stari motori

zanimaju li vas stari motori uopče

  • ne zanimaju uopĆe

    Votes: 101 7.5%
  • da zanimaju me

    Votes: 1,117 82.4%
  • preferiram samo nove motore

    Votes: 137 10.1%

  • Total voters
    1,355
hondamoto said:
Svakih 15 dana dolazi po 2 kamiona dijelova raznih vrsta motora
Informacije na 061-611-954  ,  C/P sa yubitoa :)
ovo ovak razbacano  vani na kiši i snijegu vrijedi ko i kup dreka  :?  :mrgreen:
 
za mašine , jedna naša stranica http://www.tdm-oldmoto.com/Masine%20(Engine).htm
 
Gato said:
Jbt ovaj je sjebo i bivsi Rudin lager u najboljim danima! :shock: Jedino, sto je to kod naseg prijatelja uvijek sve bilo lijepo slozeno, sortirano i u zatvorenom prostoru. Ovo je za plakat ako citavu godinu stoji vani, nezasticeno, a po svemu sudeci je tako. :(
Nego, ovo "kod Tuzle " je sirok pojam, imas malo precizniju lokaciju ili kakav kontakt, zlu ne trebalo...? (y)

kod termoeloektrane :mrgreen:...Iz pravca Orasja prodjes petlju-skretanje za Tuzlu i produzis pravo jos 2km sa desne strane je taj otpad..cigo drzi i razbacano jest, moras znat sta trazis jer on nema pojma za njega je to sortirano aluminijum ili zeljezo :mrgreen:..vecinom je za starije motore al nekad se nadje i nesto dobro..cijene sklizne pozeljno cjenkanje
 
cigu zovu Mečka..imam njegov broj

ima samo par V motora..zracno

meni trebaju redni,zracno hladjeni..  (y)
a i nije previse raspolozen za pomoc preko telefona..a s obzirom da sam ja u Rijeci,nije mi 10 min skoknut do Tuzle,da bi ga pitao :)


pogledam stranicu,hvala hondamoto (y)
 


(Powered by frubar.net)

Ovo ti je stanje od pre mesec dana,ima svašta!
 
gastajbarter said:
kod termoeloektrane :mrgreen:...Iz pravca Orasja prodjes petlju-skretanje za Tuzlu i produzis pravo jos 2km sa desne strane je taj otpad..cigo drzi i razbacano jest, moras znat sta trazis jer on nema pojma za njega je to sortirano aluminijum ili zeljezo :mrgreen:..vecinom je za starije motore al nekad se nadje i nesto dobro..cijene sklizne pozeljno cjenkanje


Ooo, grom ga ubio garava...! :shock: :mrgreen:  Skuzio sam neku elektranu na Jubito, pa sam mislio da je to dobar orijentir. :wink:

Fala na info, ekipa! (y)
 
ako netko bude išao tamo..neka se javi molim vas

može i inbox dan-dva prije..

Zahvaljujem..
 
Kao i svake godine, tradicionalno za veliko Proštenje u Čakovcu, Oldtimersusret, 1.8.2015










Budem stavil još par sljik dok stignem i dok mi veza bude bolja :)
 
da ne budu samo stari motori , za ovim stolom par stotina godina bikerskog staža :)
 
hondamoto said:
da ne budu samo stari motori , za ovim stolom par stotina godina bikerskog staža :)

fino  (y) (y)

sokova i vode pun stol  :misli: :misli: - lako je tako nagurati 100 godina  :mrgreen:
 
rocky6 said:
fino  (y) (y)

sokova i vode pun stol  :misli: :misli: - lako je tako nagurati 100 godina  :mrgreen:
jbg." bešika" im popušta  :mrgreen:  moraju misliti na noć
 
dečki, može mala pomoć ako ko zna  :misli:

Imam Suzukija DR-a 250  85' . Motor uredan, ventili poštelani, novo ulje, filtar, svječica promijenjeni pred cca 2mj. U karburatoru sam promijenio membranu jer ju je prijašnji vlasnik probio, karb očišćen, nariktani plovci i stavljena novabrtva. Kad je motor zagrijan pali na prvi zub (ima samo kurblu). Ali ako odstoji više od sat vremena, zakurblam i odmah prelije i treba mi nekih 10min,nekad i duže da upali, doslovno mi otpadne noga. Neznam dali je to kod njega normalna stvar ili je do karba, ali kad je motor topal pali odmah no čim se malo ohladi poželim ga bacit u prvu grabu ili ga upalim na guranje jer ima hebenu kompresiju čak i sa dekompresorom..

ako je netko vozio taj motor prije pa da zna da ima neka caka sa tim paljenjem ili nešto... cijenim svaku pomoć  :?
 
hondamoto said:
Condor 350
Condor zajebancija prve klase, steper za zadnju (a bogme i za prvu kočnicu) šina s desne strane pa nekim čudnim putevima ide na lijevu stranu...to je zajeb... :shocked:
 
..nisam siguran iz koje je godine ova stara paralel twin Honda, ali za zemsku znam da nije bas u cijetu mladosti  :D

 
Safety said:
..nisam siguran iz koje je godine ova stara paralel twin Honda, ali za zemsku znam da nije bas u cijetu mladosti  :D

Hondica bi trebala biti Rebel 125, koja se radila od 1995-1999; znaci curica u najboljim godinama :D, a dama...paaa, po slobodnoj procjeni, proizvodnja negdje oko 1960. eventualno koja godina gore, dolje... :wink:
U svakom slucaju, prije ona odgovara temi nego Hondica.  :LOL: