SR 50 DiTech 2003 - preporuka i savjeti za kupnju

muzgy

New member
Evo pitanjce, razmisljam o kupnji polovnog 2003. godiste, odrzavan i redovno servisiran
pa me zanima jel ima ko iskustva (+/-) s ditech verzijom,  jeli istina da se kvare cesto,
koliko su pouzdani i jel se isplati uopce bavit time ili da potrazin dalje?
fala unaprid ;)
 
onak..vidio sam ti u statusu kaj sada vozis...

nemres fulat sa aprilijom..definitivno mega upgrade...
 
s ditecom sretno, trebat ce ti :)

je da su najbrze 50ke, ali radije idi na karb, bilo minarelli, morini il piaggio ne bitno
 
OK fala puno na savjetima ;) btw DJ ima 35000km bez ikakvog servisa
i jos gura :p
 
muzgy said:
OK fala puno na savjetima ;) btw DJ ima 35000km bez ikakvog servisa
i jos gura :p

je je gura bez servisa i ispadne kolo na nizbrdici  :jesus: zato si i slomia ruku  :LOL: 
 
a stari triba i to znat :) nije kolo nego se guma odvojila od felge lol
 
muzgy said:
Evo pitanjce, razmisljam o kupnji polovnog 2003. godiste, odrzavan i redovno servisiran
pa me zanima jel ima ko iskustva (+/-) s ditech verzijom,  jeli istina da se kvare cesto,
koliko su pouzdani i jel se isplati uopce bavit time ili da potrazin dalje?
fala unaprid ;)
Pozdrav,,vozim SR 50 od 2002.god.i napravio je 43 000 km bez problema,,ali s normalnim koristenjem,,sjedneš i od toćke A-B.Stvarno je odlićan ili sam ja imao sreću,ali je otišlo jako puno svjećica i to nisam riješio ni do danas,možda zbog toga što se stalno vozi između 60 i 90 km/h.
 
BEŠO - SB said:
Pozdrav,,vozim SR 50 od 2002.god.i napravio je 43 000 km bez problema,,ali s normalnim koristenjem,,sjedneš i od toćke A-B.Stvarno je odlićan ili sam ja imao sreću,ali je otišlo jako puno svjećica i to nisam riješio ni do danas,možda zbog toga što se stalno vozi između 60 i 90 km/h.

Ako je Ditech iliti Injeciton, nije zbog nacina upotrebe, nego zbog osjetljivosti tog sustava.
Ako te zanima preciznije - bilo je vec puno puta, probaj sa trazilicom, naci ces dosta toga.
(y)
 
ako koristis nkg. bjez od nje ko od tamjana.. moj je imo jednu ngk. kupljenu prije par godina preko 4000km. dok nije pukla jednostavno, od onda sam kupio 2 ngk i dvije su sjebane. sad sam kupio champion od pyureyeta i ide ko urica. vec 2000km nit znaka problemima..!
istina da mi skut nije bas bajnog stanja sa nasjedanjem plastika ali kaj se tice masine i svega ide ko urica, evo skoro svaki dan radim po 50 km. od cega je 50% u guzvama gas-koci-gas... 40-90kmh i radi ko sat.!
potrosnja je smjesna 2.5-3l a litra ulja po 2000+ km.
 
Ja sam za ditecha, možda baš odem jednog sutra uzeti, mislim da nije to toliko loš motor, ali ja u sve svoje skuter uvik točim class na tifonu...
 
hehe ma sve je to relativno vjerojatno se i nebi kvaria
al jednostavno ako je na tako losoj reputaciji neda mi se riskirat :)
ako koga zanima i ne boji se ditecha evo dobar
http://www.njuskalo.hr/oglas463846
pogledah ga super je uredan
 
muzgy said:
hehe ma sve je to relativno vjerojatno se i nebi kvaria
al jednostavno ako je na tako losoj reputaciji neda mi se riskirat :)
ako koga zanima i ne boji se ditecha evo dobar
http://www.njuskalo.hr/oglas463846
pogledah ga super je uredan
to je taj, toga i idem uzeti ako se konačno odlučim... A jesi ga ti iša viditi, kako izgleda, kako se vozi, koliko km ima?
 
