Sto kupiti od vecih skutera?

Izguglaj koji se najmanje kvari.

Za ono što ti treba, bilokoji skuter je bolji od Versysa. Nedostatak prtljažnog prostora (ili nagrđivanje motora kuferom), šaltanje (uništilo moju kolekciju patika), i lošija zaštita od vjetra i kiše...sve prednosti koje Versys ima su u tvom slučaju nebitne.

Za te novce, uredan Tmax 2008 (ako postoji u tom rangu, al toliko su koštali prije godinu dana kad sam gledao) ili beverly (on mi nekako najsitnije izgleda).
 
Nero said:
Izguglaj koji se najmanje kvari.

Za ono što ti treba, bilokoji skuter je bolji od Versysa. Nedostatak prtljažnog prostora (ili nagrđivanje motora kuferom), šaltanje (uništilo moju kolekciju patika), i lošija zaštita od vjetra i kiše...sve prednosti koje Versys ima su u tvom slučaju nebitne.

Za te novce, uredan Tmax 2008 (ako postoji u tom rangu, al toliko su koštali prije godinu dana kad sam gledao) ili beverly (on mi nekako najsitnije izgleda).
Baš tako. Nepotrebna drama, ako se voziš gradom sukter je zakon. Skupiš nešto love i kupiš prijevoz za grad, 200 ccm gotovo svakog proizvođača će obavljati taj posao a versys uskače kad treba. Imaš auto i bicikl. A ako se hočeš šminkati onda je to druga pjesma.

Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk

 
Nisam sinoc piso..Jucer potegli do Slo u krskom ima neka trg. Koja ima hrpu polovnih.. Sjeo na kawu j300, hondu onu 750cc,xmaxa400,kymca al ne znam kojeg 300, i iskreno najvise i najblize moto sjedenju mi je Beverly 300 2011 na kojem sam sjedio u Damir moto..E sad vidim da pisu da je Bev 350 nesto manji ne znam moram to izguglat i na njega sjest, (ako nebude 350 bit ce onda 300,),al od svih nekako mi beverly najvise sjeo.. Sad sam treba versu prodat .Vec sad mi se povraca od kojekavih likova iz oglasa.. Ispricavam se svima koje sam smorio al 95x je lakse birat/ trazit motor nego skuter .
 
300 je kurton mašina, trunkicu (zanemarivo) jača od 250. Vidim da su na njuškalu cijene nešto niže.  No ti doista moraš preispitati svoje potrebe jer šaraš opasno [emoji2]

Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk

 
I siguran sam da možeš obići par birtija pa ćeš lako vidjeti sve što te zanima.

Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk

 
Još jednom ponavljam da Beverly 300 ima 21/22ks, a beverly 350 mislim 33ks. I šta te briga ako je mal a paše ti sidit na njemu i nisi sam steka takav dojam. Najokretniji je od svih i samim time za grad best buy.

Kymco Downtown (na kojem si vjerojatno sidija) i Kawasaki su isti skuteri različitog izgleda s time da je kod 300-ice Downtown za 2 konja jači. Downtown 350 je puno lipši  od njegovog prethodnika iako u konjima ne prednjači. Ja bi ipak njih prije beverlija uzima jer nisu taljani, imaju glomazniji prostor ispod sica, suputnik ima luksuz samo takvi. Pitanje je jedino koji se lipše vozi jer Beverlija nisam baš vozija, pogotovo 350-icu.

Ne znam šta je sa zadnjim modelom Majesty 400, odnosno jesu li riješili prijašnje bolesti al na njega bi rado iša kad bi silazija s motora. Robusniji i luksuzniji od svih a opet ukupna širina odlična za provlačenje na semaforima.
 
Ne pišem nešto po forumu al evo moje iskustvo. Vozim beverly-a, starog, 250ccm, svaki dan po ZG i to u vrijeme najvećih gužvi na mjestima gdje su najveće gužve. S lakoćom se provlačim između auta jer se vozi kao bicikl. Često vidim ekipu na t maxovima, raznim kymco i dr da stoje u koloni jer se nisu mogli probiti naprijed. Beverly to s lakoćom obavlja. Imam još jedan motor za svoj gušt i to je to. Ako ti treba skuter za posao, dućan i sl.,a voziš se u sličnim uvjetima nemaš šta razmišljati. Beverly 350 je moja preporuka. E sad ako se voziš često sa suvozačem sigurno komfor nije kao na većim skuterima, al da se može može se. Pitanje je samo što ti je bitnije, okretnost i lakoća upravljanja po gradu ili komfor vozača i suvozača na dužim turama.

