Stari rsv

Ovi oriđiđi su stvarno u sumo klasi.
A ova iz oglasa je na oko skroz  (y) samo ipak sam malo skeptičan kad vidim cijenu.  :misli:
 
2426_1.jpg


Misliš 'vaki?

2426_0.jpg

 
dosta manji,takve frend planira uzeti za starog tuona,na ebayu su po dosta dobroj cijeni,a valjda su kineski :shock:
 
Ima ih i Akrapović za ovu stariju mille od 98-03.


1294479147original_30220.jpg



APRILIA_RSV_1000__R_98-03_EVOLUTION-Linie_22_V4ATitan_Anlage_Evo-1_2_x_elliptischer_Dmpfer_500_mm_Mantellnge_mit_VTUV019_e10489___SA10E2THC_SA10E2THT.jpg




 
ovako nesto http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Aprilia-03-08-RSV-1000R-DS70-Carbon-Exhaust-Muffler-Set-_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem45f811b6ecQQitemZ300514653932QQptZMotorcyclesQ5fPartsQ5fAccessories
ali dosta bolje


a ovi akrapi, gle kako su grane zavijene :shock:
 
malaga said:
ovako nesto http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Aprilia-03-08-RSV-1000R-DS70-Carbon-Exhaust-Muffler-Set-_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem45f811b6ecQQitemZ300514653932QQptZMotorcyclesQ5fPartsQ5fAccessories
ali dosta bolje


a ovi akrapi, gle kako su grane zavijene :shock:

Imao ovakog akrapa, jedino to je top (y)

Ovi sa e-baya, vrlo kratki, sumnjam da su dobri :? ( hocu imati top koji daje performanse, ne zvuk :? )
 
Sip said:
Imao ovakog akrapa, jedino to je top (y)

Ovi sa e-baya, vrlo kratki, sumnjam da su dobri :? ( hocu imati top koji daje performanse, ne zvuk :? )

Sip idu li grane sa Falc-a na rsv, neznam samo zbog prihvata kako je??
Za njih bi se dalo nać topova.
 
Elias said:
Sip idu li grane sa Falc-a na rsv, neznam samo zbog prihvata kako je??
Za njih bi se dalo nać topova.

Idu :wink: prihvat identican, samo RSV ima jedan mali dodatak na ljevoj grani koji Falco nema ( malo drugacije izveden spoj dvije grane )
 
Sip said:
Imao ovakog akrapa, jedino to je top (y)

Ovi sa e-baya, vrlo kratki, sumnjam da su dobri :? ( hocu imati top koji daje performanse, ne zvuk :? )
istina  (y)

ovi sa ebaya su za izgled i zvuk,govorili smo o izgledu,pa sam stavio te auspuhe
 
naznam kakvi su ovi sa ebay linka,ali oni o kojim sam govorio,stvarno izgledaju opako,i zvuk ubija :shock:
 
Elias said:
Pitanje je jesul' i za to?

Upravo tako, vrlo lako se dobije zvuk koji je prejak i nije ugodan za bilo koga :? Imao Leo, kad god sam rezno skratio ga malo, na kraju bio 30 cm :? joj sto je grmio, pa stavio Deake, uf kako se to deralo :mrgreen:

Kad sam cuo kako radi Akrap sa granama i topovima, svatio zasto svi hvale tvornicu iz Slovenije, a o performansama da ni ne govorim :wink:
 
malaga said:
:shock:

http://www.auti.hr/motocikli/motocikli/oglas-873651/

ovaj je stvarno za 5
ako imaš novce kupuj :D
prodaj tu đamahu i kupi pravi motor ;)
 
z-1000mk said:
Ja svaki dan, a jesi ti japanca od 1000ccm i 150+ kojnja ???   :jesus: :mrgreen:

Ti si isto nasao uspoređivat motor od 130 ks i motor od 150+ konja.
(y)

Svatko tko je imalo realan mora priznat da je V2 veliki gušt za vozit.
 
Nisam ja niš uspoređival, ja sam samo reko da RSV ide kao 600ccm motor i nema kaj tražiti sa klasom 1000 ni po okretnom momentu a kamoli po snazi... :neznam:  :mrgreen:
 
z-1000mk said:
Nisam ja niš uspoređival, ja sam samo reko da RSV ide kao 600ccm motor i nema kaj tražiti sa klasom 1000 ni po okretnom momentu a kamoli po snazi... :neznam:  :mrgreen:

koji lik  :eek:hne: :lolcry: :lolcry: :lolcry:
 
Koja pička... :mortal:  :mrgreen:
 
z-1000mk said:
Nisam ja niš uspoređival, ja sam samo reko da RSV ide kao 600ccm motor i nema kaj tražiti sa klasom 1000 ni po okretnom momentu a kamoli po snazi... :neznam:  :mrgreen:
samo za info... 272 po ovom satu je 299 na kawasakiju ZX 10 my 2004... provjereno, pri ovoj brzini kawac je ostajao čim bi izašao iz zavjetrine...
:LOL: :LOL: :LOL: :jesus: :jesus: :jesus: :mrgreen:
rsv my 2006 akrapivić slip on, sve standard ostalo, servis by ja  :mrgreen:
imam negdje sliku i sa 294 ali tko bi ju našao...

stari model 2001 mi je išao 287....
 
:shock: :shock: :shock:------------------------- :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: