Suzuki gs550 1980

Status
Not open for further replies.
Medic said:
pogledao sam....baš je u ležaju...desni samo. sjede fino u felgi (y)
   
Bolje da je tako  jer bi inače bilo dosta posla.Sretno. (y)
 
barba said:
   
Bolje da je tako  jer bi inače bilo dosta posla.Sretno. (y)

Znam da je bolje.... i to puno bolje.... hvala;)
Kupio lezajeve FAG 71 kn oba.... smijeh
 
Motorin je extra,prijo mi vozi takvog,bas ga je Barba uredija

Sent from my HTC One mini using Tapatalk

 
cadjo said:
Motorin je extra,prijo mi vozi takvog,bas ga je Barba uredija

Sent from my HTC One mini using Tapatalk

Pa mogu ti reci da je. Bas sam zadovoljan... tenks;)
 
Ja bi sebi jednog  Kawasakija z1,al mi je puno novaca sad dati za njega,i u Hrvatskoj je slab izbor,uglavnom sritno ti bilo sa motorom a ja cu pratit temu

Sent from my HTC One mini using Tapatalk

 
cadjo said:
Ja bi sebi jednog  Kawasakija z1,al mi je puno novaca sad dati za njega,i u Hrvatskoj je slab izbor,uglavnom sritno ti bilo sa motorom a ja cu pratit temu

Sent from my HTC One mini using Tapatalk

hvala.....a nema se šta previše pratiti jer zapravo nemam više šta prtljati po njemu. Ne planiram nikakve prerade, dorade i čudesa jer hoću da ostane u originalu kao što i je (osim auspuha).  čekam još žmigavce da stignu i to je to, može na registraciju. (y)
 
reci mi molim te sa kojom pastom si to polira i dali si polira ručno ili sa nekim električnim alatom?  :misli:  ja bi isto mora malo osvjezit dekla na svom gs-u,tija bi da izgledaju kao i tvoja  (y)
 
gile noćna mora said:
reci mi molim te sa kojom pastom si to polira i dali si polira ručno ili sa nekim električnim alatom?  :misli:  ja bi isto mora malo osvjezit dekla na svom gs-u,tija bi da izgledaju kao i tvoja  (y)

u bauhausu sam kupio set za na bušilicu. u kompletu su dvije "ploče"... jedna krpena i jedna od filca, te dva nekakva komada.... to zovu crvena i plava kreda. Prvo sa crvenom na krpenu, onda sa plavom finiš na filcanu... i udri. Oko 50-60 kn to košta i ok je. Ručno mislim da nema teorije.

Sutra skidam frgazere dole. Na prvom curi gorivo na usisnoj prirubnici kag motor ne radi pa da vidim sta je. Jel samo plovak zablokirao ili nesto drugo.. To sam htio izbjeci posto fino radi ali su ocito godine stajanja odradile svoje
 
purol pasta je zakon ,najprije odi na vodu sa brusnim papirom kreni sa 240 -2000 i na kraju sa krpicom i purol pastom .Imam povoljno karbove za tvoj motor ,na mom su sad šiber karbovi
 
grafit said:
.Imam povoljno karbove za tvoj motor ,na mom su sad šiber karbovi

nisam ih mislio mijenjati samo počistiti i promijeniti igle i to...
šta znaci povoljno? 8)
 
Nije puno stvarno ali meni trenutno je, a i nije da mi trebaju.


ipak ih nisam skidao. pipa ipak pusta pomalo i izgleda da je to uzrok. sinoc oko pola noci sam je otpojio, ostavio crijevo i frge pune goriva ... do jutra nije nista iscurilo kolko vidim.
 
kupi novi set za reparaciju pipe ,i obavezno promjeni cijev koja ide na pumpcu(vakum) sa drugog cilindra .Zna od starosti ispucati ,onda vuče falši zrak i motor brlja
 
Medic said:
Malo se radilo u nedjelju. Al sam se naj......o dok sam stare ležajeve iz vilice izvadio :shock:

di si kupil te ležajeve ?
 
grafit said:
kupi novi set za reparaciju pipe ,i obavezno promjeni cijev koja ide na pumpcu(vakum) sa drugog cilindra .Zna od starosti ispucati ,onda vuče falši zrak i motor brlja

tvoj je  (y) ... dal mi se čini ili imaš nešto niži volan? ako je molio bih podatke neke :mrgreen:
o mojoj pipi ima na prvoj strani ove teme. Nisam htio odma kupovati drugu pa sam je preradio da ručno zatvaram i otvaram tek toliko da ga dobijem da normalno radi na sve cilindre dok ne vidim šta sve treba na njemu raditi još. Neću se zaje... s tim vakumima i čudima. Staviti ću solenoid preko kontakta i đenja a jer upućeni kažu da ovi zamjenski reparaturni setovi nisu nešto...

@highlander: lagere ovdje...  http://www.lageros.hr/ ...100-tinjak kn su bili, a pikse u novema novi original suzuki.


 
Medic said:
@highlander: lagere ovdje...  http://www.lageros.hr/ ...100-tinjak kn su bili, a pikse u novema novi original suzuki.

(y)

Fala na info
 
Medic said:
Malo se radilo u nedjelju. Al sam se naj......o dok sam stare ležajeve iz vilice izvadio :shock:
Slijedeći put uzmi električni aparat na elektrode ili CO-2 pa ležaj u rami prođi po dijelu di nasjedaju kuglice ili valjci (ovisno o modelu). Kad se ohladi ležaj se stisne i sam ispadne van. :mrgreen:
 
Status
Not open for further replies.