Poslano sa mog SM-N910F koristeći Tapatalk

 
Cvitalo said:
Još jednom ponavljam da Beverly 300 ima 21/22ks, a beverly 350 mislim 33ks. I šta te briga ako je mal a paše ti sidit na njemu i nisi sam steka takav dojam. Najokretniji je od svih i samim time za grad best buy.

Kymco Downtown (na kojem si vjerojatno sidija) i Kawasaki su isti skuteri različitog izgleda s time da je kod 300-ice Downtown za 2 konja jači. Downtown 350 je puno lipši  od njegovog prethodnika iako u konjima ne prednjači. Ja bi ipak njih prije beverlija uzima jer nisu taljani, imaju glomazniji prostor ispod sica, suputnik ima luksuz samo takvi. Pitanje je jedino koji se lipše vozi jer Beverlija nisam baš vozija, pogotovo 350-icu.

Ne znam šta je sa zadnjim modelom Majesty 400, odnosno jesu li riješili prijašnje bolesti al na njega bi rado iša kad bi silazija s motora. Robusniji i luksuzniji od svih a opet ukupna širina odlična za provlačenje na semaforima.

Inače je Kymco poznat po dostupnosti i dobavljivosti rezervnih dijelova. :LOL: :LOL:
 
Ko više u današnje vrime interneta razmišlja o dobavljivosti dijelova? Iskustva sa dobavom u Splitu uopće nisu loša po tom pitanju iako nemam previše informacija. Nisi se valjda štica jer voziš Dukca? Mislija sam pretežno na piaggio grupaciju. Ne kažem da su loši, al Kymcu više virujem.
 
Triba se uvik vozit sa stilom
Znaci dvocilindricni maxi skuter po gradu i ako se ima para onda i neki motor za vikend direve od 300-500 km....
Ono iman motor a preko tjedna se vozin na 200 ccm skuteru je bedastoca.....i glava u torbi
temaks obavlja sve bez problema i zbog toga proklet bia....da nema tmaxa sad vi vozia neki lipi motor od 1000-1200 ccm......ovako tesko koji motor moze bit tako dobar i po gradu i vsn grada


Sent from my internet mobile device
 
Bitno je kaj voziš, kad mi je čovjek reko da je platio remen za burgmana 1500kn i raspalo mu se kvačilo na 25t, koje isto košta fanj, zajebi ti to.

Da ziher bu si kupil tmax, trebali bi prvo prodat ne jednog neg dva vesrsysa, tu neki ko da seru pare.
 
Kao sto sam reko meni je na prvom mjestu kakaw mi je feeling sjedenja na skuteru tj polozaj vozaca i nogu,  :021: i od sveg probanog tu me najvise zadovoljio beverly 300. (y) :mrgreen:
Eto jedino mi ostaje vidit dal je takav i 350 ako nije bit ce 300, ako je 350 takaw onda cu njega , i raspravu ovim privodim kraju.. mogu svi ostali navedeni Letit  :shock: al to meni nije to..
Isto ko s motorom mogo si mi nudit ninju,yamahu r, ili koju god oces lezaljku, meni su to bezveze motori koji nisu za mene, tako i skuteri...
Jos kad sam vidio da  bev 350 2014+ godista idu u italiji ispod 3k eura nemamo o cem pricat..
 
Cvitalo said:
Ko više u današnje vrime interneta razmišlja o dobavljivosti dijelova? Iskustva sa dobavom u Splitu uopće nisu loša po tom pitanju iako nemam previše informacija. Nisi se valjda štica jer voziš Dukca? Mislija sam pretežno na piaggio grupaciju. Ne kažem da su loši, al Kymcu više virujem.

Nema to veze što vozim jer npr. Piaggio grupa nije ništa napredovala u odnosu na razdoblje od prije 7-8 godina, dok Kymco i Yamaha grabe velikim koracima. Izuzev 330ccm mašine, nema što ponuditi u klasi maxija.

Ali, u tome cjenovnom rangu imaš Beva 350, Vespu GTS, Nexusa 300...

Ja s Piaggiom imam odlična iskustva, Vespa sa 50+t km gaženja, Beverly 350 je na 37 t km, i isto tako par 250ki.

