stari motori

zanimaju li vas stari motori uopče

  • ne zanimaju uopĆe

    Votes: 101 7.5%
  • da zanimaju me

    Votes: 1,117 82.4%
  • preferiram samo nove motore

    Votes: 137 10.1%

  • Total voters
    1,355
irsel said:
evo,i ja slažem zadnja 2 mjeseca pilu za stare dane :p

kad ne vozim 200 po zadnjem, da mogu guštat sa ovime..

Motor je Suzuki GS 450, 2 cyl air cooled
sva instalacija je na novo napravljena,svi potrošači su LED..
čekam još par detalja vezano za makinu,pa ću montirat i nju..i rezervar je u izradi
sve rađeno u garaži  (y)

Jako lijepo (y)! Jeli to ona masina za koju sam ti svojevremeno poslao link, il sam pobrkao lončiće?  :misli: :LOL:

jota said:
e da mi je tu CZ danas imat , veselio bi se ko dite kad dobije čokoladu .

Nisi jedini... prvi "veliki" motor koji sam vozio i koji me je do kraja zarazio i bacio u bajkeriju. :0648:
 
OldBoy said:
    ...evo jedne 'analogne' fotke iz 80tih. Uslikao profesionalac, tada student fotografije. Lijep motor, lijepa fotka. Još da smislim način da ih ovamo prebacim u boljoj rezoluciji...

Evo jedne digitalne...  :mrgreen:


jota said:
e da mi je tu CZ danas imat , veselio bi se ko dite kad dobije čokoladu .

Pa izvadi neke šolde, znam da imaš, pa da se oba veselimo...  (y) :mrgreen:
 
@Gato
je,od Suze i Istre  (y) (y)

išao pogledat,dogovorili se..i eto ga :p


i ura je best buy bila :p
i još,mašina orginal ima izlaze za pokazivač brzina..tako da je i to spojeno  (y) :smiley:
 
z-1000mk said:
Evo jedne digitalne...  :mrgreen:


Pa izvadi neke šolde, znam da imaš, pa da se oba veselimo...  (y) :mrgreen:

Znaš mene picajzlu , orginal stanje .
Ima jedna u srbiji koja mi je mrak , ki iz dućana .
 
jota said:
Znaš mene picajzlu , orginal stanje .
Ima jedna u srbiji koja mi je mrak , ki iz dućana .

Pih, pa moraš joj ti dat završni štih a baza je dobra... blatobrane i siceva ima po štagljevima. Sad ti je prilika jer ja slažem Jamahu... dam samo da prodam...  :wink:
 
irsel said:
@Gato
je,od Suze i Istre  (y) (y)

išao pogledat,dogovorili se..i eto ga :p


i ura je best buy bila :p
i još,mašina orginal ima izlaze za pokazivač brzina..tako da je i to spojeno  (y) :smiley:

Ajd super, drago mi je da je tako ispalo. (y)
 
z-1000mk said:
Pih, pa moraš joj ti dat završni štih a baza je dobra... blatobrane i siceva ima po štagljevima. Sad ti je prilika jer ja slažem Jamahu... dam samo da prodam...  :wink:

    ...kakvu yamahu slažeš?
 
po štagljevima?

ja pokušavam nać neki rezervar..al ne mi ne ide od ruke
zna netko nekoga ko pozna nekoga a taj netko ima čoeka?  :misli:  :D
 
opaky said:
Honda VF750F moja  :mrgreen:

Lijep primjerak u originalu, iako malo zajeban za odrzavanje... (y)
 
Kupio sam i ja sebi primjerak za mesarenje  :LOL: :LOL: :LOL: .

Ne znam trebam li zahvaliti Shepi za pronalazak ili mu sve psovati  :mrgreen:.

Uglavnom, CBX 750 kojeg dvije godine nitko nije ni pogledao.

