Stari rsv

z-1000mk said:
Je nepoderiva, treba joj promjeniti rele anlasera sa oriđiđi 50 A/h na 150 A/h (idioti taljani fulali u proračunu 300% :mortal: ) i zadnju bremzu, svake godine novi najskuplji akumulator i peri deri...  (y)
ako je samo to problem onda nije problem :mrgreen: :wink:

btw. u cemu je problem sa zadnjom kocnicom?
 
malaga said:
ako je samo to problem onda nije problem :mrgreen: :wink:

btw. u cemu je problem sa zadnjom kocnicom?

Nema problema, treba sa njom kociti :mrgreen:

Kod masu ljudi i na novijim Tuonu kod neupotrebe jednostavno bi prestala kociti :?
 
malaga said:
ako je samo to problem onda nije problem :mrgreen: :wink:

btw. u cemu je problem sa zadnjom kocnicom?

Odzračuje se svakih 7 dana, al stane se i tome na kraj...

Po meni največa zamjerka je kaj ne ide ni približno ko 1000ccm motor, prije ko 600 sa malo večim momentom... :neznam:
 
malaga said:
ako je samo to problem onda nije problem :mrgreen: :wink:

btw. u cemu je problem sa zadnjom kocnicom?

ti još nezz za taj problem  :mrgreen:
 
z-1000mk said:
Odzračuje se svakih 7 dana, al stane se i tome na kraj...

Po meni največa zamjerka je kaj ne ide ni približno ko 1000ccm motor, prije ko 600 sa malo večim momentom... :neznam:
znas kako se kaze za V2,ima snage iz podruma,ali je krov jako nizak :wink:
 
malaga said:
znas kako se kaze za V2,ima snage iz podruma,ali je krov jako nizak :wink:


Pa nebi se ni sa tim složio, ispod 6000 je mrtva, na 8000 nešto krene al nema nikakvih provala ko japanac od 1000ccm... realno dovoljno, ali uvijek može bolje tj. jebeš motor kojem moš odvrtat gas do daske...  :mrgreen:
 
z-1000mk said:
Odzračuje se svakih 7 dana, al stane se i tome na kraj...

Po meni največa zamjerka je kaj ne ide ni približno ko 1000ccm motor, prije ko 600 sa malo večim momentom... :neznam:
kao na primjer  :misli: daj malo tu usporedbu pojasni  :LOL:
 
z-1000mk said:
Pa nebi se ni sa tim složio, ispod 6000 je mrtva, na 8000 nešto krene al nema nikakvih provala ko japanac od 1000ccm... realno dovoljno, ali uvijek može bolje tj. jebeš motor kojem moš odvrtat gas do daske...  :mrgreen:
jesi ti kad vozio v2 1000ccm :misli:
 
Zapru said:
jesi ti kad vozio v2 1000ccm :misli:

Ja svaki dan, a jesi ti japanca od 1000ccm i 150+ kojnja ???  :jesus: :mrgreen:
 
Dakle čak ni 2004 RSV nije na odmet  :? al jebo boga kad patim za onom starom školom kažem nikad prežaljena preminula RS250  :(
 
z-1000mk said:
Je nepoderiva, treba joj promjeniti rele anlasera sa oriđiđi 50 A/h na 150 A/h (idioti taljani fulali u proračunu 300% :mortal: ) i zadnju bremzu, svake godine novi najskuplji akumulator i peri deri...  (y)

Ovo je obična glupost.
Znam covjeka koji jos uvjek vozi na original akumulatoru a ima 50tkm na starom RSVu.
Preko zime na punjacu i nema problema.
 
Pegas_ said:
Ovo je obična glupost.
Znam covjeka koji jos uvjek vozi na original akumulatoru a ima 50tkm na starom RSVu.
Preko zime na punjacu i nema problema.

JE stipsa nece kupiti novi :mrgreen: ustvari mislim da je kupio napokon novi :mrgreen:
 
Ima u jednom skladištu nova glancija s 0 km, RSV 2008. puna prašine, pa ako netko ima love neka mi pošalje poruku i dat ću mu broj. A šta se tiče zadnje kočnice, ja sam stavio kočioni cilindar od Shivera i sve 5 već 2 god. :wink: (y)
 
malaga said:
znaci prvi model rsv-a,dal je neka godina imali posebnih kvarove i kakvi su ti motori?
servisni intervali,troskovi,trajnost....
Ako je nađeš u dobrom stanju, kupuj. Ja sam sa svojom prezadovoljan.
 
Deda mraz said:
Ako je nađeš u dobrom stanju, kupuj. Ja sam sa svojom prezadovoljan.
čuvaj ga samo, tako očuvani primjerci su rijetki  (y)
 
Deda mraz said:
Ako je nađeš u dobrom stanju, kupuj. Ja sam sa svojom prezadovoljan.
Mislim da sam te vidio unazad tjedan dana dva puta jedan dan u jedno pola sata. Prvo na Zagrebačkoj kod Ine one, onda poslije na križanju Vukovarske i Savske, skretao si iz Vukovarske u Savsku.
Bili frend i ja na biciklima, kaže on gle Wings, ja reko kaj nije Arrow. :mrgreen:
Kasnije drugi put sam vidio da je Wings.
 
Deda mraz said:
Ako je nađeš u dobrom stanju, kupuj. Ja sam sa svojom prezadovoljan.

predivan je  (y)