992.jpg
 
Super! Uživaj i sretan put i još sretniji povratak  :wink:
 
moover said:
Pozdrav!

Danima se nabrijavam na Dolomite, al kažu da će mi tamo trebat lanci, pa eto večeras pala konačna odluka - idem ujutro za Crnu goru...

Sutra ujutro krećem, ostatak ekipe nabavio na crnjaka ispričnice pa vozim sam... Plan je krenuti nakon jutarnje kavice i do navečer starom cestom stići u CG. Petak i subota divljanje po CG, a u nedjelju povratak...

Krećem sad u čitanje ostalih putopisa po CG pa pravim okvirni ratni plan...

Sa slikama i dojmovima se čitamo u ponedjeljak!  (y) Držte fige (da ne završim ko naked_xjr)!    :mrgreen:

:cool:
Sad sam ja mjerilo za uspješan povratak iz CG  :B:
Kako bilo, držim ti palčeve i želim ti da uživaš u prekrasnim krajolicima i da ti fotić bude premali za sve kaj bi htio poslikati. A ima se kaj vidjeti.

REVersyst said:
Nemoj razbijat kamenje po crnoj gori radije izmisli gripu da te smjeste u bolnicu i obavezno uslikaj te med.sestre.
Sretno! (y) (y) (y)

:LOL: :LOL: :LOL: vidim da  :cice: ne izlaze iz glave i da se raznim smicalicama želi doći do tog rajskog vrta...treba uložiti više od gripe  :mrgreen: :mrgreen:
No, na stranu to, nek nam se moover sretno vrati pun utisaka pa se na godinu može organizirati jedan produženi vikend ili nekaj slično. Siguran sam da bi bilo zainteresiranih. Upoznao sam u CG dvije predivne osobe, a prek njihovog foruma još par osoba, i siguran sam da bi bez ustezanja pomogli u organiziranju ili dijelu organiziranja puta po CG. Kad se moover vrati mislim da ovo neće biti samo buba u uhu...
Možda još ne'ko razmišlja k'o ja?
Mogla bi to biti nova tema...
 
kaže Moover sinoć u SMS-u : "Danas 650km prekrasne voznje bez guzve Sad sam u Kotoru, ujutro picim za Lovcen, pa Cetinje, Podgorica i Bar "
(y)
 
Crna Gora je mala, a Podgorica ima tek 200.000 stanovnika sa okolinom. Koliko je to malo, govori i sledeca situacija:
Danas ja na semaforima, oko 12h, idem ka poslu od zubara, kad na semaforima Versys sa hrvatskim tablicama. Snimio sam to, tek kad sam prosao pored njega. Upali mi se lampica, bacim pogled u retrovizor, Versys skrece na semaforu, ja gas oko kvarta da ga stignem, ali bio je prebrz, izgubi se u guzvi.

Bile su PŽ tablice, ako se ne varam :)

Uglavnom, ko dolazi, neka se javi na www.nolimitbikers.com, tu je i nas forum, neke clanove sigurno znate: Gasho, Vecicrnogorac, Chile, fjaka...
Uvijek ce se naci neko raspolozen da baci djir sa vama.

Pozdrav!
 
strasilo said:
Je... to je taj ....  (y)

E, zaboravih vam reci.
Malo sam ostrije upao u tu raskrsnicu, nekih 80 na sat. Bilo je i malo drifta. Jedva promasih Versysa :D :D :D

Zajebavam se, naravno :)
 
Uhhh, ja isto klikćem prema nekim alpama, ali ipak zbog  vremena planiram krenuti prema tom dijelu!
Žao mi je kad sam išao preko sarajeva u Dubrovnik da nisam prešao preko crne gore, ali zato je taj put otvoren za slijedeću vožnju!

Sretno  (y)