stari motori

zanimaju li vas stari motori uopče

  • ne zanimaju uopĆe

    Votes: 101 7.5%
  • da zanimaju me

    Votes: 1,116 82.4%
  • preferiram samo nove motore

    Votes: 137 10.1%

  • Total voters
    1,354
Al ga je iscekicao  a trk cilindar nasta onda lici. A sto se tice prwrada i ja vise volim da je sve original no yamaha je imala neki choper korman ili guvernal a taj polozaj ne volim pa sam stavio enduro ili kros originalni od yamahe xt aluminijski sa preckom za ukrutu samog volana i sada sasvim drugi polozaj i ugodjaj.to je yamahica sa dobos kocnicama vjerojatno medju prvim modelima no ima malo km pa ce posluziti. :LOL:
 
Kad honda postane kawasaki makar po boji
 

Attachments

  • Screenshot_20200228-221853_Gallery.jpg
    Screenshot_20200228-221853_Gallery.jpg
    437.9 KB · Views: 127
Ujbt kak mu nestoji ta zelena… :shock: :shock:

Nestoji ni Kawasakiju, ali ajde, tradicija im je, pa nek im bude,
 
Zelenko .pa koliko meni djeluje da su si japanci odredili boje za takmicenja u krosu suzuki zuta kavasaki zelena konda crvena i jamaha bjelo crvena husgvarna bjela itd bar meni tako djeluje i to je ostalo neki znak raspoznavanja i onda kad vidis hondu zelenu to je ko prst u oku tj bode oci
 
jebali te takvi motori koje moraš po boji raspoznavat...

ja kad sam upalio BMWa Boxera, svi susjedi su znali da ide BMW. Kad sam upalio Moto Guzzi svi znali da je Guzonja...

kad sam upalio 15-ticu, opet svi znali kaj je to.


palim Triumfa (ako ga upalim  :mrgreen:) opet svi znaju...


jedino dok sam imao Homde, niko nije znao, mislili da žena pali usisavač
:mrgreen:
 
Pa da zato vozis prastare honde pogotovo taj model mvx 250 zvuci ko usisavac a za boje svako ima svoj ukus pogotovo danas a sto se tice zvuka vjerujem da nikad nisi ni cuo ni jednu kao ni ja dok je nisam kupio pa cak nisam ni cuo ni vidio nikad do tada taj model no inace i ja vise volim kako ti kazes zvuk usisivaca jer mi je od buke i detonacija ostecen sluh no jos jednom svako nesto voli i preferira meni je jedan od najjacih zvuk benellia 6 cilindara u leru kao da se sve raspada i onda kad dodas gas sve poludi dodje ti do svakog zivca a dlaka ko na minus 20 :mrgreen:
 
Pogledaj snimak na:dare devil honda mvx 250  ako ne po zvuku taj model se prepoznaje po dimu taj snimak je cak izasao u nekom japanskom moto forumu ili nesto slicno i u japanu ga zovu bijeli dim :mrgreen:rodjen za komarce kad prodjem ulicom nema vise krvopija a na moto susretima iza mene nema bas guzve fali im kisika  cista ekologija no sa dobrim uljem to nestane ili bude na minimumu ha.ha
 
i ovo je zgodna hondica
kod nas ih baš nisam primjetio
 

Attachments

  • 9a2a0395-ec0e-df1d-e053-e250040ac092_d2d13b2a-33ef-490f-855e-849002bc529f.jpg
    9a2a0395-ec0e-df1d-e053-e250040ac092_d2d13b2a-33ef-490f-855e-849002bc529f.jpg
    87.1 KB · Views: 83
darkomara said:
Tu ima snimak

što se tiče dima,to je na hladno ak turiraš ili si stavio ulje za motorku
ja ne plašim ljude!
kupiš pravog castrola i onda te znaju po mirisu a ne po dimu
 
Neznam koje je to ulje za motorku kad imam original tvornicko zamjesano od stihla no i za motorku stavljam najmanje polusintetiku motorku imam husgvarnu od vremena tomosa samo je tomosova naljepnica no i ta motorka je presla 40 godina:mrgreen: oldtimer (y)
 
Iza moje kuce cesto idu iz madjarske baykeri i najcesce harlike pa kada idu grupno kao grmljavina da dolazi no valjda im to odgovara taj otvoreni sistem prigusivaca
 
Kvoc said:
i ovo je zgodna hondica
kod nas ih baš nisam primjetio

Imao. Ide lijepo, dok ide. Ta je isključila Hondu kao marku kod mene
Rijetke su, nema ih u dobrom stanju, boležljive, a popravci preskupi