stari motori

zanimaju li vas stari motori uopče

  • ne zanimaju uopĆe

    Votes: 101 7.5%
  • da zanimaju me

    Votes: 1,117 82.4%
  • preferiram samo nove motore

    Votes: 137 10.1%

  • Total voters
    1,355
Znam da nije bas za ovaj topic al posto vidim da niko ne odg na moje pitanje pa mozda znate gdje da nadem di pise kad su u madarskoj sajmovi sa starim djelovima a da je blize hrvatskoj
 
zokirv said:
Znam da nije bas za ovaj topic al posto vidim da niko ne odg na moje pitanje pa mozda znate gdje da nadem di pise kad su u madarskoj sajmovi sa starim djelovima a da je blize hrvatskoj

sajmova ima stalno - pregledaj kalendar i linkove pa pichi gore-dole po madji  :wink: ,

http://www.veteranjarmupecs.hu/cikk/nagyszombati-veteranborze

Gato said:
Pitaj kolegu Rocky-a iz NA,cesto bude na temi,a bavi se oldtimerima i ima nekog iskustva/kontakta s Madjarima. (y)

.... "ja najviše volim mađarice mlade..."  :0648: :0648: -  to su pravi kontakti  :mrgreen: a ne staro željezo.
 
rocky6 said:
.... "ja najviše volim mađarice mlade..."  :0648: :0648: -  to su pravi kontakti  :mrgreen: a ne staro željezo.

A jbg, kad covjek preferira staro, a ne mlado...  :LOL:

Kad smo vec kod sajmova, znas li za kakav ozbiljniji gdje bi se naslo koznih moto-jakni i sl ?  :misli:
 
zokirv said:
pozdrav,imam Danuviu dv 150 1959 god i zanima me di bih mogao nači mašinu za nju ,a da nemoram se dopisivat sa mađarima jer ja kad napišem nešto na eng pošto neznam mađarski on misli sigurno da je neka prevara pa brzo završimo razgovor  :undecided:
Napiši na Hrvatskom , gazda Danuvie je iz D. Miholjca Vlado Kovačević - Crni radi auspuhe i prerade te neke svoje vizije motora :) http://www.danuvia.hu/  nekada davno smo se vozili zajedno :)
 
Gato said:
A jbg, kad covjek preferira staro, a ne mlado...  :LOL:

Kad smo vec kod sajmova, znas li za kakav ozbiljniji gdje bi se naslo koznih moto-jakni i sl ?  :misli:

ma jok- sajmovi su skupi, ebay i slično zakon  (y) - ovo pogledam zbog engleskih jakni, triumph, ajs, bsa,  i sl..  :wink:

http://www.preloved.co.uk/adverts/list/3499/clothing.html?keyword=used+leather+jackets

 
VBZxs4c.jpg

5BKq8sy.jpg

9Fji1oa.jpg

EBINu32.jpg

4hjkBF2.jpg

t4lMlx2.jpg

v7RN5Jm.jpg

xXx77Cu.jpg

EN5za6O.jpg

RuRamjj.jpg

HCt7ojA.jpg

MEI9Uyz.jpg

w6BINBv.jpg

 
jel to finska  :misli: - traktori su "volvo" pa zato pitam, a motori ruski  :mrgreen:
 
u subotu sliko .. cbx 1000,navodno nikad nista nije dirano,uvežena iz Italije
13239417_1045166532225929_4809809857626911178_n.jpg

13227095_1045166418892607_9154992683336005857_n.jpg

:0648:
 
Krasan primjerak i to jos Pro-Link :shock: (y). Mora da opako svira s tim Marshall-om.  :D
 
Elias said:
Kako ide postupak uvoza ovakve cbx?
Coc,  'omologacija??????

JOK zoveš ured za normizaciju i mjeriteljstvo , pošalješ im zahtjev za izuzeće od homologacije i čini mi se 70kn biljega  (y)
 
Gato said:
Krasan primjerak i to jos Pro-Link :shock: (y). Mora da opako svira s tim Marshall-om.  :D

Upoznao sam vlasnika(na slici),jedno vrijeme je baš tražio CBX-a i na kraju se odlućio za uvoz iz it.
Malo komplicirana papirologija ali sve se može.
Nisam "ljubitelj" pro-linka ali izgleda jako ljepo i očuvano (y)
 
Kak vele, jedan od najružnijih ikad...ali je zato meni stara telka baš fora  :0648:
 
old six pistons said:
Upoznao sam vlasnika(na slici),jedno vrijeme je baš tražio CBX-a i na kraju se odlućio za uvoz iz it.
Malo komplicirana papirologija ali sve se može.
Nisam "ljubitelj" pro-linka ali izgleda jako ljepo i očuvano (y)

I koliko je to navodno platio?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
old six pistons said:
Upoznao sam vlasnika(na slici),jedno vrijeme je baš tražio CBX-a i na kraju se odlućio za uvoz iz it.
Malo komplicirana papirologija ali sve se može.
Nisam "ljubitelj" pro-linka ali izgleda jako ljepo i očuvano (y)

Pa nek neko jos kaze da se iz Italije ne moze uvest dobar motor. :wink: (y)
Inace, pomalo iskustva iz prve ruke s Italijom i sam imam i definitivno se moze, jedino sto oni unazad godinu dana pomalo zaziru od prodaje van Italije zbog novih zakonskih odredbi, koje im kompliciraju zivot.
Sto se tice Pro-Linka i meni je draza klasicna izvedba, ali je Pro-Link rijedak, pogotovo u ovakvom stanju, pa sam zato komentirao na taj nacin. :D
Usput, znas li mozda koliko se izuo za nju...?  :mrgreen:
 
mislim da znam :) mada kad su cifre u pitanju ništa nije sigurno.
bila je na moto.it i vjerovatno koliko je u oglasu toliko je i plačena,ali vjeruj mi kad osjetiš taj zvuk i tu težinu,vrijedi svake lipe.
 
JopaTheDoctor said:
u subotu sliko .. cbx 1000,navodno nikad nista nije dirano,uvežena iz Italije
13239417_1045166532225929_4809809857626911178_n.jpg


:0648:

Opla, radijatorče....

K tome još zapakirano ko jogurt.. :mrgreen:

Mljac