Suzuki GSX600F, GSX750F (Katana) 1988-1998 i 1998-2005

PRGO said:
Katastrofa šta je čovjek napravio sa motorom.I to najgore što je on vadio one farove i stavljao ove druge,ima i slike kako skidaju stare i stavlja te "ljepe".
Opiči koju sliku...mi volimo slike  :wink:
 
Dok sam ga imao znao sam se rugati sa tim prednjim farovima da izgledaju kao dvije krafne  :mrgreen: :LOL: po meni najruzniji detalj na tom motoru al daj molim te ubodi fotku da vidimo sto je taj lik stavio za zamjenu...  :shock:
 
ma farovi su milina, meni su prednji žmigavci  :LOL:, ono ko autobus neki, al navikneš se s vremenom  :mrgreen:
 
biso1 said:
ma farovi su milina, meni su prednji žmigavci  :LOL:, ono ko autobus neki, al navikneš se s vremenom  :mrgreen:
(y) :LOL:
Ali ko kupuje taj motor ne kupuje ga zbog ljepote vec iz sasvim drugih pobuda... za male novce dobijes pouzdan motor koji sa pregrst km na ledjima nece iznevjeriti negdje na putu... 8) (y)
 
biso1 said:
ma to su super motori, nema tu kaj riknut. ko zna kaj ga je opralo u glavi kad ga je išo "uljepšavat". probaj one slovence kontaktirat za dijelove, imaju ih par komada na lageru, pa možda bude kaj povoljnog od dijelova  (y)

Danas bi mi trebao dati Slovenac ponudu!
 
je to je taj kaj sam ga vidio. tim farovima čudil sam s eko pura dreku.  :mrgreen:
znači kontaktiral si slovenca? baš me zanima kaj bu reko.
 
Slovenac mi još ništa nije odgovorio,a poslao sam mu jedno 6 mail-ova i tri put sam se čuo sa njim?!
Koda sam ga pitao pare iz Ljubljanska banke! :D
 
nažalost i ja imo takva iskustva sa njime  :mrgreen: jbte ko da mu nije u interesu prodat.  :palacdolje:
 
nismo ni došli do cijena, bome više ne znam kaj sam bio tražio, al uglavnom on je imo to kaj trebam, ja se još raspitivo za par stvari, ali nakon prvog odgovora viš ni glasa od njega  :mrgreen:
 
ak se mogu dobro prisjetiti, iz dva komada je, lijeva i desna strana zasebno. na starijem modelu je sigurno bila iz dva komada, a za ovaj noviji nemrem se sjetiti, al mislim da je isto iz dva komada.
 
Iz dva komada... ali nije je potrebno rastavljati prilikom skidanja sa bocnih oklopa...
 
pozdrav,
kupuje se nešto jeftino a dobro  :LOL:
pa me zanima je li tko rješavao problem ispadanja iz 2. brzine
motor je:
http://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/suzuki-gsx-600-f-599-cm3-oglas-11212472

ako netko zna nešto o ovom ratfajteru  :misli:  :evil:
molim info. (može PP)