ST ...

desmosedici said:
a brate znan...iša san ima 2tjedna u zadar nije bilo pasa na cesti...prosjek je bia nekih 100km/h pogotvo sad neće mislin bit žive duše na cesti..

i koliko ti je vrimena tribalo do , iša si priko Boraje ili Primoštena
 
ma dole uz more,priko primoštena a nekih 2ipo 3h prosječne vožnjeee
 
iluvatar said:
Ma i to nema toliko prometa.. a meni i nesmeta mogu prilagodit tempo prema svakome jer ionako ako mi se jurca se idem sam vozit
ili odeš sa onim šta mu e sve " samo sekunda"  :LOL: :LOL: :LOL:
 
josko vozi stari model runnera,crni vozi novi model,crni je pod nickom runner vx125 ako se ne varam...
 
1. ja - vx-r 2005 god
2. crni 2006 - novi model
3.brko n0n4m3 - stari model
4. warrior125.  - još se radi, bit će prejeben  :slinavac:
5. banley - novi
6. desmosedici je beverly 250


biker, ti dolaziš s sp-om?
 
Dosao bih da sa SP-om 8) , ali volio bih i da Lib ide s nama sa VXR-om (a znam da vjerovatno nece moci :( - viša sila), također neznam kako cu stajati sa obavezama i kako cemo stajati sa vremenskim (ne)prilikama. Primjerice u Puli je danas bilo svega 7 stupnjeva (oko 17.00 popodne).

Vidjeti cemo - zaista bih volio da se svi skupimo! (y)
 
biker4life said:
Dosao bih da sa SP-om 8) , ali volio bih i da Lib ide s nama sa VXR-om (a znam da vjerovatno nece moci :( - viša sila), također neznam kako cu stajati sa obavezama i kako cemo stajati sa vremenskim (ne)prilikama. Primjerice u Puli je danas bilo svega 7 stupnjeva (oko 17.00 popodne).

Vidjeti cemo - zaista bih volio da se svi skupimo! (y)

super  (y) , nego kad napucaš puni gas u startu, jeli te digne na zadnje?
 
bit ce to pravi mali meeting motori.hr  (y) jos treba nesto organizirati sa ekipom iz zagreba,ali to tek sljedecu sezonu jer stize zima...
 
josko said:
super  (y) , nego kad napucaš puni gas u startu, jeli te digne na zadnje?

Da mi vidis zadnju gumu nebis to pitao. :mrgreen:
Proklizava i na solidnom asfaltu - guma je gotova, moram ju ubrzo zamjeniti, a i prednju također.
Sad kad je ustelan i update-an bi vjerovatno cimnuo lagano, makar bez obzira na odlican start, međuubrzanje 50-100 km/h je u biti meni najzanimljivije. Ne mucim ga ja sa voznjom na zadnjem - zao mi radilice a i ne privlaci me to toliko. Meni su zavoji, zavoji i zavoji, po mogucnosti oni kao oko Buzeta, najzabavniji dio voznje!

(y)
 
biker4life said:
...i Banley ima novi model... (on bi valjda isto dosao... :misli: ) (y)
da ja imam novi model  :wink:
ja bi sigurno išao do Zadra  (y)  
meni je Zadar 60 km 45 min vožnje  (y)
 
malaguti said:
ajde ajde niti imas neko cudo niti si najbolji vozac,a i godine su tu...ako ti smetaju "sporiji" onda se nemoj ni vozit sa njima,bez uvrede ali pretjerujes sa tim ja sam najbrzi svi su spori...lako po ravnom biti brz sa skuterom od 600ccm,onda odi na auto put pa "uzivaj"....
poprilično bezobrazno od tebe :misli:
 
aprilliaaa said:
poprilično bezobrazno od tebe :misli:
zao mi je,postujem te iako te ne poznam ali pretjerujes,decki bi se vozili a ti stalno pricas isto,ako ti ne odgovaraju nek ide svatko svojim putem...
 
kome se od splicana ide u djir u nedilju ako bude lipo vrime??primosten ili makarska ili tako nesto.....aj javite se zainteresirani....