ST ...

aprilliaaa said:
meni se ide ako nebude za kišu i bura nebude derala :)

cula san se sa jos par ljudi pa je bija dogovor da se nadjemo u nedilju u cro mota na kafi oko 10,10 ipo a u 11 krecemo.na kafi cemo se dogovorit di cemo.za sve koji neznaju di je cro-moto,adresa je Velebitska 11,nasuprot skole Bol (bivsa Bratstvo jedinstvo),krizanje sa Dubrovackon! :dance:
 
josko,evo gledam kakvo ce vrijeme biti i pokazali su do subote i u subotu kisa :( ako nebi isli 25.10 ja onda mogu tek 7.11 u subotu sto se tice vikenda,jbg smjene,ali ja mogu i preko tjedna jer imam dosta slobodnih dana,kako vama odgovara voznja preko tjedna?
 
malaguti said:
josko,evo gledam kakvo ce vrijeme biti i pokazali su do subote i u subotu kisa :( ako nebi isli 25.10 ja onda mogu tek 7.11 u subotu sto se tice vikenda,jbg smjene,ali ja mogu i preko tjedna jer imam dosta slobodnih dana,kako vama odgovara voznja preko tjedna?
pa recimo u utorak na prognozi ljepo vrijeme meni odgovara  (y)
samo neznam dal če biti bure  i kako če tebi biti podno Velebita vozit ako bude bure  :wink:
 
uh meni sekundar tek dolazi sredinom tjedna,tako da ja ne mogu,mogu tek poslije 25.10 ako nebi isli bas u nedjelju 25.10...
 
malaguti said:
josko,evo gledam kakvo ce vrijeme biti i pokazali su do subote i u subotu kisa :( ako nebi isli 25.10 ja onda mogu tek 7.11 u subotu sto se tice vikenda,jbg smjene,ali ja mogu i preko tjedna jer imam dosta slobodnih dana,kako vama odgovara voznja preko tjedna?

ja sam slobodan samo četvrtkom , a ovi drugi mislim da nemogu preko tjedna , ako bude loše vrijeme  treba prebaciti na 7.11
 
josko said:
ja sam slobodan samo četvrtkom , a ovi drugi mislim da nemogu preko tjedna , ako bude loše vrijeme  treba prebaciti na 7.11
ok,nadam se da ce ipak biti ok vrijeme 25.10 (y)
 
ma tribalo bi bit dobro vrime za nedilju  (y)  ako ne možemo onda jean dan priko tjedna,ionako zovu mislim tamo od utorka sunčano vrijeme i nekakvo zatopljenje  (y)
 
malaguti said:
ok,nadam se da ce ipak biti ok vrijeme 25.10 (y)

ako bude sve po planu (i krenem dovoljno rano iz Dubrovnika nakon party-a Ridersa) vidimo se 25-og u Zadru  :D
 
e poremetile mi se smjene,tako da u nedjelju radim prvu smjenu,dakle cijeli dan :( al sam u subotu slobodan,a vidim da ce u subotu biti suncano i bez bure,sta kazete?
 
malaguti said:
e poremetile mi se smjene,tako da u nedjelju radim prvu smjenu,dakle cijeli dan :( al sam u subotu slobodan,a vidim da ce u subotu biti suncano i bez bure,sta kazete?
još bolje subota  bitno je da je sunčano i nema bure  (y)
Ja sam za
nek se sad izjasne istrijani i Spličani  (y)
 
evo bas gledam za subotu pula-rijeka-zadar-split suncano i bez bure (y)
 
kad u subotu? bilšta ranije to bolje. (y)