stari motori

zanimaju li vas stari motori uopče

  • ne zanimaju uopĆe

    Votes: 101 7.5%
  • da zanimaju me

    Votes: 1,117 82.4%
  • preferiram samo nove motore

    Votes: 137 10.1%

  • Total voters
    1,355
Gato said:
Hondica bi trebala biti Rebel 125, koja se radila od 1995-1999; znaci curica u najboljim godinama :D, a dama...paaa, po slobodnoj procjeni, proizvodnja negdje oko 1960. eventualno koja godina gore, dolje... :wink:
U svakom slucaju, prije ona odgovara temi nego Hondica.  :LOL:

obzirom na stanje honde, prije bih rekao da je ona iz 60-tih  :mrgreen:  ..a dama bolje da te ne cuje koliko si joj godina dao, doduse ima samo koju manje, ali Bj. je svakako u 60-ima  :0648:

..evo jos jedne fotke Honde.. ocigledno ne na ponos vlasnika..
 
BMW R80 Tracker - Separator
i
BMW R80 Cafe Racer - Dark Miner

Oba na prodaju

Facebook: BoTo Motorcycles
http://caferacersunited.com/bmw-r80-cafe-racer-tracker-by-boto-motorcycles/
 
Safety said:
a dama bolje da te ne cuje koliko si joj godina dao, doduse ima samo koju manje, ali Bj. je svakako u 60-ima  :0648:

..evo jos jedne fotke Honde.. ocigledno ne na ponos vlasnika..

Znam da nisam puno fulao, zato i rekoh: koja gore ili dolje i to je to :wink:. Jbg, nije bas lako tocno procijeniti na osnovu jedne poluzamaskirane fotke izdaleka. :LOL:
 
pamzor said:
Condor zajebancija prve klase, steper za zadnju (a bogme i za prvu kočnicu) šina s desne strane pa nekim čudnim putevima ide na lijevu stranu...to je zajeb... :shocked:
   
Condor ima mašinu od starog Ducatija,jednocilindričnu.Vozilo Švicarske vojske i svi maskirne boje.
 
barba said:
   
Condor ima mašinu od starog Ducatija,jednocilindričnu.Vozilo Švicarske vojske i svi maskirne boje.

A di si, jesi živ?

using Tapatalk

 
Safety said:
..nisam siguran iz koje je godine ova stara paralel twin Honda, ali za zemsku znam da nije bas u cijetu mladosti  :D
ja taman tija rec da joj vise bisage.. :mrgreen:
 
Zog said:
A di si, jesi živ?

using Tapatalk
 
Jesan ,živ živ.Pali ste mi na pamet prije par dana al san vas opravda prevelikon toplinom.Sad kad malo zaladi opet čemo vamo tamo.  (y)
 
barba said:
 
Jesan ,živ živ.Pali ste mi na pamet prije par dana al san vas opravda prevelikon toplinom.Sad kad malo zaladi opet čemo vamo tamo.  (y)

Je, dok ne zaladi more se vozit samo do plaže. :misli:
 
Jedan zanimljiv video,motor iz 19-og stoljeća koji je u voznom stanju :D
https://www.youtube.com/watch?v=jbbsDds1tbU
 
barba said:
 
Jesan ,živ živ.Pa mi je mobitel u more  :jesus:.Sad kad malo zaladi opet čemo vamo tamo.  (y)

:misli: Bacaš mi na jednog kojeg poznam ali bitno da si živ  :mrgreen:
 
Papillon said:
:misli: Bacaš mi na jednog kojeg poznam ali bitno da si živ  :mrgreen:

Meni je pao u vino, molim lijepo, a ne u more! :LOL:
 
Još slika iz Čakovca, 01.08.2015
 
2
 
8)
 
:shock:
 
:mrgreen:
 
:0648:
 
ergela lake konjice