Suzuki gsxr 600 ili Honda cbr 600 rr

Ivann_ said:
Mislim da su prepucavanja smjesna...nije to vise ko prije...sad su razlike minimalne...na prste se mogu prebrojit ljudi koji ce primjetit razliku u brzini i ostalim sitnicama...ja se cisto ravnam po dzepu a onda po svom ukusu...

...a nesto izmedu svega toga je honda...jer r6 mi je najbolji ali i najskuplji i tesko da bi skupio za nju do kraja sezone tako da ona otpada...

...imam na piku jednu polovnu cbr-ku u rutingu koja je presla 200km...samo se moram jos malo pregovarat o cijeni s vlasnikom pa ako se sta uspijemo dogovorit uzet cu je!!!! (iskreno se nadam)
jer to ona moviestar iz rutinga :misli:
 
Ak je movistar ona ti je 75000 tisučica ja i king smo bili tam prije jedno 3 tjedna i toliko je bila osim ak nema neka druga :misli:
 
Sporier5 said:
I jel se smije znat kolika je cijena cbr-ke u rutingu?
ako misliš na movistar rabljenu 2006g sa 200km 68800kn + 5% za prijepis= 72240kn a to je 5000kn jeftinije od novog kawasakija koji je uz to i novi model a ovo je stari
 
Ak je na firmu prijepis ne plaćaš, osim ak je to netko ostavio u salonu da se proda.

A mene zanima kak polovno sa samo 200km. :misli:
 
Medo said:
Ak je na firmu prijepis ne plaćaš.

A mene zanima kak polovno sa samo 200km. :misli:
navodno neka dva kuma kupila iste zajedno jedan poginuo i drugi odmah vratio motor i prodaje ga a stigao napravit 200km
 
ja sam svoje reko, a sa tvrdoglavim ljudima mi se neda prepucavat 8)
 
Pa neko ti je kupi i onda mu se jednostavno ne dopada, pa ju vrati i uzme npr. VFR 800, tak znam slučaj u Top motu lik je uzel horneta 600 napravil 500 km i vratil ga jer mu se jednostavno nije svidjela i cejna je bila niža od regularne za nekih 5000 kn kaj opet nije mala stvar. (y)
 
Nije na firmu na ime je...a duga je prica zasto se vrtila...znam i decka ciji je motor...uglavnom...kupio ga vozio 3 dana...kum, rođak il tako netko blizak mu je poginuo dan poslije na motoru...zato ga je vratio i nece cut vise za motore...u rutingu stoji cisto ovako da se proda...

...nadam se da cu uspijet spustit malo cijenu dole jer je motor tamo vec 6mj...pa ako uspije uzet cu je!

..i rade taj model nego novu kawu...jebi ga al tako je...
 
Ivann_ said:
EEE tu ja i pikiram...nadam se da bi uskoro mogla doc u garazu!

A i mogu rec da mi je ljepsa nego nova...nova je naprijed nekako izgubila onu spicu i prezaobljena je a zadnji kraj s onim svjetlom ispod spuha ne zelim ni komentirat...jedino sta mi se svidjelo je ona bijelo-crna kombinacija boje
pikira ju i frend :wink: a slažem se s tobom što se tiće ove nove crno-bijele(ili mi se čini sivo bijele :?) stvarno je super boja
 
Jedino mi ta boja tj te naljepnice nisu nesto...malo pre pre...al cuj ako se uspije stit to bi mogao progutat!
 
A niš onda smo svi zajedno došli do zaključka ili kavić zx6r 2007 ili Honda cbr 600rr 2006 :misli:

I tak možemo u nedogled...
 
Ivann_ said:
Slazem se s tobom al ja znam za sebe sta hocu i ne zanimaju me previse tuđa misljena
(y) (y)
slažem se odluči sam što želiš sjedni na jedan i drugi vidi na kojem se osječaš bolje koji ti je povoljniji za kupit ali moraš sam odlučit kaj hočeš a tak i tak nitko tu nije vozio novog kawasakia da ti može dat savijet!
uglavnom najbolje je da odlučiš sam a ne na osnovu tuđeg mišljenja (y) jer kaj god da kupiš od tih motora nečeš pogriješit (y)
i sretno ti bilo kaj god da kupiš (y)
 
Sporier5 said:
A niš onda smo svi zajedno došli do zaključka ili kavić zx6r 2007 ili Honda cbr 600rr 2006 :misli:

I tak možemo u nedogled...

Pa di češ sad kawića stavljat prije suze  :misli: , jel to zbog love  :misli:

ak ti je tolko do tih par tisuća kuna onda si definitivno odabrao krivo vrijeme kupovine motora  (y)

ili lovi one koji još daju popuste ili čekaj kraj godine kad će opet davat popuste  :wink:
 
zlikavac said:
Istina
Svi pričaju ko da su neki first class raceri. 90% ljudi koji kupe takvu vrstu motora,a nisu natjecatelji, ne osjete razliku u snazi i ono najbitnije ni nemogu iskoristi sve potencijale motora
Potpis ! Zato sam ja spomenuo servis kao najveći problem kod Suze (iako u zadnje vrijeme Dudu hvale)! Sve ostalo su nijanse!
 
Meni se suza odma sviđala kad je izašla,zbog servisa bi i ja razmislio,govori čovjek koji je vozio apriliu,pa znam šta znaći loša servisna mreža.
 
pa navodno taubi kuži kuruzukije bolje od kosookih tak da to nije problem, jedno neznam kak garanciju zmuljat osim ak ne misliš u eurorentu plačat 1000kn za štambilj
 
Ma honda je pun pogodak. Ima je moj kum. Stara je godinu dana i presao se sa njom 45.ooo km. Od tih  kilometara sigurno 15.000 km ima na grobniku.Trosak do sada : 2x lanac i lancanici,lanac distribucijei zatezaci + klizaci.Normalno,benzin,gume i pakne ne racunam. (y).Ostalo je sve bezprijekorno. Masina,mjenjac kvacilo sve to je bez greske. Honda je - honda. Sve ostalo - su motori. :mrgreen:.