Spontani izlet u Crnu goru

Odličan djir, slike vrhunske! Žao mi je što nisam imao vremena za kavu, u subotu sam bio u građevinskim radovima do grla kad si prolazio kroz Ma. A zapravo sam te očekivao u nedjelju da bi mogao nazvat, ali bolje da se nisi zadržavao jer se spremala kiša. Meni je CG blizu, a nisam još bio, moram isplanirat zaletit se tamo
 
Hvala svima na komentarima, evo dodao sam i opise ispod fotki na picasi...
 
Svaka čast....pusti priče o pajcekima i roštiljima, pa i pršutima....same gassssssss  :biker: :biker:

ceste po CG su izgleda dobre...tako mi se barem ćini  :misli: :misli:
 
A stari moj Mooveru vidim ja stigla te poštena kriza srednjih godina. Samo se vozaš okolo i bježiš od obiteljskih obaveza.  :mrgreen: 8) (y)
 
Adventurer said:
A stari moj Mooveru vidim ja stigla te poštena kriza srednjih godina. Samo se vozaš okolo i bježiš od obiteljskih obaveza.  :mrgreen: 8) (y)
poznat osjećaj ovi mladci oko mene samo šire oči kad vide da idem gdje god stignem... :LOL:
 
dobro da nisi isa u alpe.. tamo je negdi u to vrime dosla polarna zima..  :skriven:
 
za sledeći put kada si na Cetinju u ovoj temi imaš neke ideje (kulturno-istorijske) http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,149537.0.html

Lijep đir, sledeći put, ili bilo kome nešto treba neka se jave (moj mob. +382-67-630-596), uglavnom sam u Budvi  :wink:
 
Odlican djir  (y)

za svega 150 eura  :shock:

sigurno bi ti se troskovi poduplali da si ubacio sve ovo sto si ko navodno propustio, a i tri dana bi bilo malo  8)