stari motori

zanimaju li vas stari motori uopče

  • ne zanimaju uopĆe

    Votes: 101 7.5%
  • da zanimaju me

    Votes: 1,117 82.4%
  • preferiram samo nove motore

    Votes: 137 10.1%

  • Total voters
    1,355
A najveco problem godine i zdravlje tako da se tome moram prilagositi moze se uzivati i u samom okupljanju bajkera i spiki o starim danima
 
Zadnji put je bio u osijeku jedan atari bajker imao je cotavu kolekciju starih motocikala izuzetno vrijednih no za vrijeme rata sve mu pokrali kaew to nemoze nikad prezaliti mislim da se bavio i moto trkama i jos na to sve i sin mu naatradao mislim na grobniku no on i dalje uziva u tim rijetkim motorima sta je zivot i ljubav prema motorima
 
Kvoc said:
sreć

sreća da nisi  :mrgreen: neznam kako bi vrijednosti izgledale

ajmo ovako da su naštancali više nr-a ko govana i da su nove bile jeftinije, a cbr-a i bio skuplji i manje komada koji bi danas bio poželjniji i više koštao ?
 
ali nisu...  8)

da baba ima Q, bila bi djed..

i zato danas jedan NR750 vrijedi ko suvo zlato, a CBRka iz tog doba možda sanduk piva...


 
Pozdrav joji i v3kac uspjeli ste mi uljepsati dan jer svako brani ono sto voli da imam para dao bih vam oboma po jednu novu hondu cbr i nr i kom sta smeta neka se rijese "krampova " no bitno da uzivate u tome malo se salim no vjerijte mi ja bih bio zadovoljan i sa bilo kojom  malom novom hondom pa makar to bila i vtr 250 samo nek ima vjetra u kosi i dobrog druzenja samo se malo salim i zelim vam puno dobrih motora pomogucnosti novih da uzivate u njima jer kad sam jednom prilikom na auto moto shou u zagrebu sjeo mislim da je bio novi dukati niko na svijetu nije bio sretniji od mene eto jos jednom puno pozdrava i zelim vam sve najbolje
 
Ja samo više ne pušim marketing .... iskreno nisam kupac niti za jedan od oba navedena... taman da sam milijarder.

Ostajem pri svome da svatko za svoj novac želi više... ostalo su nebuloze špekulanata.
 
darkomara said:
Pozdrav joji i v3kac uspjeli ste mi uljepsati dan jer svako brani ono sto voli da imam para dao bih vam oboma po jednu novu hondu cbr i nr i kom sta smeta neka se rijese "krampova " no bitno da uzivate u tome malo se salim no vjerijte mi ja bih bio zadovoljan i sa bilo kojom  malom novom hondom pa makar to bila i vtr 250 samo nek ima vjetra u kosi i dobrog druzenja samo se malo salim i zelim vam puno dobrih motora pomogucnosti novih da uzivate u njima jer kad sam jednom prilikom na auto moto shou u zagrebu sjeo mislim da je bio novi dukati niko na svijetu nije bio sretniji od mene eto jos jednom puno pozdrava i zelim vam sve najbolje

Prije bi kupio i vtr 250 jel je mlađi i više u legalnim okvirima na cesti nego cbr ili nr...
 
Evo od mene jos jedna misterija mislim lamborgini
 

Attachments

  • 7629-lamborghini-motocikl-1.jpg
    7629-lamborghini-motocikl-1.jpg
    85.2 KB · Views: 90
Kazu da je to drugi proizvedeni sa 7000 km ili milja nisam siguran cijena 50ooo eira a nije bilo zainteresiranih eto znaci nije sve ni u rijetkoszi ni cijeni nekog modela valjda je vise vrijedio nov a star 30 god kako kazu nije zlato sve sto sija e sada nebih zelio nikog uvrijediti to je samo moje osobno misljenje neko kupi motor zbog prestiza  neko da bude u centru paznje tj faca a neko prosto samo da uziva u njemu a to se brzo kroz razgovor skuzi u svakom slucaju svi smo mi samo bajkeri i jedan ppseban svijet koji vecina oko nas ne shvacaju oni vecina misle da smo mi neki bjesni decki neizivljeni i puni para i iz objesti neznamo sta bi sa sobom a ja mislim da to bas nije tako osim mozda u rijetkim pojedincima  no kako kazu u svakom zitu ima
i kukolja ali vecinu nas ta ljubav prema motorima drzi citav zivot to je nepresusna tema
 
Prije jedno 10 tak godina krenem ja pp Osijeku malo gledati motore i naletim na honda ruting kad zamo uz aute honde i nova honda vtr 250 no cijena preko 32000 kn vec sam i rijesio da ju kupim no druge stbari mi poremetile planove mislim da su u hrvatsku uvezli mozda 10 kom bila je ista takva trgovac me poslije god dana jos zvao da se nisam prrdomislio prelijep mali motor
 

Attachments

  • VTR250_G1111.jpg
    VTR250_G1111.jpg
    49.5 KB · Views: 96
Od ovog je potekao proizvodio se od 1988 do 1990 samo sto je imao karburatore i oklop
 

Attachments

  • Honda_VTR_250_1988_-_1990_large.jpg
    Honda_VTR_250_1988_-_1990_large.jpg
    40.3 KB · Views: 97
Nero said:
Jel to ista masina koja je išla i u onu enduro Cagivu 350?

Ne. Ova moja na GTV 350 je bila redni dvocilindraš, a ta Cagiva na koju ti misliš je Elefant 350. Imala je Ducati motor L konfiguracije, kao Pantah. (y)
 
To su te dvije vrste v i redni rasporedcilindara
 

Attachments

  • Block-Engine-4T-Ducati-350-Gtl-Gtv-No.jpg
    Block-Engine-4T-Ducati-350-Gtl-Gtv-No.jpg
    20.2 KB · Views: 96
  • preuzmi.jpeg
    preuzmi.jpeg
    10.9 KB · Views: 99
Tako je, to prvo je makina kakva je bila na mome GTV 350, a ovo drugo je zapravo "L", a ne "V", ali slično je jako. (y)
 
Malo rijetkih starih motora
 

Attachments

  • mammuth.jpg
    mammuth.jpg
    287.9 KB · Views: 71
  • shifty-900-motorcycle-fiat-127-engine-very-rare-moto-shifty-cmc-motorcycles-1.jpeg
    shifty-900-motorcycle-fiat-127-engine-very-rare-moto-shifty-cmc-motorcycles-1.jpeg
    266.5 KB · Views: 80
  • 042913top-i.jpg
    042913top-i.jpg
    201.2 KB · Views: 76
od ove Honde, skroz dolje, se je razvio Laverdin twin
 
Jedan motor iz 78 mislim ktm
 

Attachments

  • vehicle_ad_standard_image_27f44f9bd408e6f46122a376ba5be81f.jpg
    vehicle_ad_standard_image_27f44f9bd408e6f46122a376ba5be81f.jpg
    30.2 KB · Views: 70
Pa da ima masinu ko laverda karakteristican oblik tj talijanake masine ko koga kopira nebi ulazio u to :misli: