"Stare slike i sjećanja vezana uz motore i prijatelje iz mladih dana"

onaj bradonja iza je Čupavi Z900 i onaj žgoljo sam ja :)
 
hondamoto said:
onaj bradonja iza je Čupavi Z900 i onaj žgoljo sam ja :)

:lolcry:  (y)
 
jos jedna moja iz mladjih dana..sad ce se jedan javit pa rec da je ovo kao neki motor,a ono poljoprivredni stroj svoje vrste :mrgreen:..jes da je u to vrijeme je licio svemirski brod,a iso ko nevrijeme-tako ti je kad sjednes sa MZ na opaku makinu :mrgreen:..ja kupio MZ za 1100DM a ova je prodata 3mj kasnije za 7000DM..sad bi se vjerovatno mogla prodat za vise para a MZ za manje osim nekom ko misli da je MZ uber mashina :mrgreen:

 
gastajbarter said:
jos jedna moja iz mladjih dana..sad ce se jedan javit pa rec da je ovo kao neki motor,a ono poljoprivredni stroj svoje vrste :mrgreen:..jes da je u to vrijeme je licio svemirski brod,a iso ko nevrijeme-tako ti je kad sjednes sa MZ na opaku makinu :mrgreen:..ja kupio MZ za 1100DM a ova je prodata 3mj kasnije za 7000DM..sad bi se vjerovatno mogla prodat za vise para a MZ za manje osim nekom ko misli da je MZ uber mashina :mrgreen:

Jota i to zelena , ako joj je to bila orginal boja takva danas vrjedi bogatstvo.
 
gastajbarter said:
jos jedna moja iz mladjih dana..sad ce se jedan javit pa rec da je ovo kao neki motor,a ono poljoprivredni stroj svoje vrste :mrgreen:..jes da je u to vrijeme je licio svemirski brod,a iso ko nevrijeme-tako ti je kad sjednes sa MZ na opaku makinu :mrgreen:..ja kupio MZ za 1100DM a ova je prodata 3mj kasnije za 7000DM..sad bi se vjerovatno mogla prodat za vise para a MZ za manje osim nekom ko misli da je MZ uber mashina :mrgreen:

Ako je ta bila iz okolice Tuzle vrlo lako moguće da je završila u Makarskoj  :wink:
 
MA-Zvone said:
Ako je ta bila iz okolice Tuzle vrlo lako moguće da je završila u Makarskoj  :wink:

onda je vrlo lako moguce,hehe pitacu momka kad ga vidim sjeca li se on gdje je otisla...jedno vrijeme su kod nas bile 4 Laverde..1 Jota, dvije 1200 Mirage i jedna 500 S,a u Tuzli je bila jos jedna 1200 TS..za ovu TS ima zgodna anegdota..na benziskoj ja sa T 15 i dolazi tip sa Laverdom-brrrroooom..normalno svi stanemo i blenemo :shock:..

gleda ovaj sto toci i pita sta je to 1200....
vlasnik kaze 1200 kubika.....
jebote pa to je vise kubika nego stojadin :shock: :mrgreen:
 
gastajbarter said:
onda je vrlo lako moguce,hehe pitacu momka kad ga vidim sjeca li se on gdje je otisla...jedno vrijeme su kod nas bile 4 Laverde..1 Jota, dvije 1200 Mirage i jedna 500 S,a u Tuzli je bila jos jedna 1200 TS..za ovu TS ima zgodna anegdota..na benziskoj ja sa T 15 i dolazi tip sa Laverdom-brrrroooom..normalno svi stanemo i blenemo :shock:..

Moj ujak je zelenu doveo od gore,sumnjam da ih je bilo više zelenih. Njegova je bila 1000. Imam negdje slike probat ću pronać.
 
Shepa said:
@Zog: Ovo je oni put uz potok izmedju Firula i Križina?

Ili ćoša ispod Fregate?

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

Cosa isprid fregate jer se sa potoka nisu vidile barake od lavcevica...
 
Shtica said:
Našao sam jednu jako staru.... Mac i ja sa pilama !!!
Zadnja slika,je Honda je CX,je Turbak ali od svih mi je bila najružnija.Sad kad ovu gledam i nije baš toliko.Može biti da sam i pogrišija avrime leti  :neznam:
 
hondamoto said:
onaj bradonja iza je Čupavi Z900 i onaj žgoljo sam ja :)
A E  (y)
 
ima ravno 30 godina , Batalusa i bicvice majkl djekson edisn :mrgreen: a na blatobranu nalja sa Grobnika 1984. uh sta sam bija ponosan na nju  :mrgreen:
 
Samo da su malo veće... (y)
 
54 said:
ima ravno 30 godina , Batalusa i bicvice majkl djekson edisn :mrgreen: a na blatobranu nalja sa Grobnika 1984. uh sta sam bija ponosan na nju  :mrgreen:

A na rami ispod sica zvezana " first edicion " flašica dvotaktola.! :wink: Eeeeeeee koji mirs, koji gušt.... neponovljivo... (y) (y) (y)
 
Mr. Noo said:
A na rami ispod sica zvezana " first edicion " flašica dvotaktola.! :wink: Eeeeeeee koji mirs, koji gušt.... neponovljivo... (y) (y) (y)

Bemti, kako sam previdio taj detalj...!? :shock:

:LOL: (y)
 
Mr. Noo said:
A šta ćeš?... godine su tu pa se svašta vidi..!! (y)

I kod mene su godine, al se s godinama sve manje vidi... :LOL:
 
54 said:
ima ravno 30 godina , Batalusa i bicvice majkl djekson edisn :mrgreen: a na blatobranu nalja sa Grobnika 1984. uh sta sam bija ponosan na nju  :mrgreen:

Onaj zavoj iza segeta prema marini? Znak crna točka (sića li se ko tog znaka, više ih nema?) Jedne davne godine je bila nesrića, pogibija momak na motoru.. Pričalo se dok su ga snimali roditelji kamerom... Posli su taj zavoj proširili...