ST ...

malaguti said:
zao mi je,postujem te iako te ne poznam ali pretjerujes,decki bi se vozili a ti stalno pricas isto,ako ti ne odgovaraju nek ide svatko svojim putem...

nije mi jasno gdje si to pročita, samo malo pažljivije prolistaj paš' viditi da sam uglavnom odgovarao i lagano se zafrkavao i dao podršku ovim momcima...
a o stajanju na kavicu..zar to nije logično...manje kubikaže su opterečenije i zašto ih malo ne odmorit
 
Bikerica27 said:
kome se od splicana ide u djir u nedilju ako bude lipo vrime??primosten ili makarska ili tako nesto.....aj javite se zainteresirani....
meni se ide ako nebude za kišu i bura nebude derala :)
 
e ekipa sta kazete za sljedecu nedjelju 25.10 da se nademo u zadru?
 
malaguti said:
e ekipa sta kazete za sljedecu nedjelju 25.10 da se nademo u zadru?

napokon je pa datum  :cbanana:

moramo još pratit prognozu, ako bude dobro vrijeme ja sam za  (y)


 
josko said:
napokon je pa datum  :cbanana:

moramo još pratit prognozu, ako bude dobro vrijeme ja sam za  (y)
da,bilo bi dobro sto prije,ja sam sljedecu subotu nocna smjena pa u subotu nebi isao jer onda budem umoran,pa sam mislio da idemo u nedjelju,sacekam ove bandite iz pule oko 11-12 i picimo u zadar (y)
 
može, ja sam za. već sam ovim svojima poslao poruke. ja ću biti spreman  (y)

našli bi se u Zadru oko 14:00h ? ili neznam koliko vama treba...
 
pa dobro moglo bi past druženje,imat ću to u vidu,al ko zna šta će bit do tadaa al ćemo se dog do tada još.  (y)
 
josko said:
može, ja sam za. već sam ovim svojima poslao poruke. ja ću biti spreman  (y)

našli bi se u Zadru oko 14:00h ? ili neznam koliko vama treba...
oko 14h da se nademo bilo bi ok,ja bi morao ranije krenuti,znaci oko 14 se nademo,malo druzenje pa mali dir i onda svako doma,vec je dosta hladno poslije 17h...nadam se da ce biti ok vrijeme (y)

blizi se prvi motori.hr scooter meeting :D aaaaaa bit ce tema,bit ce slika :mrgreen:
 
desmosedici said:
pa dobro moglo bi past druženje,imat ću to u vidu,al ko zna šta će bit do tadaa al ćemo se dog do tada još.  (y)

ja bi volija da mi krenemo malo ranije pa priko Primoštena neka je malo duže....
 
malaguti said:
oko 14h da se nademo bilo bi ok,ja bi morao ranije krenuti,znaci oko 14 se nademo,malo druzenje pa mali dir i onda svako doma,vec je dosta hladno poslije 17h...nadam se da ce biti ok vrijeme (y)

blizi se prvi motori.hr scooter meeting :D aaaaaa bit ce tema,bit ce slika :mrgreen:

super onda, još da biker potvrdi  :mrgreen: , ide li MV_augusta?
 
malaguti said:
oko 14h da se nademo bilo bi ok,ja bi morao ranije krenuti,znaci oko 14 se nademo,malo druzenje pa mali dir i onda svako doma,vec je dosta hladno poslije 17h...nadam se da ce biti ok vrijeme (y)

blizi se prvi motori.hr scooter meeting :D aaaaaa bit ce tema,bit ce slika :mrgreen:
ma tribali bi oko 13 00 sat bit u Zadru  (y)
 
josko said:
super onda, još da biker potvrdi  :mrgreen: , ide li MV_augusta?
kaze biker da nezna jos,vidjet cemo,ako ne budu oni mogli onda bi dossli ja i clan Bollocks!! on je rekao da mu javim kad budemo isli,a ako onda onda bi ja sam,ali nadam se da ce ici i banditi iz pule....
 
banley said:
ma tribali bi oko 13 00 sat bit u Zadru  (y)

mogli bi mi i ranije, ali sve ovisi o bikeru, jer on mora napraviti 150km do malagutija,pa od malagutija do zadra 200.... a za to treba malo vremena,triba to uzet u obzir
 
josko said:
mogli bi mi i ranije, ali sve ovisi o bikeru, jer on mora napraviti 150km do malagutija,pa od malagutija do zadra 200.... a za to treba malo vremena,triba to uzet u obzir

iz pule do malagutija je 115 km i to mi inaće odvalimo za nekih 1h i 45 min (gužva kroz opatiju i rijeku)
 
josko said:
mogli bi mi i ranije, ali sve ovisi o bikeru, jer on mora napraviti 150km do malagutija,pa od malagutija do zadra 200.... a za to treba malo vremena,triba to uzet u obzir
a ja jos idem iz nocne,tako da moram ujutro spavati bar 2-3 sata pa onda krenut u dir od preko 400km :mrgreen:
 
josko said:
i to treba uzet u obzir  (y)
i treba uzet u obzir da cu ja tek sljedeci tjedan slozit getribu,dakle 2-3 dana prije,joooj pred dvije godine je bila ista stvar sa firefox,slozio getribu 2 dana prije voznje i onda krenuli na krk i ulje propisalo nakon 50km :mrgreen: a kad sam slozio sve bilo ok,uzet cu ulja sa sobom :LOL:
 
meni je prije misec dana izletija čep ulja u vožnji, ispalilo ga. srića odma san sta nakon 10m i čeka prijatelj da iz piaggia donese ulje i čep. (imali su samo 1 čep na stanju  :palacdolje: )

sad svaki put kad stanem na semafor gledam jeli čep na mjestu  :LOL:
 
josko said:
sad svaki put kad stanem na semafor gledam jeli čep na mjestu  :LOL:
:lolcry: :lolcry:


ok,vidjet cemo sta ostatak ekipe kaze i moramo vidjeti kakvo ce vrijeme biti (y)