stari motori

zanimaju li vas stari motori uopče

  • ne zanimaju uopĆe

    Votes: 101 7.5%
  • da zanimaju me

    Votes: 1,117 82.4%
  • preferiram samo nove motore

    Votes: 137 10.1%

  • Total voters
    1,355
ili to :mrgreen:
 
eto, ponovio sam se u (opet :mrgreen:) stari motor: Goldwing interstate, 1983.god... oprema standardna- klima,retarder,radio, cb,điđebaje ...itd...  :D

učim se voziti, čak sam posudio neoplan od jednog frenda jer dugo nisam vozio d kategoriju  :LOL:
ako netko ima dobru posudu za ulje prednje kočnice ( da je bistra i čitava) -to tražim.. (na pp),ista je na svim hondama iz 80ih.

:wink:
 

Attachments

  • gold1.jpg
    gold1.jpg
    1.5 MB · Views: 140
  • gold2.jpg
    gold2.jpg
    1.3 MB · Views: 168
  • gold3.jpg
    gold3.jpg
    1.3 MB · Views: 145
Dnevni boravak na kotačima :D

Odlika
 
Kawah said:
Mislim da je veefka bila svojevremeno u Varaždinu ili okolici,vidio sam je uživo prije par godina,stara koncepcija agregata,skoro nepoderiva konstrukcija a vanjština u izuzetnom stanju !  (y) :021:
vf-ka bez r-a nije baš nepoderiv, baš naprotiv, rastegnuti lanci poderu uljne vodove u glavi, pa onda bez pritiska nastradaju ležajevi bregastih.... :(
 
Ima istine u tome ,međutim uglavnom je to zaslugom nemarnog vlasnika.Kad se reagira na vrijeme ,agregat okrene 100tkm bez brige . Kaskada zupčanika na kasnijim serijama je otklonila te probleme .  (y) :021:
 
Kawah said:
Ima istine u tome ,međutim uglavnom je to zaslugom nemarnog vlasnika.Kad se reagira na vrijeme ,agregat okrene 100tkm bez brige . Kaskada zupčanika na kasnijim serijama je otklonila te probleme .  (y) :021:
...guzzi se na 100 tek razradi kak se spada  :mrgreen:


:LOL:
 
A kaj ćeš kad talijanski vrag ima šire klipove od provrta pa mu treba sto tauzenki da to pohaba na pasend mjeru .  :LOL: Ma na sve su digići mislili !  :LOL: :021:
    Ps.Zato i traju ! (y) :021:
 
....vrag je taj nikasil po cilindrima 8)

...i da ne offtopičarim...frendov Zundapp, mislim jedinstven u RH  :misli:
 

Attachments

  • Screenshot_20170720-095716-1280x720.png
    Screenshot_20170720-095716-1280x720.png
    1.8 MB · Views: 167
Rocky čestitike i ovdje od mene (y) (tu mi se slike malo bolje vide nego na mobu :wink: :mrgreen:)

Kruns šteta bi bilo prodati tako zgodnu originalnu pomlađenu Suzi.

Senior je bomba (y) (y) (y) Kosta!

Hercules i Maico isto (y) (y) (y)

Zundapp samo s vremena na vrijeme promjeni boju, ali ide stalno :mrgreen:
 
poco loco said:
....vrag je taj nikasil po cilindrima 8)

...i da ne offtopičarim...frendov Zundapp, mislim jedinstven u RH  :misli:
Jel taj Zundap puši kad mu triba pepeljara?  8) :LOL:
 
fala pinta  (y)

poco- tih zundapa ima još nekoliko u hr.  :wink: vrhunski strojevi.