stari motori

zanimaju li vas stari motori uopče

  • ne zanimaju uopĆe

    Votes: 101 7.5%
  • da zanimaju me

    Votes: 1,117 82.4%
  • preferiram samo nove motore

    Votes: 137 10.1%

  • Total voters
    1,355
Mali zeleni.


6fb58fcaa2ce3b2fcf2dedd35610cbed.jpg
 
kruns said:
ma da je to nekaj vredelo bi ih napravili i više od 1500 kom

a i tvornica nebi propala :mrgreen:

u tvom postu, kolko šale, tolko i istine. Nebreš nuditi putni motor kojem moraš svake 2500 km menjati ulje! alllooo?  pamet doviđorno.... :misli:
 
joya said:
u tvom postu, kolko šale, tolko i istine. Nebreš nuditi putni motor kojem moraš svake 2500 km menjati ulje! alllooo?  pamet doviđorno.... :misli:

Ugradiš filter ulja umjesto te žičane patrone i mjenjaš ulje normalno .
Moj sujed u laverdi 1200 vozi inino delta 3 od 89 i neće da ga promjeni , doduše napravio je oko 15000km i tvrdi da to netreba mjenjat dok motor vozi .
Ja ako ne napravim kilometre mjenjam ga 1-2 put godišnje .
 
Jel gleda tko Jay Leno´s garage na Youtube-u?Ima nekih zanimljivih oldtimera (i motora i auta).
https://www.youtube.com/watch?v=sGS9OMWh4hU
https://www.youtube.com/watch?v=VdhgDvc2AWo
https://www.youtube.com/watch?v=AbPRbMYQMbk
 
Farba said:
Prava pila :slinavac:

I poboljsana tamo gde je u originalu falilo. (y)

poco loco said:
taj mora na benzinsku svakih četrdes kilometara  :mrgreen:

Nisi daleko od istine. :LOL:
 
Nekidan pozdravio ovu damu za kraj ka ovog ljeta  :hello:




A ova je s početka ka neke zime koja ponovo dolazi ali opet nije to zima ka kod kontinentalaca,pozz cijeloj gerijatriji  :mrgreen:

 
Navikli smo mi na to da te nema  po par miseci al bar se javi na tel., ili je opet upa u more. :LOL: :LOL: A bija san ti isprid kuče prije petnaestak dana al ništa  od tebe. Ostavit čemo za slijedeče lito.
 
barba said:
Navikli smo mi na to da te nema  po par miseci al bar se javi na tel., ili je opet upa u more. :LOL: :LOL: A bija san ti isprid kuče prije petnaestak dana al ništa  od tebe. Ostavit čemo za slijedeče lito.

E sutra stavi očale i uzmi kanočal pa pogledaj koliko san te puta zva ovo lito ali mob ti zvoni na stolu ili :neznam:
Ne znan jesan li bija kući ili na moru ili na motoru a da san te čuja ili vidija izaša bi vani ali ipak te vidila moja ženska osoba s kojom već dugo živim  :headfones: dok si se spušta u misto.Nema veze ionako sam više đira prema unutrašnjosti nego po ovim našim prenapućenim cestama pa se vidimo kad se vidimo a do tad  :wave: Bitno da smo živi i zdravi a sve ostalo više manje moj Bore..
 
alpine said:
Krasan..samo, jeli to auspuh od Italjeta od 50ccm?

:misli: radi čega pitaš?

pa to je zwaja, mora imati takve auspufe... ili ti se čine premali/preuski?
 
Evo da se i ja malo updateam...  :mrgreen:

Odlučio sam si napravit jedan oldschool motor za sva vremena, za naše ceste koji će me služit do kraja života. Prekopah podzemlje i naiđoh na XT 550 sa mašinom 660 sa anlaserom. Jedino mi se ne sviđa prednja guma 21 col jer sam poučen iskustvom siguran da bum prije ili poslje zveknul po kiši pa tražim obruč sa 36 rupa 19 ili 18 cola ak ko ima.

Pozdrav...  (y)
 
12070650_755422657914510_620960789_n.jpg


f06793d323fb0f8b19c5547c0cca65f819195b39fcfd8a13.jpg


fc25b272e693ff9bc0da87e1fc2ed00c9a52c97a9e77304e.jpg



evo,i ja slažem zadnja 2 mjeseca pilu za stare dane :p

kad ne vozim 200 po zadnjem, da mogu guštat sa ovime..

Motor je Suzuki GS 450, 2 cyl air cooled
sva instalacija je na novo napravljena,svi potrošači su LED..
čekam još par detalja vezano za makinu,pa ću montirat i nju..i rezervar je u izradi
sve rađeno u garaži  (y)
 
(y)

To je to... dirt tracker...  :mrgreen:

Koje dimenzije su gume ?
 
    ...evo jedne 'analogne' fotke iz 80tih. Uslikao profesionalac, tada student fotografije. Lijep motor, lijepa fotka. Još da smislim način da ih ovamo prebacim u boljoj rezoluciji...