Ja bih tu Beverlya 350, čisto iz razloga što možeš i na duži put s njim, skuter uredno drži 130 km/h putne brzine što je 250/300 forca gas.

 
seki22 said:
Triba se uvik vozit sa stilom
Znaci dvocilindricni maxi skuter po gradu i ako se ima para onda i neki motor za vikend direve od 300-500 km....
Ono iman motor a preko tjedna se vozin na 200 ccm skuteru je bedastoca.....i glava u torbi
temaks obavlja sve bez problema i zbog toga proklet bia....da nema tmaxa sad vi vozia neki lipi motor od 1000-1200 ccm......ovako tesko koji motor moze bit tako dobar i po gradu i vsn grada


Sent from my internet mobile device
Tako je Seki triba se vozit sa stilom i po Splitu ti triba najmanje 500 ccm,( 2 cilindra, šta piči 250 km/h) skuter koji košta 100000 kn!!! Mislim da je i to malo s obzirom koje udaljenosti prevaljuješ sa skuterom po Splitu!!! :misli: :shock:
Split = sjever-jug=3km i istok-zapad=5km  :lolcry:
Da si reka za Rim, Paris, London....., ajde
Neki govore da si na bijelom, a ja se pitam da li glatko ili oštro???? :LOL:
 
Sinna said:
Tako je Seki triba se vozit sa stilom i po Splitu ti triba najmanje 500 ccm,( 2 cilindra, šta piči 250 km/h) skuter koji košta 100000 kn!!! Mislim da je i to malo s obzirom koje udaljenosti prevaljuješ sa skuterom po Splitu!!! :misli: :shock:
Split = sjever-jug=3km i istok-zapad=5km  [emoji38]cry:
Da si reka za Rim, Paris, London....., ajde
Neki govore da si na bijelom, a ja se pitam da li glatko ili oštro???? [emoji38]
[emoji1787][emoji23][emoji1][emoji1787][emoji1][emoji1787][emoji23]

Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk

 
Sinna said:
Tako je Seki triba se vozit sa stilom i po Splitu ti triba najmanje 500 ccm,( 2 cilindra, šta piči 250 km/h) skuter koji košta 100000 kn!!! Mislim da je i to malo s obzirom koje udaljenosti prevaljuješ sa skuterom po Splitu!!! :misli: :shock:
Split = sjever-jug=3km i istok-zapad=5km  :lolcry:
Da si reka za Rim, Paris, London....., ajde
Neki govore da si na bijelom, a ja se pitam da li glatko ili oštro???? :LOL:
Novi Temax????!!!!!!
Ma jesi ti popizdi....pa ko to kupuje......
Polovni se moze nac za 35-45 iljada......max 55 iljada i onda je skoro ka ispod cekica 530 remenko
Novi kad je bia 66 iljada je isto amo rec Ok
I opet je cetverostruko bolji od najnovijeg 300,350 ili 400 ccm a o polovnim necu ni pricat
Ja vozia i beverlija 500 i temaxa pa znan o cemu prican
Nema to usporedbe od sigurnosti,kocenja,drzanja ceste......ma u svemu
Ja bi se recimo neugodno osjeca na libertiju 200 vozit 80-90 kmh.....
Jednostavno dvocilindrasi su skroz druga liga pa bia on temax,burgija ili integra...... pa cak i gipi 800
A da ne govrimo da se moze relativno OK vozit i vikend direvi.....nisu to neke strasne brzine ali uredno ide 140-145 bez imalo problema( mos volan drzat jednon rukon a drugon rovarit po nosu) a na nizbrdici ide  po celeru preko 170 kmh
I opet nema turbulencija,poskakivanja.....ki po spagu.......
Znaci best all rounder na trzistu i po kvaliteti(osim puNpe goriva koja dode 200-400 kn) i po voznosti
Moze van grada moze po gradu.......
I iako je sporcki skuter sa kuferom moze cudo toga prinit
2dbff8d17071438e579fc84be8e80da4.jpg



Sent from my internet mobile device
 
Gilmour said:
To su kolica a ne kufer. Hocemo dokaze da si to potrpa u kufer.
Slikano je iz krivog kuta...
Pored žetonjere piše T-Max.

:mrgreen:
 
Gilmour said:
To su kolica a ne kufer. Hocemo dokaze da si to potrpa u kufer.
134580bf01bea89cd82129576f09825e.jpg

Slucajj drugi
Beat this sa sporckin skuteron
Ulazin u zavoj ka po spagu,brusin nogaru a spiza kupljena.....
Pa ko to more platit.......




Sent from my internet mobile device