Suzuki gsxr 600 ili Honda cbr 600 rr

nemate pojma :jesus:
nova CBR-ka bu sve a ne dosadna sa svojih 155kg i najmanjim međuosovinskim razmakom 8) (y)
 
king said:
nemate pojma :jesus:
nova CBR-ka bu sve a ne dosadna sa svojih 155kg i najmanjim međuosovinskim razmakom 8) (y)
(y) (y)
to je više bilo za izgled i mala zajebancija
ni jedan motor od 600ccm i debelo preko 100ks nemože nikako biti dosadan što se tiće vožnje (y)
 
s takvim stvarima se ne zajebava :mrgreen:
a najbolje je kaj neki ne kuze da nije sve u konjima 8)
 
Pa da nije sve u konjima, ali velika velićina je :jesus:


Haha Honda je dosadna bez akrapovića, king to tebe ide, da tvoja honda je poseban slučaj.... (y)

Ali kada vidiš kawića buš opal na guzicu... :jesus:

A za sada nebum još niš kupoval jer nemam financija...  :(
 
Bil sam sa kingom u eurorentu i model 2006 gsxr nebu poskupil ostaje mu ista cijena, a model 2007 će biti 89000 kn(bolesno puno), tak da bu vjerojatno bil kawić (y)
 
Sporier5 said:
Bil sam sa kingom u eurorentu i model 2006 gsxr nebu poskupil ostaje mu ista cijena, a model 2007 će biti 89000 kn(bolesno puno), tak da bu vjerojatno bil kawić (y)
kak misliš model 2006 i model 2007 :misli:
u modelima nema nikakve razlike nego samo u godini proizvodnje!ovi 2006 su 80900kn znači ima neki popust u usporedbi sa redovnom cijenom u 2006 i ima ih još 4komada(bar bilo prošlu subotu kad sam ja bio) a u 2007 će biti 89000kn a ovi iz 2006 budu skoro rasprodani tak da onda samo 89000kn :palacdolje: :palacdolje:
 
Sporier5 said:
Pa da nije sve u konjima, ali velika velićina je :jesus:


Haha Honda je dosadna bez akrapovića, king to tebe ide, da tvoja honda je poseban slučaj.... (y)

Ali kada vidiš kawića buš opal na guzicu... :jesus:

A za sada nebum još niš kupoval jer nemam financija...  :(
(y) (y)
kupio je frend cbr600rr 2006 i motor sa serijskim auspuhom je jednostavno pretih :palacdolje: :palacdolje: dok se kawasaki već serijski dobro čuje (y)
 
Razlika između ta dva modela je jedino u boji i to ti je to i samo zbog toga će bit 89000 tisućica,

a 2006 modela ima još samo tri komada jedan je rezerviran :palacdolje: :palacdolje:
 
Sporier5 said:
Razlika između ta dva modela je jedino u boji i to ti je to i samo zbog toga će bit 89000 tisućica,

a 2006 modela ima još samo tri komada jedan je rezerviran :palacdolje: :palacdolje:
oni nisu poskupili te motore zbog promjene boje (ako su je uopče i mijenjali prije bi rekao da su samo grafike) nego zbog neke svoje glupe politike :palacdolje: :palacdolje: neznam koja im je logika dizat cijenu nečemu što više nije novi model nego godinu dana stari model :palacdolje: :palacdolje:
i yamaha je promijenila grafike pa je spustila cijenu R6 u odnosu na prošlu godinu (y) (y)
 
Sporier5 said:
Pa da nije sve u konjima, ali velika velićina je :jesus:

bus vidjel da nije 8)

bikerboy said:
(y) (y)
kupio je frend cbr600rr 2006 i motor sa serijskim auspuhom je jednostavno pretih :palacdolje: :palacdolje: dok se kawasaki već serijski dobro čuje (y)

svaki serijski se ne cuje :wink:
 
king said:
svaki serijski se ne cuje :wink:
serijski kawasaki i serijska honda se po zvuku nemogu uspoređivat!kawasaki  u usporedbi s hondom zvuči ko da ima serijski akrapoviča!nova r6 je isto jako glasna sa serijskim prema hondi dok suzuki ima onaj neki svoj specifičan zvuk koji je opet glasniji od honde :mrgreen:
 
Ma daj  moilm te ljepo proširi svoje horizonte dalje od Honde, pa ne vrijedi koliko je ti cijeniš, jest da je taj siroti motor sve prošao uz tebe,ali kaj sada, prošel je i od Bojana barem on tako veli 8), a ja lu si kupit onaj koji bu mi se najviše svidjel ili onaj za kojeg ću imat lovu, a u ostalom svi su tu podjedanko isti sa snagom samo kaj je Honda još najlakša (y)

Ali je zato dosadna :palacdolje:

Kawasaki Kawasaki vozi cijelim svijetom... :jesus:
 
Sporier5 said:
Ma daj  moilm te ljepo proširi svoje horizonte dalje od Honde, pa ne vrijedi koliko je ti cijeniš, jest da je taj siroti motor sve prošao uz tebe,ali kaj sada, prošel je i od Bojana barem on tako veli 8),
nemože :mrgreen: boluje od teškog honditisa :LOL: koji je jako teško izlječiv :palacdolje: ma ustvari bil bi on lagano izlječen samo kad bi kawica malo probao :mrgreen:
 
Pa ja bi da sam na tvojem mjestu uzeo suzu ak ju možeš dobit onak kak si rekao onaj dan kad smo bili na cugi






. jel se kuži kaj sam napisal  :mrgreen:
 
kupi Kawasaki jer ne zasluzujes Hondu (y) 8)
 
Konačno mi je prijatelju isporučena cbr 600rr 07' u Šage.Motori zgleda dosta veći nego što bi se reklo gledajući slike.Položaj vozača je dosta opušteniji tj.sjedi se više uspravnije nego što je to bila stvar na modelu 06'.Evo i par slika