Spontani izlet u Crnu goru

Lijepo i hrabro.3 dana solo vožnje. (y) (y)fale ti samo slikice klope :mrgreen: :wink:
 
darac_ZG said:
Lijepo i hrabro.3 dana solo vožnje. (y) (y)fale ti samo slikice klope :mrgreen: :wink:
nisam vas htio zamarati fotkama peciva i lisnatog iz pekare...  :mrgreen:
 
moover said:
nisam vas htio zamarati fotkama peciva i lisnatog iz pekare...  :mrgreen:

Crna gora pa bez mesa na razne načine  :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock::misli: :misli: :misli: :misli: :misli: :misli: :misli: :misli: :misli: :misli: :misli: :misli: :misli: :misli: :misli: :misli: :misli: :misli: :misli: :misli: :misli: :misli: :misli: :misli: :misli: :misli:
 
a šta ću kad nisam bio gladan hrane, nego asfalta i zavoja...  :mrgreen:
 
Nikad do danas nism bio u CG ali moram priznat svidio mi se putopis, možda se i ja digod uputim tim smjerom.
 
sve 5 jedino 2 ogromne greške si napravio...
ne javiti se cetinjanima i druga...  brate mili, pojeo si pizzu u centru Bara a nisi otišao do Gashe....  ccc...  a lijepo sam ti rekao...njeguške kobasice...  ccc....


i naravno, krivo mi je ko psu  :(
 
Lijepo, lijepo...i dojmljivo.
Da sam se bar ja vračao kroz tunel  :mrgreen:
 
legajuana said:
sve 5 jedino 2 ogromne greške si napravio...
ne javiti se cetinjanima i druga...  brate mili, pojeo si pizzu u centru Bara a nisi otišao do Gashe....   ccc...  a lijepo sam ti rekao...njeguške kobasice...  ccc....


i naravno, krivo mi je ko psu   :(

ma vidi se da je početnik i amater...  :LOL:
 
I još jednu, da nisi slikao VLADIKU  8).
 
NaMi said:
I još jednu, da nisi slikao VLADIKU  8).
Hebga, ja sam gore bio vrlo, vrlo rano, i Vladika i osoblje restorana su još uvijek spavali dubokim snom... to je bilo oko 10h, radni dan...  :mrgreen:

Kao što već napisah, u Cetinju se nisam planirao zadržavati, a to što Gashu nisam vidio zahvalite strašu koji je bio prelijen pronaći i javiti Gashin mob ili ime lokala...  :jesus:
 
:kuku: rano je to rano za neke pa dobro tu se ne može ništa  :whistle:.

Nešto o putu po Crnoj Gori sam zapisao ovde - http://sunami.freehost386.com/ - MNE 09

ps, moover reci mi kako služi "Versy" bio je i u mom izboru, kad sam menjao kobilu a kupio "benka".
 
fjaka said:
(y)

samo onaj kopirajt bode oci  :wink:
to mi pikasa stavlja automatski... ma, morat ću to maknut na budućim fotkama, i mene živcira... ove mi se nije dalo dirati jer ne znam dal bi mi se poremetili linkovi ako ove fotke maknem i uploadam nove bez tog teksta... pa nek ostane ovak kak je...

Nami, previše bih ti mogao pričati o versysu, al ne bih sad kvario temu. Možeš postaviti pitanje na versys temi pa ti tamo odgovorim... ukratko, ima i mana i vrlina, ko i svaki drugi motor, zavisi što od njega očekuješ...  (y)
 
jaoo CG..lijep putopis..mogo si i neke crnogorke slikat :p..

bitno da si prosao bez problema..osim soba bez prozora xD
 
fina ruta i odlicno iskoristen GO (y)
 
ali ti ipak može biti žao što nisi stao na putu za Lovćen na domaći sir i pršut ...  :jesus:
 
strasilo said:
ali ti ipak može biti žao što nisi stao na putu za Lovćen na domaći sir i pršut ...  :jesus:
čovječe, stani na sir i pršut, stani kod njeguša, stani u cetinju... hebemu, da sam tako svugdje stajao još bih bio dolje...  :mrgreen: