stari motori

zanimaju li vas stari motori uopče

  • ne zanimaju uopĆe

    Votes: 101 7.5%
  • da zanimaju me

    Votes: 1,117 82.4%
  • preferiram samo nove motore

    Votes: 137 10.1%

  • Total voters
    1,355
To je ta

13310559_1077536202321493_6137309628049565940_n.jpg
 
Stari Triumph, jedna klipnjaca dva klipa.
 
marin69 said:
Dali mogu gume na gpz 1000 staviti šire, 120-80-16; 15-80-16  sa 13-80-16; 160-80-16

U pravilu do 10 mm šire od originalnih prolaze, samo pazi na visinu, jer ako bude niži profil vjerojatno ce ti previse deformirati gaznu povrsinu.

kosta said:
Stari Triumph, jedna klipnjaca dva klipa.

To sam prvi put u rinfuzi vidio kod jednog kolege prije rata, e sad-di je zavrsio...pojma nemam? :misli:
 
Imam ja :wink:
Evo jedan stari isto


 
Tomos 14 tls, rame R25,rama Laverda 125, Maico mašina....
 
Renault 4CV 1958, truljav, ali komplet.
 
Danuvia
 
kosta said:
Stari Triumph, jedna klipnjaca dva klipa.

Slicno sam imao na PUCH-u 250SGS, sa radilice je izlazila jedna klipnjaca, a sa te klipnjace se nastavljala jos jedna. Oba klipa su skupa isla i u glavi je bio jedan kompresioni prostor za oba klipa, iznad svakog klipa je bila po jedna svjecica.
Gdje slikas te motore?
 
Puch je imal jedan ispred drugog, ovaj jedan pored drugog, ali to je to :wink:
To je otkupljeno od jednog roma iz kvarta i sad je kod frenda kolekcionara koji restaurira stare motore/aute.
 
JopaTheDoctor said:
u subotu sliko .. cbx 1000,navodno nikad nista nije dirano,uvežena iz Italije
13239417_1045166532225929_4809809857626911178_n.jpg

Lako za CBX-a i vlasnika ali niko nije prepozna našeg maskirnog policijota  :mrgreen:
 
Papillon said:
Lako za CBX-a i vlasnika ali niko nije prepozna našeg maskirnog policijota  :mrgreen:

    ...svaka čast. Često ga vidim i dobro ga znam, ali previše sam i ja gledao motor.

    A ono pored, naš Merlin  :mrgreen:

    I još nosi neku zahvalnicu, bit će da je i on uveličao događaj jednim od svojih legendarnih 'ubera'  :LOL:
 
OldBoy said:
    ...svaka čast. Često ga vidim i dobro ga znam, ali previše sam i ja gledao motor.

    A ono pored, naš Merlin  :mrgreen:

    I još nosi neku zahvalnicu, bit će da je i on uveličao događaj jednim od svojih legendarnih 'ubera'
:LOL:

Da naš Melin sav happy,hbga nisam ga vidio skoro koliko i tebe,trebali bi se naći ovo ljeto prije nego počnemo otezati papke,danas je to in  :mrgreen:
 
kosta said:
Puch je imal jedan ispred drugog, ovaj jedan pored drugog, ali to je to :wink:
To je otkupljeno od jednog roma iz kvarta i sad je kod frenda kolekcionara koji restaurira stare motore/aute.

Super da imate dobavljaca.  (y)
Moram se naci jednom sa tobom, vidim imas zanimljivih motora, posebno me zainteresiralo kada si oglasio hondu cx za prodaju.
 
Papillon said:
Da naš Melin sav happy,hbga nisam ga vidio skoro koliko i tebe,trebali bi se naći ovo ljeto prije nego počnemo otezati papke,danas je to in  :mrgreen:

    ...javim ti se kad ću biti dole. I smislit ćemo kako popiti piće zajedno  (y)
 
http://www.ebay.com/itm/331868896069?rmvSB=true



Srki