stari motori

zanimaju li vas stari motori uopče

  • ne zanimaju uopĆe

    Votes: 101 7.5%
  • da zanimaju me

    Votes: 1,117 82.4%
  • preferiram samo nove motore

    Votes: 137 10.1%

  • Total voters
    1,355
Ma nije to ona prava poljoprivredna..... Modificirani genetski kod
 
Vincent Rapide:

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,227537.msg4638296.html#msg4638296



Tomos GP replika:

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,227537.msg4638323.html#msg4638323


 
MZ fakin Wankel

ajde da i to vidim pa da krepam

maxresdefault.jpg
 
OldBoy said:
    ...javim ti se kad ću biti dole. I smislit ćemo kako popiti piće zajedno  (y)

E jesi me zajebo  :uff:
 
Legenda Ex YU staza je nakon više od 30 godina isterao svoju pilu i regao je . Ovo je 17/150 SB5 sa samo 6000 originalnih kilometara. Nisam taj motor vidio preko 30 godina iako znam da je on jedan od rijetkih koji ga imaju i još u takvom stanju  (y) Ivica Mihaljčević :) ujedno , i jedan od najboljih mehaničara
 
hondamoto said:
Legenda Ex YU staza je nakon više od 30 godina isterao svoju pilu i regao je . Ovo je 17/150 SB5 sa samo 6000 originalnih kilometara. Nisam taj motor vidio preko 30 godina iako znam da je on jedan od rijetkih koji ga imaju i još u takvom stanju  (y) Ivica Mihaljčević :) ujedno , i jedan od najboljih mehaničara

sve 5  (y) (y)

dobro se drže -oboje  :wink: ,jedino Ivica promijenio frizuru u metalic sivu  :mrgreen:
 
Jucer RRonda napravila 500 Km.

Slomila me. Trebam jos spustit volan. I podic zadnji kraj. I ne otic dalje od Trogira s njom  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

RRonda4

RRonda3

RRonda2

Sto je vise vozim, vise stvari vidim za promijeniti.
 
Nero said:
Jucer RRonda napravila 500 Km.

Slomila me. Trebam jos spustit volan. I podic zadnji kraj. I ne otic dalje od Trogira s njom  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:



Sto je vise vozim,
vise stvari vidim za promijeniti.

Radi ka satić,nego jeli žmigavac izdrža do Solina  :mrgreen:
 
Nero said:
Jucer RRonda napravila 500 Km.

Slomila me. Trebam jos spustit volan. I podic zadnji kraj. I ne otic dalje od Trogira s njom  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Sto je vise vozim, vise stvari vidim za promijeniti.

Ja bih, da je moja, prvo promijenio sic. Deblji futer pod gujcu :mrgreen: i naglaseniji fastback. Time bi osim na izgledu dobio i na udobnosti.

hondamoto said:
Legenda Ex YU staza je nakon više od 30 godina isterao svoju pilu i regao je . Ovo je 17/150 SB5 sa samo 6000 originalnih kilometara. Nisam taj motor vidio preko 30 godina iako znam da je on jedan od rijetkih koji ga imaju i još u takvom stanju  (y) Ivica Mihaljčević :) ujedno , i jedan od najboljih mehaničara

Svaka cast. Ko iz kataloga, kako Bimota, tako i mestar.  (y)
 
Gato said:
Svaka cast. Ko iz kataloga, kako Bimota, tako i mestar.  (y)

Bravo za majstora i "ondašnju" svemirsku Bimotu.

Ima li ko brži od tebe da nabroji makine koje je Bimota ugrađivala u te "svemirce" i koja je u ovoj  :smoke: