Štenderi?!

zvonko situm said:
Zašto si bojao cijevi od prokroma i kako si to uopče uspio...tj.drži li se ta boja?

Trebalo bi se držat, jer inox se može sigurno farbat (druga stvar da to rijetko tko radi, inace se pusti nek se vidi da je inox  :mrgreen:), jer zamisli kako bi izgledala paluba na brodu za kemikalije koji ima tankove od inoxa  :mrgreen:
Bas na takvom sam plovio par mjeseci i normalno vanjski dio, gornja ploha tj. paluba je ofarbana. Mislim da se farbala dvokomponentnom bojom.
 
jel se može stavit centralni nogar na Kawasaki z750s
gledam katalog dodatne opreme za njega i nema ništa
 
zvonko situm said:
Zašto si bojao cijevi od prokroma i kako si to uopče uspio...tj.drži li se ta boja?
Bojao sam ih da budu crvene! :mrgreen:
A kako, ne znam sada da li sam ih prvo bojao temeljnom ili direkt sprejom. Više se ne sjećam. A sada kada si spomenio prokrom, znam da su te cijevi ostale od ražnjeva za prasce, janjce..  :mrgreen: i da ne hrđaju i da ih sol ne nagriza a sada kakva je to točno legura bila nemam pojma! :neznam: Ali nisu bile ono skroz glatke kao lim od prokroma.
Boja se za sada drži.

Nisam ti ja stručnjak, očito, ali se prilično snalazim sa alatom. :mrgreen:
 
kako si ih vario ako nisi znao koji je materijal?
 
Frend traži za Fazera 1000, dakle za PRAVI motor, ne Talijanca, središnji nogar za garažu koji ima kotačiće, da ga lakše može mrdat po garaži. Jel netko zna kako to izgleda, di ima za kupit i kolko košta? 8)
 
Tuono 06 said:
Frend traži za Fazera 1000, dakle za PRAVI motor, ne Talijanca, središnji nogar za garažu koji ima kotačiće, da ga lakše može mrdat po garaži. Jel netko zna kako to izgleda, di ima za kupit i kolko košta? 8)


http://www.valtermoto.com/valter.htm

 
bruno said:
kako si ih vario ako nisi znao koji je materijal?
Kažem kako nisam stučnjak ali znam da je to moj stari prije vario prokrom elektrodama ali i da se moglo običnim variti. Uzeo elktrodu popiko i povario. Jbg. i drži još uvijek.

Monkey see monkey doo! :mrgreen:
 
prednji stender FS-10 sa PDV 420 kn
univerzalni adapter za predni stender SAR-10(znaci da bude kasnije za svaki motor) 297 kn sa PDV

zadnji stender RS-17 sa PDV 420 kn
univerzalni adapter za predni stender SAF-10 (znaci da bude kasnije za svaki motor) 149 kn sa PDV

dobis gotovo sa garancijom da se nece ni pigati ni da ces ici spavati sa brigom hoce ili nece puknuti te sjebati motor.
I kotaci su gumeni a ne plasticni :LOL: :LOL:

Jos na te cijene za forumase ide 10 % popusta. :mrgreen: :mrgreen:

imas i centralni stender za guranje bajka po garazi CS-24 koji ti je 792 kn se PDV

svi ti isti stenderi se koriste na moto gp i na superbiku i pitaj boga dragoga di jos :LOL: :LOL:


sve slike imate na mojoj web stranici klikom na bike lift

pozdrav

s.

za tuono 06 javi se pa cemo se dogovoriti za velesajam,jedan mi je stender kod foggy jos mi ga nije vratio :x :x :shock:
 
marshaller said:
Decki i cure... gdje se da povoljno nabaviti zadnji stender ili tko ih radi? ne da mi se motor voziti kilometar naprijed pa dva nazad  :mrgreen: ma imam sistem ali je nesiguran ili si nadjem jakog "bedaka" da ga digne na bocnu nogicu pa...  :mrgreen: Ali nemrem covijeka daviti 2h da ga tak drzi dok ja cistim lanac i onda jos odem gablati :LOL:

lp

u Sloveniji (TC Motoshop,HMC Habat, Moto Legenda.....
možda šalju po pošti?

Cene
 
mugen said:


"Oxford" zadnji štender- cijena 519,00 kn ili si pogledaj na www.magnetix.hr

lp


jedna osnova više upotreba.
 
Da neotvaram novu temu.
Sto je naposljetkus situm-ovim stenderima.....  Trazim pred i zad pa da vidimo sto se sve nudi... (y)
 
Jučer od silne kiše, koja mi se popela na vrh glave, iz dosade sam odlučio upustiti se u izradu zadnjeg štendera za motor.
Prije dosta vremena sam skinuo mjere i doslovno od otpada, kojeg sam imao u radioni, napravio štender.
Još mu treba kotačiće montirat ali i bez njih vrlo dobro obavlja svoju funkciju.
 
eurorent stara smoborska bike lift 400kn prednji zadnji

http://www.bikelift.net/en/department.asp?Id=57
 
Čoks nije to loše,ali daj s necim zastiti onaj dio koji podupire vilicu,ili jesi s necim zastitio al se ne vidi
 
Jesam. Nisam lud da bi bez zaštite išao dizat motor.
Samoljepljive gumirane spužve, služe za zaštitu šofer-šajbi kod transporta  :wink:
 
Evo i mojeg uratka, također napravljeno od starih zahrđalih cijevi, ali služi svrsi..

IMG_7601.jpg


IMG_7594.jpg


IMG_7597.jpg
 
180kn (y)