"Stare slike i sjećanja vezana uz motore i prijatelje iz mladih dana"

tomo3 said:
Ovo je prvi biker u mojoj široj obitelji. Nažalost poginuo na motoru prilikom bombardiranja Beograda. Motor je DKW, ako netko zna koji model, bio bi zahvalan.
Lijepa i stara fotka... (y)
 
tomo3 said:
Ovo je prvi biker u mojoj široj obitelji. Nažalost poginuo na motoru prilikom bombardiranja Beograda. Motor je DKW, ako netko zna koji model, bio bi zahvalan.
šteta što se na slici vidi malo motora- rekao bih da je to  E serija ( 1920-ih) pa može biti E200,E300,E250.....ali prednja "naba" -kočnica  je lijeva na slici- pa ja mislim da nije E serija,  :misli: pa čak to može biti i ZSW 500 - (danas stvaaarno skup motor) ili  nešto treće -ako ćemo se orjentirati na prednji kotač  (y) 
 
URL=http://imageshack.us/photo/my-images/87/2ebaao61.jpg/]
2ebaao61.jpg
[/URL]
slikano na Marjanu ,a ovaj mali je moj prijatelj koji sad ima unuka starijeg nego on onda
 
grafit said:
slikano na Marjanu ,a ovaj mali je moj prijatelj koji sad ima unuka starijeg nego on onda

koliko sam skužio da je sad punoljetan  :misli: mali mislim na slici ovaj  :misli:  :wink:  :LOL:
 
rocky6 said:
koliko sam skužio da je sad punoljetan  :misli: mali mislim na slici ovaj  :misli:  :wink:  :LOL:
je "mali" od blizu 60 godina :LOL:
 
moj pokojni deda Ladislav Šurbek je bio od 47 do 51g nekoliko puta prvak Juge zadnja utrka Preluka 51g 1 mjesto u 125ccm motor dkw a na speedwayu je vozio Pucha ,imam negdje slike iz tih vremena pa ću probati staviti
 
ADAM said:
Aaa tu je počela zaraza  :mrgreen:

Jel' bi se danas vidio Tomos ispod tebe ?  :mrgreen:
 
Dosta prijatelja a i poznanika s foruma je otišlo zauvijek,također u zaborav padaju mnogi naši vozači kojih više nema a neki su i živi ali samozatajni.Ne bi bilo loše malo osvježiti temu sa slikicama a još ako su iz osobne arhive i neki zgodni komad uz stare kante još bolje  :headfones:
Malo živosti i smijeha bi svima dobro došlo..
 
jedna ne tako davna - prijeratna cca staro 26-7 godina , na slici Škaro , trka u Novom Sadu
 
A vidi hostese, sunce ti zareno...! :shock:  :LOL:
 
Bičve na borolete.
Vrh!

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
Shepa said:
Bičve na borolete.
Vrh!

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

Taj modni detalj je najuocljiviji :mrgreen:. Nema veze sto sunce przi, bez bičvi bi se moglo i priladit!  :LOL: