stari motori

zanimaju li vas stari motori uopče

  • ne zanimaju uopĆe

    Votes: 101 7.5%
  • da zanimaju me

    Votes: 1,117 82.4%
  • preferiram samo nove motore

    Votes: 137 10.1%

  • Total voters
    1,355
alpine said:
e da.. te slike sa cvicen  :mrgreen: lipo, kako se neki krugovi znaju zatvorit pogotovo u  ST i nas koji su se tu i - rodili :mrgreen: (y) a rodija san se 100m dalje od mista di je zivija :mrgreen:


nije bija taj zeleni.. bija je neki bisni.. a j.. ga ne mogu mu se sitit boje.. pitat cu nekog od ekipe koja se vozila bikama s nama

Šta to znači bisni, da nije ima klasičnu karoseriju već proširenja na blatobranima?
 
Rachau said:
Šta to znači bisni, da nije ima klasičnu karoseriju već proširenja na blatobranima?

ubij me, ne sican se... znan da je uletija do nas negdi oko titove vile i odletija da se sve prasilo.. to nije moga obicni auto u to vrime..  :(
alo pa to je bilo prije 30 godina  :jesus:
 
alpine said:
ubij me, ne sican se... znan da je uletija do nas negdi oko titove vile i odletija da se sve prasilo.. to nije moga obicni auto u to vrime..  :(
alo pa to je bilo prije 30 godina  :jesus:

Mislia sam da se sićaš, da je to auto ostavilo dubljeg traga na tebi. Mene kad nešto oduševi sićam se do najsitnijih detalja bez obzira koliko godina prošlo.
 
Rachau said:
Ako to znaš od prije nije mi jasno zašto si me onda pita je li mi auto imalo dva dupla?

    ...da budem siguran. Malo je ljudi vidilo taj auto, a kamo li vozilo.
 
TI je ima dva Webera TII je ima ubrizgavanje ,mehaničko a proširene blatobrane je ima samo Turbo.Sa crnom gumenom "lajsnom".
 
barba said:
TI je ima dva Webera TII je ima ubrizgavanje ,mehaničko a proširene blatobrane je ima samo Turbo.Sa crnom gumenom "lajsnom".

    ...ovaj jedan 2002 TI koji sam ja znao imao je dva Solexa 40 PHH sa trubicama.

    A jedan bijeli turbo njemačkih tablica koji sam u miru razgledavao pola sata '83. u Crikvenici imao je baš ta original proširenja blatobrana, crnu gimenu lajsnu i ATS felge 8x13 sa 205/60 gumama. Ko je onda imao uz sebe fotoaparat. Osim onoga u glavi sa kojim bi se rodio  :mrgreen:
 
hembale vas stare kante,
tema je stari MOTORI, a ne tu neki traktori  i kante s weberima :mrgreen:
 
od kolege s Tomos foruma:




ljepotica
 
kaj je to za stroj?

z1000?
Laverda?
:shock:
?
 
a htel sam napisati, zgleda ko da su ga ukrali direkt sa snimanjea Mad Maxa  :)

životinja od motora, u svakom smislu te riječi
 
Rachau said:
Još je živ i u ovom "originalnom" stanju otkako je prije 30 godina doša iz Zagreba u Split!


ne motor,nego motorcina ipo  (y)