Malo je obrasla  :0648:

trava1.jpg


trava.jpg


Nakon 15 min verglanja, upalila na vise/manje sve cilindre i dosla u garazu  :021: :021: :021: :021: :

honda%20garaza.jpg


Lanac je ocuvan.

lanac.jpg


Na brzinu sam promijenio ulje, filter ulja i svjecice. I dalje nije najveselije radila, pa je proslijedjena Jukicu koji je sredio karburatore i sada prede kao curica.
Prije tehnickog sam je obojao u crno (cisto da u papirima bude crna), sada je registrirana i vozi.

11223515_1710983779124486_3422070348320268559_o.jpg


Prije tehnickog je otac srusija autom i razbija rep i stop  :lipsrsealed:  :LOL: :LOL: , al je barem sredija vezu na tehnickom.

Planiram je ovu zimu drzati ovakvu kakva je (vise manje), a na proljece (kada se vratim zivjeti u St) je ceka mesarenje.

Plan je nesto ovako (samo puno vise budget  :LOL: :LOL: :LOL: ), da imam za voziti po gradu.

00.jpg


Honda!!!!  :LOL: :LOL: :LOL:



 
Nero said:
Kupio sam i ja sebi primjerak za mesarenje  :LOL: :LOL: :LOL: .

Ne znam trebam li zahvaliti Shepi za pronalazak ili mu sve psovati  :mrgreen:.

Uglavnom, CBX 750 kojeg dvije godine nitko nije ni pogledao.

Malo je obrasla  :0648:


Na brzinu sam promijenio ulje, filter ulja i svjecice. I dalje nije najveselije radila, pa je proslijedjena Jukicu koji je sredio karburatore i sada prede kao curica.



Plan je nesto ovako (samo puno vise budget  :LOL: :LOL: :LOL: ), da imam za voziti po gradu.

Nisu mi jasni ljudi koji motor (i to jos ispravan) ostave tako da propada.:misli: :palacdolje:
Inace, to su masine koje jaaako lijepo i tiho rade, (dijelom zbog zbog hidropodizaca), a i lijepo idu.
Moja sa slike se svojevremeno, kad bih joj krpom zacepio auspuh, uopce nije cula :D. Malo je zajebana zbog malog lanca s radilice na prijenos anlasera kojem se voli sjebat spaner, pa onda obicno taj lancic pukne, a na guranje ju ne mozes upalit. Da bi dosao do toga sto treba mijenjati, treba rastaviti citavu masinu :mrgreen:.
Sto se tice ove crne preradjene, istina da je low budget prerada i kao takva nije losa, samo je lose odradjen zadnji kraj, a ovi varovi na rami pod sicem bas bodu oci :rolleyes:.
 
Motorrad 1984 i na prvoj strani GSX1100EF a ispod CBX750F u zavoju a lola strze kolinom po podu !!!
Slika do isto tako GPZ 900 polegnut do usiju !
Kad ono nije inenadjenju kraj nego kad sam otvorija par stranica ono cak VF750F i CBX 750F opet skupa u zavoju i naravno opet na kolinu !
Tribalo mi je misec dana da dojdem sebi posli tih slika. :LOL: :LOL: :LOL:
 
Napier said:
Motorrad 1984 i na prvoj strani GSX1100EF a ispod CBX750F u zavoju a lola strze kolinom po podu !!!
Slika do isto tako GPZ 900 polegnut do usiju !
Kad ono nije inenadjenju kraj nego kad sam otvorija par stranica ono cak VF750F i CBX 750F opet skupa u zavoju i naravno opet na kolinu !
Tribalo mi je misec dana da dojdem sebi posli tih slika. :LOL: :LOL: :LOL:

Daj slike ako imas jos to :)
 
Napier said:
Motorrad 1984 i na prvoj strani GSX1100EF a ispod CBX750F u zavoju a lola strze kolinom po podu !!!
Slika do isto tako GPZ 900 polegnut do usiju !
Kad ono nije inenadjenju kraj nego kad sam otvorija par stranica ono cak VF750F i CBX 750F opet skupa u zavoju i naravno opet na kolinu !
Tribalo mi je misec dana da dojdem sebi posli tih slika. :LOL: :LOL: :LOL:

Nero said:
Daj slike ako imas jos to :)

Ima nesto po tom pitanju i u mojoj otrcanoj arhivi :wink::
 
I jos malo... :wink: