Štenderi?!

speed attack said:
skidaj ih sa starih djecjih rola  8)
ili sa skejta
 
pravi domaci hrvatski homemade stenderi  (y) 





 
I ja sam sebi napravio štender. To je čas posla i ako nekome od forumaša treba, ja ću im napravim za samo 135 kuna s mojim materijalom. Javite se na PP. Evo ovaj dole je moj ručni rad...

i77599_P1130426.JPG
 
odlican vizualno a i sigurno je i cvrst...
ti i medo zasad dilite prvo misti u home-made štenderima  :D
 
Moj je puno bolji od Medinog, on je samo popiko a ja sam cijevi savijao pa vario. Ali vama ne bi napravio ovako sa osovinom za monovilicu jer je kompliciranije i više košta. :jesus:
 
mate said:
Ali ne prodajem Bike Lift. Nije ni on loš samo šteta što motor stoji u koso i što košta ko 4 moja... 8)


...čujem da je Zagrebparking naručio 10 "tvojih" i to za monošvingu, da kad dignu paukom motore, mogu bez brige smjestit ih u Strojarsku...i to po 135 kuna...s pdvom... (y)
 
Točno! Nakon toga im radim i montažne limene garaže za one koji žele da im motorići prezime kod njih. (y)
 
jel imaš još koji štender, ali da je podesiv po visini .. ?  ... trebam i ja jedan...  (y)
 
strasilo said:
jel imaš još koji štender, ali da je podesiv po visini .. ?  ... trebam i ja jedan...  (y)


...ima, ima, znam da ima...hvalio mi se...a sad je pitanje po kojoj cijeni... 8)
 
Samo da pohvalim stendere koji su vrhunske kvalitete i vrlo povoljne cjene,ja sam kupio prednji i zadnji za butelju,cjena i rok isporuke su više nego povoljni


Bravo Mate (y)
 
mate said:
Točno! Nakon toga im radim i montažne limene garaže za one koji žele da im motorići prezime kod njih. (y)

A prije toga? Valjda moraju to s nečim i prevest  :misli: