Suzuki GSX600F, GSX750F (Katana) 1988-1998 i 1998-2005

vozaju se  :mrgreen:

ja nisam vidio motor koji se manje kvari, ustvari se ne kvari uopce, španjolci redovito stavljaju fotke na fejs sa preko 100 000 km  (y)
 
lijepi pozdrav poštovano društvo, imao sam priliku i uzeo si jednog ljubimca danas i pridruŽujem se društvu...  (y)
 
poštovani kolege gdije da kupim prednje diskove za GSX 600 F 2001...

moŽe i polovne, bilo kaj samo da imaju mesa na sebi.. i pitanje carine ako narućim sa eBay-a iz kine, kako to obraćunavaju...
 
mislim prodat svog suzukija, gsx 600f, 1999.g., 42 tkm, prvi vlasnik, trenuto ne registriran. motor je u jako dobrom stanju, naravno tu i tamo ima koju točkicu...zanima me koja bi po vama bila realna cijena?
 
Ona koju ne želiš čut. :wink:
 
Pozdrav ekipa,  vozim evo od ove sezone svoju suzanu 750f iz 2002. God. Za sad san iznimno zadovoljan.  Radio sam male preinake tipa slideri i nosaci kofera te mjenjo auspuh bacit cu koju sliku kasnije,

Zanima me ugradnja lijevog lonca,  jel ko radio i jel poroblem sa navarivaljem na granu ili ssve novo mora radit,  posavljam ovak pitanje da ne citam 15 stranica :)

Hvala
 
tom kc said:
gledam malo po oglasima i ne mogu naći ni jednog da odredim cijenu.  :misli:
po oglasima su od 1800 pa do koliko hoćeš :mrgreen: Frend neki dan suzanu 1998. godinu, neregan, prodao jedva za 1750, a dok je tražio više, nisu ga ni zvali, eventualno nudi nekakve krampove od auta u zamjenu jer ih drugačije ne mogu utopit. jbg stavi neku cijenu pa budeš vidio dal reagiraju na nju. :mrgreen:
 
Pozdrav ekipa!

GSX 750 F 1998.g0d.
Da li netko zna da li gdje ima za kupiti prednji oklop sa ralicom i farom i prednji blatobran.
Kupio sam Suzu,a lik urezivao druge farove i sjebao oklop i prepravljao blatobran.
Ako netko ima kaku informaciju,slobodno javite!
 
si pogledal kod slovenca? Motospirit, vidio da ima par komada na stanju za dijelove, probaj ga kontaktirat http://motospirit.eu/
jel suzana crne boje?
 
Imas na e-bay komplet oklope...jedino koliko me sjecanje prati cijena i nije sitnica...
 
Evo...http://m.ebay.com/sch/i.html?_nkw=suzuki+gsx750f+body&isNewKw=1&_sop=12&_pgn=1&epp=24&itemId=&fads=1&mfs=GOCLK&acimp=0&sqp=suzuki+gsx750f+body&trksid=p2053742.m2428.l1313.TR0.TRC0.Xsuzuki+gsx750f+body
 
biso1 said:
si pogledal kod slovenca? Motospirit, vidio da ima par komada na stanju za dijelove, probaj ga kontaktirat http://motospirit.eu/
jel suzana crne boje?

Je crne je boje.Jel znaš nešto detaljnije o njoj?
Pošalji na pp.
 
Katastrofa šta je čovjek napravio sa motorom.I to najgore što je on vadio one farove i stavljao ove druge,ima i slike kako skidaju stare i stavlja te "ljepe".
Ja sam bio sa njim na moru,prešao nekih cca 1500-1800km,mašina prva liga,ne troši ulje,radi super i potrošnja sa normalnom vožnjom 5l.
 
ma to su super motori, nema tu kaj riknut. ko zna kaj ga je opralo u glavi kad ga je išo "uljepšavat". probaj one slovence kontaktirat za dijelove, imaju ih par komada na lageru, pa možda bude kaj povoljnog od dijelova  (y)