stari motori

zanimaju li vas stari motori uopče

  • ne zanimaju uopĆe

    Votes: 101 7.5%
  • da zanimaju me

    Votes: 1,117 82.4%
  • preferiram samo nove motore

    Votes: 137 10.1%

  • Total voters
    1,355
Nero said:
Hvala Gato!

Placam pivo za ovo. Sad ce mi cura citati na fluentnom hrvatskom ovo :)

:LOL: (y)
 
Kad smo već na cbx-u, ima u Samoboru jedna 550tka, meni posebno draga jer mi je to bila  prva ˝japanka˝, ima ju poznanik, ali nažalost on ju je tolko zanemario i da ne velim uništio, svojom nemarnošću da sada izgleda ovako kak izgleda; najmanje 2 godine je stajala vani na  suncu, kiši, snijegu, par zadnjih godina stoji u garaži; al najgore od svega mi je kad ga pitaš očeš je prodat, on veli NEMA TIH PARA da ju prodam :x
 
OldBoy said:
    ...kakvu yamahu slažeš?

XT 550 sa mašinom 660 i anlaserom...  (y)
 
irsel said:
po štagljevima?

ja pokušavam nać neki rezervar..al ne mi ne ide od ruke
zna netko nekoga ko pozna nekoga a taj netko ima čoeka?  :misli:  :D

Rezervar baš i ne al imam cijelu ispravnu mašinu 175...  (y)
 
mariola said:
Kad smo već na cbx-u, ima u Samoboru jedna 550tka, meni posebno draga jer mi je to bila  prva ˝japanka˝, ima ju poznanik, ali nažalost on ju je tolko zanemario i da ne velim uništio, svojom nemarnošću da sada izgleda ovako kak izgleda; najmanje 2 godine je stajala vani na  suncu, kiši, snijegu, par zadnjih godina stoji u garaži; al najgore od svega mi je kad ga pitaš očeš je prodat, on veli NEMA TIH PARA da ju prodam :x

E takve stvari ne volim vidjeti, a takve idiote nikako ne mogu razumjeti. Pa ak ju ne voziš kaj ju ne prodaš nekom koga bi veselila i ko bi ju vozio, volio i pazio i kak ju može pustiti da propada :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: A rezervar već truli, a lagano hrđica ne sve strane, a joooooj, a joooooj :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:

Gato hvala za probuđene uspomene radi starih Motorrada. Uvijek mi ih je poseban gušt vidjeti i listati. Sjećam se tih naslovnica jer sam te brojeve imao, a možda ih čak i još imam u arhivi, ali mi se ne kopa pa ormaru. Naime kad sam otišao odslužiti JNA jedan frend me uspio nažicati da mu posudim Motorrade i ostalu štampu dok sam u vojsci. Naravno da kad sam se vratio s odsluženja nisam dobio sve natrag. Naravno i da sam popizdio, mislim kako ih uspije izgubiti i koji ih je kurac posuđivao okolo i dopustio da mu ih ne vrate i zaboravio kome ih je posudio. Uf sad sam ljut :evil:
 
Kvoc said:
Tu sam CBX 750 imao novu u tim bojama  :wink:

Ta mi je bila i najljepsa. Bila davno jedna kod Rudike ista, skoro sam ju kupio... :wink:
 
ja skoro svaki dan...  :mrgreen:
 
ako netkom treba vf1000f imam skoro cijeli motor, nazalost treba JAKO PUNO RADIT. vlasnik postoji u samoboru ali je na brodu do 12mj  . dao bi ga cijelog za 350 eur. ne pali . slika je kakav je kupljen u Perusicu, mislio sam ga  slagat ali nemam vremena, imam orginalne plastike a ne ovaj uzas na slici. Motor je u zg.
 
sisak35 said:
ja skoro svaki dan...  :mrgreen:

Skoro je bilo tada za tu crvenu, ali zato je nakon toga kupljena ona srebrna sa slike, tako da bas i nije bilo "...skoro svaki dan". :jesus:

opaky said:
ako netkom treba vf1000f imam skoro cijeli motor, nazalost treba JAKO PUNO RADIT. vlasnik postoji u samoboru ali je na brodu do 12mj  . dao bi ga cijelog za 350 eur. ne pali . slika je kakav je kupljen u Perusicu, mislio sam ga  slagat ali nemam vremena, imam orginalne plastike a ne ovaj uzas na slici. Motor je u zg.

Fali slika, ili ju samo ja ne vidim...?  :wink: