Suzuki GSX600F, GSX750F (Katana) 1988-1998 i 1998-2005

jeli mjenjao tko od vas lanac bregaste? počeo se lagano čuti, izgleda da su zatezači došli do kraja...  :mrgreen: ako je tko mjenjao koliko ga je izašla ta investicija i koji lanac ste kupili... vidim u Motormaniji ih ima relativno jeftinih... još prošle god. sam se raspitivao u Novema Novi za original lanac i zatezače pa je cijena bila da se usereš...  :mrgreen: :LOL:
 
Kolegu zanima,uzeo GSX 600F Katanu 88' i ne svidjaju mi se oklopi,htio bi staviti od nekog novijeg Suzukija pa eto ako zna od kojeg pašu,a da ne treba velike preinake raditi  (y)
 
ček još nije ni kupio motor, koji mu se ustvari ne sviđa i već bi ga unaprijed rasturio?? što reći?? :misli:
 
MOONSHIELD said:
ček još nije ni kupio motor, koji mu se ustvari ne sviđa i već bi ga unaprijed rasturio?? što reći?? :misli:
koju poruku poslati...  :mrgreen: :LOL:
 
MOONSHIELD said:
ček još nije ni kupio motor, koji mu se ustvari ne sviđa i već bi ga unaprijed rasturio?? što reći?? :misli:

Kupljen vec,par puta padano do sada,morao sam mu lanac podmazivati jer mjesec dana vozi na suhom lancu ko barut,a gume od prijasnjeg vlasnika iz 2006. sa šarama :D

Jel pasu sa neceg drugog Suzukija ?

Sent from my LG-P880 using Tapatalk 4 Beta

 
evo jedan dokaz o kvaliteti ove mašine (gsx 650f)  (y)  8)
272.jpg
 
paranoid said:
To je tvoj stroj?!

nop, od jednog španjolca, motor je iz 2008, kaže da je 20 000 km godišnje pravio bez ijednog problemčića, samo filteri, gume, svjećice..., drugi lik je prešao  70 000 također bez problema, suzuki je dokazano napravio nepoderivu mašinu  (y)

70.jpg
 
dečkovi evo ako koga znate da kupuje ovaj model motorina slobodno preporučite...  (y) prodajem ga ali mi nije tolika hića. drugog ću kupiti bez obzira prodao ovog ili ne...  8) cijena je spuštena u skladu sa EU normama...  :mrgreen: 8) http://www.njuskalo.hr/sportski-motori/suzuki-gsx750f-750-cm3-oglas-3428032 naravno tu na ovim stranicama je transparentno sve od kada sam ga kupio do danas... svi servisi i sl.  (y) navali narode...  8)
 
GSXF prodan. Nadam se da ce buduceg vlasnika vjerno sluziti kao i mene...  8) (y)
 
Anton said:
Forumaš ili? Inače, super ti je motor, da imam novaca, uzeo bih ga iz obijesti.  :mrgreen:
nije forumas ali sad mozda postane...  (y)
 
na oglasu ti mora pisat koja je euro norma,recimo na stranici "moto it". ovaj naš stariji model gsx750f sa zračnim hlađenjem  nema nikakvu  euro normu,znači euro 0. pogledaj i noviji model gsxf1250,on je euro 3.
 
mario x said:
na oglasu ti mora pisat koja je euro norma,recimo na stranici "moto it". ovaj naš stariji model gsx750f sa zračnim hlađenjem  nema nikakvu  euro normu,znači euro 0. pogledaj i noviji model gsxf1250,on je euro 3.
hvala na odgovoru i koji se suzuki najisplativije uvest jer mi se suza najviše sviđa