alfist159 said:
to je taj, toga i idem uzeti ako se konačno odlučim... A jesi ga ti iša viditi, kako izgleda, kako se vozi, koliko km ima?

slini prednja vilica, triba minjat prednje plocice i obe gume. presa ja mislim 20000 a izgleda ka i svaki sr prejebeno

mozes jos dosta spustit cijenu, a i liku je hitno da bi ga i za 5000
 
iluvatar said:
slini prednja vilica, triba minjat prednje plocice i obe gume. presa ja mislim 20000 a izgleda ka i svaki sr prejebeno

mozes jos dosta spustit cijenu, a i liku je hitno da bi ga i za 5000
Kako to znaš, jesi ga gleda? Ja sam ga kontaktira i ka ne bi iša ispod 5500, ali siguran sam da bi jer mu j hitno, to što si nabrojia i nisu neke stavke, ja to sam riješim...
 
alfist159 said:
Kako to znaš, jesi ga gleda? Ja sam ga kontaktira i ka ne bi iša ispod 5500, ali siguran sam da bi jer mu j hitno, to što si nabrojia i nisu neke stavke, ja to sam riješim...
slusaj ajde danas ponudi 5 i tvoj je jer tipu znan da tribaju HITNO pare za jaci skuter jer mu tip nece ovoga uzet u zamjenu nego oce kes

ja ga jedino nisam vozia al sam ga gleda s muzgyen i ono ima nekih troskova tako da bi bia red malo spustit  (y)
 
iluvatar said:
slusaj ajde danas ponudi 5 i tvoj je jer tipu znan da tribaju HITNO pare za jaci skuter jer mu tip nece ovoga uzet u zamjenu nego oce kes

ja ga jedino nisam vozia al sam ga gleda s muzgyen i ono ima nekih troskova tako da bi bia red malo spustit  (y)
Oki doki, ako bi iša za 5 onda je to prilika dobra, znam da mu tribaju pare za jači jer je bija prije stavlja u oglas da minja za beverly ili atlantika, a budući da je 1. vlasnik i 20tkm, sumnjam da uvaljuje, jeste ga bar pali li, je li lipo radi? Jer da ne radim put iz zd bezveze!
 
alfist159 said:
Oki doki, ako bi iša za 5 onda je to prilika dobra, znam da mu tribaju pare za jači jer je bija prije stavlja u oglas da minja za beverly ili atlantika, a budući da je 1. vlasnik i 20tkm, sumnjam da uvaljuje, jeste ga bar pali li, je li lipo radi? Jer da ne radim put iz zd bezveze!

pali na ladno isprve i ne melje uredan je samo mu triba malo te sitnice rjesit. nisam gleda servisnu kad mu je zadnji put minjan remen i te pizdarijice jer se muzgy koji ga je tia kupit predomislia i uzea runnera na kraju pa ti nemogu bas puno rec
 
meni je motor prva liga, stvarno je ocuvan drzi ga u garazi covik..
pali isprve ladan skroz... presa ti je 19999km :D
nisan ga provoza ali mislin da bi treba bit ok...kad se ugrije malo radi ka sat
fali ti vida sastrane na plastici i to je to...gume bi triba minjat
a ta vilica malo "slini" ja neman pojma nisan ni primjetija al eto iluvatar je
bia samnon pa on kaze da je :)
 
muzgy said:
meni je motor prva liga, stvarno je ocuvan drzi ga u garazi covik..
pali isprve ladan skroz... presa ti je 19999km :D
nisan ga provoza ali mislin da bi treba bit ok...kad se ugrije malo radi ka sat
fali ti vida sastrane na plastici i to je to...gume bi triba minjat
a ta vilica malo "slini" ja neman pojma nisan ni primjetija al eto iluvatar je
bia samnon pa on kaze da je :)
Ma vidim sa slika da je ok, a i prvi je vlasnik, nego čekam da uzmem neki auto pa kad vidim koliko para ostane onda idem po njega ako ga ne proda, a moga bi jer mu je hića...