Suzuki gs550 1980

Status
Not open for further replies.
gile noćna mora said:
to mi je dobro i jednostavno rješenje s obzirom da je sezona na vratima,onda lagano iduću zimu skupljat za marvinga  (y)
ŠMIRLG,GLAJNC, ili ti ga brusni papir :mrgreen:  Purol pasta 20 kn i trljaj :wink:
 
poštar said:
ŠMIRLG,GLAJNC, ili ti ga brusni papir :mrgreen:  Purol pasta 20 kn i trljaj :wink:

Da su od inoxa ok ali su "plehnate" tak da nema smisla jel bude za cas isto.

postar: prouciti cemo ;)
 
Malo se radilo u nedjelju. Al sam se naj......o dok sam stare ležajeve iz vilice izvadio :shock: Uglavnom zadnji kraj složen nazad. Još čekam diskove i žmigavce da stignu pa ga mogu kompletirati. Auspuh sam vratio tako kak je za sada , jedno 20-ak vijaka zamijenio novima od inoxa i tak.......ide pri kraju :wink: Deklove vjerojatno neću sad polirati jer su dosta oksidirali i treba ih vodobrusnim prvo a to bez skidanja nemogu tako da će to čekati zimu.
 
lipa igračka  (y)
dekla ne diraj, imam nešto što će ti skratiti muke
boli glava kako skida, dobiješ malo jer nemam puno
ali će ti bit dovoljno
javi se na pp
 
lijep motor ,ako ti je disk problem imam ja neke koji mogu poslužiti .Sa inox vijcima pazi jer su manje žilavosti od orginalnih ,ja sam svoje skoro sve pocinčao tako da su ostali orginali.Na mojem motoru su grane isto pjeskarene i piturane termo bojom .Nije loše ali boja isto ode ,samo kad ga voziš nemaju vremena zahrđati  (y)
 
Dali se taj motor može voziti na a2 kategoriju? jer ima 50ks 2ks viska mi se čini :misli:

http://www.njuskalo.hr/oldtimer-motori/suzuki-gs-550-oglas-9267256

Ima i u Istri jedan :mrgreen:
 
diesel power said:
Dugo se prodavao taj mislim da mu je početna cijena bila 9900

e to nebih znao....ja ga isti dan vidio na njuškalu, nazvao i kupio.....tako da stvarno neznam.

@bendix: ma netreba hvala, nije tako strašno a svejedno ću ih poslije sezone skidati radi kuplunga i toga tako da...hvala ti. Imam onu plavu i crvenu kredu i ploče polirne za bušilicu i s tim ide fino....
@grafit: hvala i tebi ali stigli evo jučer diskovi ....tako da za vikend ga kompletiram ;) Žmigavci inače rade i sve ali su popucale plastike pa sam zato nove uzeo.
@diesel: to neznam ali znam da uvijek možeš smanjiti snagu a vjerojatno i je nešto manja sama po sebi obzirom na godine i otići ga atestirati tako u cvh u velikoj gorici.  tamo ga izmjere na valjcima i upišu novu snagu. to košta nekih 1000 kn
 
9900 mu je bila cijena pa je spustao. Kao i ovaj zuti pred 2 mjeseca se za 10 prodavao
Aha a malo mi je daleko velika gorica, a dozvoljeno je do 35kw a to je nekih 47.6ks a xt660 ima 48ks i to tolerira policija. Sve u svemu jako glup zakon ako se ne promjeni iz protesta cu uzet husarberga 650 homologiranog s 10kw :mrgreen:
 
Da... glup zakon jer ubit se ili napaviti sranje mozes i na tomosu ak si budala.... kaj ces. Ovo je 36 kw u knjizici i ako bi zbog toga zajebavali, a vjerojatno bi, stvarno su retardirani
 
Došao vikend pa se malo radilo opet. Opleo sam ipak malo i po deklovima onako tek toliko .... za dušu :mrgreen: Diskovi montirani, štop šalter radi, opran, očišćen, podmazan....itd...napravio 15-ak km tamo u okolnoj nedođiji i sve ok se čini. Znači još čekam žmigavce i to je to. Otkrio sam da prednji kotač ima malo lufta na lagerima ali ništa strašno, tako da ću riješiti i to u dogledno vrijeme.
 
Medic said:
Došao vikend pa se malo radilo opet. Opleo sam ipak malo i po deklovima onako tek toliko .... za dušu :mrgreen: Diskovi montirani, štop šalter radi, opran, očišćen, podmazan....itd...napravio 15-ak km tamo u okolnoj nedođiji i sve ok se čini. Znači još čekam žmigavce i to je to. Otkrio sam da prednji kotač ima malo lufta na lagerima ali ništa strašno, tako da ću riješiti i to u dogledno vrijeme.
svaka čast,super je  (y)  (y)  (y)
 
Medic said:
Došao vikend pa se malo radilo opet. Opleo sam ipak malo i po deklovima onako tek toliko .... za dušu :mrgreen: Diskovi montirani, štop šalter radi, opran, očišćen, podmazan....itd...napravio 15-ak km tamo u okolnoj nedođiji i sve ok se čini. Znači još čekam žmigavce i to je to. Otkrio sam da prednji kotač ima malo lufta na lagerima ali ništa strašno, tako da ću riješiti i to u dogledno vrijeme.
   
Pogledaj dali je taj luft u ležajevima ili ležaji imaju lufta u felgi.Ako je ovo drugo onda češ izgubit više vrimena. :misli:
 
barba said:
   
Pogledaj dali je taj luft u ležajevima ili ležaji imaju lufta u felgi.Ako je ovo drugo onda češ izgubit više vrimena. :misli:

pogledao sam....baš je u ležaju...desni samo. sjede fino u felgi (y)
 
Status
Not open for further replies.