stari motori

zanimaju li vas stari motori uopče

  • ne zanimaju uopĆe

    Votes: 101 7.5%
  • da zanimaju me

    Votes: 1,117 82.4%
  • preferiram samo nove motore

    Votes: 137 10.1%

  • Total voters
    1,355
d09882356e88ce7901eee7f1a86af927.jpg



ce40df63f8bf1cd0a175747c878f572d.jpg



380345fa44ad03812f1e0c0770d1e2a9.jpg



8dcf404cd1edfe9bf4291b6fad53fff6.jpg
 
poco loco said:
Jučer frend u KA sliko nakupinu Čeha sa Jawicama na putu prema jadranu i dalje trajektom za Italiju  8)
sad kod Gračaca ide oblak prema meni  :shock:  ...ide ekipa njih 7, 8.... mašu  :mrgreen:
 

A jooooooj...!!! :shock: :0648: :dribble: :slinavac: (y)
 
na ovoj Hondi je eventualno ram stari i mozda blok motora :mrgreen:...ostalo je sve novo glanc..ludi japanci... al davnih dana sam im skonto recept..ulupaj sto vise para u motor i mora bit dobro..mada bi ja za iste pare radije H2 klapasaki
 
jota said:
Evo dotični se javlja :mrgreen:
Postoje motori a postoji i HIROHITO :mrgreen:
Doduše malo je omanuo s farbom

Heben li ga a baš joj je boja sjela ko majmunu banana u podne i kvarat,nemoj biti kvarcna picajzla  :mrgreen:
 
Papillon said:
Heben li ga a baš joj je boja sjela ko majmunu banana u podne i kvarat,nemoj biti kvarcna picajzla  :mrgreen:

ma nije problem za boju..imaju ljudi te robe u raznim bojama..samo 25000ojra na sto i biras boju koju hoces :mrgreen:

 
gastajbarter said:
ma nije problem za boju..imaju ljudi te robe u raznim bojama..samo 25000ojra na sto i biras boju koju hoces :mrgreen:

Ta gornja , pa 25000€ je po mom mišljenju više nego fer cjena za taj motor .
Nego za tako što ima i bleže dobra adresa Team Dor u njemačkoj .
 
Znam da ima svakakvih pacijenti, ali puno je 25k za to staro drlo.

PS
Sljedeću subotu je opet Glemseck 101 kod Stuttgarta. Jel ide neko?
 
cijena je fer jer ljudi kupuju :mrgreen:,a ja da imam para nebi mi bilo puno :mrgreen:...posto nemam onda cu rec da je skupo i nije fer cijena :mrgreen:...a i nesvidja mi se :mrgreen:
 
joya said:
Znam da ima svakakvih pacijenti, ali puno je 25k za to staro drlo.

PS
Sljedeću subotu je opet Glemseck 101 kod Stuttgarta. Jel ide neko?
To ti je ko stari ferari, novog moze kupit svaki Kerum pa cak i pivač alkos a starog ne :mrgreen:
 
Evo vam jedan stari ferari

Uslikano danas
 
:mrgreen:
 
I zeleni
 
extra!
iako je Maico daleko poznatiji po MC modelima i motokrosu općenito...pa su time cestovnjaci još rijeđi!
Kod mene u garage MC 250 iz 1975. stoji i čeka bolje dane...treba mi bobina, i stator paljenja...