Stari rsv

Sinna said:
Ima u jednom skladištu nova glancija s 0 km, RSV 2008. puna prašine, pa ako netko ima love neka mi pošalje poruku i dat ću mu broj. A šta se tiče zadnje kočnice, ja sam stavio kočioni cilindar od Shivera i sve 5 već 2 god. :wink: (y)
od 1. dana nikad nisam imao problem sa zadnjom  (y) zapravo, neznam nikog tko ima zadnju seriju (mislim da je to od 2007 na dalje) tko je imao problem :misli:
 
Sinna said:
Ima u jednom skladištu nova glancija s 0 km, RSV 2008. puna prašine, pa ako netko ima love neka mi pošalje poruku i dat ću mu broj. A šta se tiče zadnje kočnice, ja sam stavio kočioni cilindar od Shivera i sve 5 već 2 god. :wink: (y)

vjerovatno ne bi bila dovoljno niska cijena da je mogu uzet nažalost  :( zato i gledam ove 2002/2003 koje se vrte oko 3000€ ili mozda pricekam još malo pa možda nađem 2004/05 za sličnu lovu  :wink:
 
Sip said:
Detalje, nije vise tvin spark, vece ventile ima, vecu snagu i definitivno izgleda kao zvjerski motor, naravno i rama je druga, vilica i izgleda sve, a takav je i osjecaj da je otkovana od komada :wink:
znaci nije neka razlika,onda je valjda masina isto tako dobra kao i na starom?
a sta je sa strujom? dal ima puno vise struje i dal ima kakvih problema sa strujom?
za koji bi rekao da je bolji,sto se tice masine? stari ili novi?
 
malaga said:
znaci nije neka razlika,onda je valjda masina isto tako dobra kao i na starom?
a sta je sa strujom? dal ima puno vise struje i dal ima kakvih problema sa strujom?
za koji bi rekao da je bolji,sto se tice masine? stari ili novi?

Iskreno, znam par starih masina koje su zaribale, raznorazni razlozi, i samo jednu NOVU ( ali to pripisujem vlasniku :mrgreen: )

Sa stujom nisam apsolutno nista cuo da imaju probleme novi. Pod novi smatram od 2005 pa na ovamo, ali ti motori i kostaju i definitivno su uf. Kupit cu si i ja jednog prije V4, samo da se jos malo naucim voziti 8)
 
Zapru said:
onda znas da ovo sto si napisao je totalna glupost  :wink:

Neznam, daj mi objasni... :neznam: :misli:

Deda mraz said:
Je, bio sam ja  :D
Samo taj top mi je pre glasan malo, moram to riješit nekako.

Oš zamjenu za serijski ??  :shock:
 
M12 said:
vjerovatno ne bi bila dovoljno niska cijena da je mogu uzet nažalost  :( zato i gledam ove 2002/2003 koje se vrte oko 3000€ ili mozda pricekam još malo pa možda nađem 2004/05 za sličnu lovu  :wink:
neznam ako si vidio,ima na njuskalu dva rsv R po 3500e  (y)
 
ti bendixi su problematicni i na talijanskim skuterima,ali ne vidim to kao neki nedostatak (y)
 
malaga said:
neznam ako si vidio,ima na njuskalu dva rsv R po 3500e  (y)

jesam ali još pikam na jednog slovenca koji ga je davao za 1500€ RSVR 2002, sa 18000km, bijela boja... e sad gledam kako bi išlo to sa uvozom pošto je slovenski  :mrgreen:
 
Bagi said:
bendix na anlaseru znao zezat,stavio drugi ,sve drugo ok,motor super (y)
pratim RSV od prvih koji su stigli u HR, zaljubljenici znaju da sam ih prodao hrpu i tvrdim da nije problem u bendiksu nego u serviseru.... ili preskakanju servisa. Nisam imao slučaj krepavanja bendiksa na motorima koji su mi redovno dolazili na servis, ni na V990 ni na pegasu.... (y)
 
Ti motori uvijek moraju imat dobar akumulator i tu su najosjetljiviji. Kad se ne vozi duže, obavezno na punjaču jer je za njih paljenje sa oslabljenim akumulatorom ubojstvo. Od tud i nastanu problemi s bendixom.

