stari motori

zanimaju li vas stari motori uopče

  • ne zanimaju uopĆe

    Votes: 101 7.5%
  • da zanimaju me

    Votes: 1,117 82.4%
  • preferiram samo nove motore

    Votes: 137 10.1%

  • Total voters
    1,355
darkomara ovo nije stari motor.
Ovo je koncept iz kojeg je BMW napravio K1600B Mislim predivan je ali kriva tema...
 
Evo jedan stari 56 g
 

Attachments

  • DSCF4340.jpg
    DSCF4340.jpg
    87.2 KB · Views: 82
Gato,
koliko dugo si vozio taj GTV 350 Dukac?

Jbt, ovaj model još nikad nisam vidio...

Zanima me kak to ide, jer inače je Dukac za mene pojam nepouzdanosti i taljanske traljavosti, a kod ovog model piše, da kao nije bio baš nešto čime se Firma može ponositi... i proizvodio se samo 4 godine. Kaj to znači?  Nije ni iz dućana izašao bes popravka?
 
joya said:
Gato,
koliko dugo si vozio taj GTV 350 Dukac?

Jbt, ovaj model još nikad nisam vidio...

Zanima me kak to ide, jer inače je Dukac za mene pojam nepouzdanosti i taljanske traljavosti, a kod ovog model piše, da kao nije bio baš nešto čime se Firma može ponositi... i proizvodio se samo 4 godine. Kaj to znači?  Nije ni iz dućana izašao bes popravka?

Kratko sam ga imao, svega nekih godinu dana neposredno pred rat. Kad je počelo sranje prodao sam ga jer su se prioriteti silom prilika promijenili.
Vrlo kratko vrijeme za ozbiljnije zaključke, tim prije što mi je to bio prvi 4-T motor nakon nekoliko cvajtakta iz istočnog bloka.
Išao je otprilike kao MZ 250 ili Jawa 350 :mrgreen:, samo je bio tromiji. Dok sam ga ja imao nije bilo nekih problema ali, kao što rekoh- prekratko je to vrijeme.
 
v3kac said:
Jos jedan primjer neceg precjenjenog, jel cbr 900 iz iste kuce je bio kao nov boljii i jeftiniji, znaci korisnik od ovalnih klipova nema nikakav benefit, znaci dobiti manje za svoj novac nema smisla...da sam miljarder taj kramp nebi bio u mojoj garazi
sreć

sreća da nisi  :mrgreen: neznam kako bi vrijednosti izgledale
 
Takve bih konzerve od sardina volio imati u garazi i ponekad se provozati po moto susretima i onda naslonis motor i gledas malo sta se dogadja oko motora  (y)
 
singlica said:
Vrlo moguce jer sam ovu srebrenu Hondu vidao po gradu.
Jedini koji mi pada na pamet je Skobe ali koliko sam cuo on je svoju kolekciju rasprodao...
U Sinju kod Skobe,ima još more motora za prodati ;)

Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk

 
singlica said:
Dakle to je to.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Da,ovo sa slika je samo dio kolekcije.Ima svega ali uglavnom su to motori sa ulaganjem,par komada je spremno za tehnički...

Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk

 
Znao sam da on ima svega. Ali rekli su mi da je dosta toga i otislo. Ali ugl trebalo bi se zaletit do njega...
Jbg ode zivotno u kur....


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
darkomara said:
Malo egzotike

BMW je neka sprdnja, nečija igra u Photoshop u, valjda novinarska. Inače, K1600B ima kod mene u kvartu. A za konkurirati Harleyu, boxer 1800 je pri kraju razvoja.

A agregat 3 cilindra za HD radi firma  Feuling, ali nisam baš primijetio da ih je masa prodana. Najpoznatiji motor s tim agregatom je složio Cory Ness, pokojnog Arlena sin

 

Attachments

  • holl2_hollister 2005_arlen_ness_3_cylinder_custom.jpg
    holl2_hollister 2005_arlen_ness_3_cylinder_custom.jpg
    59.9 KB · Views: 85
Ma za bmw sam gledao tj citao na nelom forumu u razvojnom odjelu bmw neki su sefovi jos 2004 posli od te ideje sa tri cilindra a ovi vtwin gledam cijenu 250000 dolara pa ko ce to kupiti  ja inace nisam baa obozavatelj ni bmw ni harliya tj chopera  nego me sam uradak tog bmw iznenadio vose bih volio nekog manjeg nakeda poato sa mojih 170 i 75 kg nisam bas za te krstarice tj grdosije nesto do 500 ccm i sto lakse