 
Ne mogu, a da ne prokomentiram :mrgreen:

Najbolji mi je ovaj

http://www.njuskalo.hr/sportski-motori/aprilia-rsv-1000-r-factory-1000-cm3-oglas-781577

Brat, bratu prodaje ju odkad ju je kupio :LOL: bit ce tri godine :mrgreen:
 
M12 said:
jesam ali još pikam na jednog slovenca koji ga je davao za 1500€ RSVR 2002, sa 18000km, bijela boja... e sad gledam kako bi išlo to sa uvozom pošto je slovenski  :mrgreen:
znam na koju mislis,vidio sam tu bijelu (y) ali mislim da ti bas nece isplatiti uvoziti :(

Sip said:
Ne mogu, a da ne prokomentiram :mrgreen:

Najbolji mi je ovaj

http://www.njuskalo.hr/sportski-motori/aprilia-rsv-1000-r-factory-1000-cm3-oglas-781577

Brat, bratu prodaje ju odkad ju je kupio :LOL: bit ce tri godine :mrgreen:
mislim da ce prodavati idalje,dok god ima toliku cijenu,pred malo je otisla takva,godinu starija,znaci 2004 godiste,za 4500e,isti ima poklopac sica i iste leo vince auspuhe,odlicno stanje,uvjerio se osobno (y)

ispravak,ova nije bila R,ali opet je previsoka cijena
 
blagi said:
Ti motori uvijek moraju imat dobar akumulator i tu su najosjetljiviji. Kad se ne vozi duže, obavezno na punjaču jer je za njih paljenje sa oslabljenim akumulatorom ubojstvo. Od tud i nastanu problemi s bendixom.
Istina da je ispravan akumulator preduvjet, no ima još faktora koji utječu na bendiks, a to je prije svaga sinhroniziranost cilindara i ispravno podešen CO koji olakšavaju pokretanje motora, a time i čuvaju prije spomenuti relej anlasera i sam akumulator. Naravno tu je i vozač bitan, da ne pipka dugme elektropokretača nego odlučno stisne na sedundu ili dvije... U konačnici šta vrijedi jak akumulator ako motor mora okretati 5 sekundi da sastavi.  Važna je i prevencija kvara, a pri tome mislim na pregled sklopa anlasera čim se začuju prvi simptomi, a pri tome ne mislim na zvuk kod paljenja, nego kod gašenja motora i onda nema potrebe za mijenjanjem bediksa i skupim popravcima...    (y)
stara narodna kaže, bolje spriječiti, nego liječiti ili još bolje, ko ne plati kurvu, platit će ljekara  :wink:
 
hm,moj je još bio pod garancijom,mislim da je imao cca 7000km,redoviti servis itd,itd,a ježi ga nisam čuo nikakav zvuk kod gašenja(imao sam drugi top pa valjda sam oglušio :wink:)ali mislim da cim je akumulator postao slabiji da se to pocelo desavati,znam samo da nije neka skupa stavka bila(taj bendix),sve drugo mi je bilo super i to je jedan od motora koji mi je ostao u jako lijepom sječanju,odlične bremze,odlično ležanje,super zvuk, ma 2 cilindra su zakon!.Čak i kad sam pljusnuo dijelovi mi nisu bili too much(žmigavci,ručkice,fuzići i dr) (y)
 
malaga said:
:shock:

http://www.auti.hr/motocikli/motocikli/oglas-873651/

DOBRA, zaminit roru jer je ova sumo, i nemora se čovik sramit.  (y)
 
nemogu sad naci video sa auspusima za starog rsv-a,sa svake strane po jedan mali auspuh,brutalno :shock: